Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Lányok nappailja

+4
Adam Martínez
Justine Black
Rosey
Aquamarine
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

51Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-03, 18:41

Lily Water

Lily Water

- Harcművészet? Ez érdekesen hangzik.- mondtam elgondolkodva.
- Az erőszak nem az én műfajom, de ha nagy szükség van rá, akkor meg tudom védeni magam.- mondtam. Egy ideig egyikünk se szólalt meg. A csend az elején még nem volt olyan kínos, de aztán kezdett az lenni.
- Bocsi, nem vagyok jó társalkodási alany. -mondtam, miközben kissé zavart voltam, hogy nem jutott eszembe semmi jó téma.

52Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-03, 18:48

Awakened

Awakened

Felnevettem. - Látom nem csak engem visel meg a köztünk lévő csend. Igazság szerint tök mindegy miről beszélgetünk csak az a lényeg, hogy beszélgessünk. Már rég voltam emberek közelében és igazán hiányzott a társaság szóval ezt a kicsit is igazán köszönöm neked. Legalább téged nem nyelt el ez a nagy hó oda kint. - Mosolyogtam rá halványan. - Soha nem volt legjobb barátod? Azzal csak tudtál valahogy kommunikálni. Tudod a beszédtélmák tárhaza végtelen csak az időjárással és a divattal ne untass. - Nevettem fel kicsit. - Hú ez nehezebb, mint gondoltam. Nem jut most nekem se eszembe semmi. Ööö.. Gyűjtesz valamit. Én a leveleket gyűjtöm. Olyan szépek és ezernyi színben pompáznak. Van egy nagy könyvem és abban szoktam össze préselni. Már találtam pár nagyon ritka darabot. Sőt a kedvencem az a lilás vörös. Olyan apró, de mégis annak van a legfeltűnőbb színe.

53Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-03, 18:54

Lily Water

Lily Water

- Hát, igazából Tom a legjobb barátom, de mindent azért vele se tudok megbeszélni. Mint a legtöbb srác nem szereti a divatot, mint témát, meg az ilyen csajos dolgokat.- Lehet, hogy nehéz elhinni rólam, de attól eltekintve, hogy visszahúzódó vagyok, szeretem a divatos dolgokat.
- Hát én igazából azokat a dolgokat gyűjtöm, amiket én csinálok. Már egészen kicsi korom óta. Anyáék mindig elrakták a műveimet, később én is céltudatosan eltettem.
- Egyszer majd megmutatod a levélgyűjteményedet?- kérdeztem. Érdekesnek hangzott. Óvodás koromban én is préseltem leveleket, de nem gondoltam volna, hogy valakinek ez akár a hobbija lehet.

54Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-03, 19:11

Awakened

Awakened

- Persze nagyon szívesen megmutatom neked őket, sőt ha le akarod őket rajzolni azt is megteheted. Csak vigyázz rájuk. - Fölálltam és átsétáltam a szobámba. Vissza egy hatalmas fotóalbummal tértem. A levelek óvatosan bele voltak akasztva egy egy fülbe alatta meg ott volt mindegyiknek a neve és az, hogy honnan van. Azt is oda írtam még (igen a saját kezemmel), hogy melyik évben van. Az első oldalon nagy betűvel ki volt írva, hogy kedvenc és egy apró piros levél.
- Ez az tessék. Bátran lapozgathatod csak ne legyezz vele senkit. - Mosolyogtam majd a kezébe adtam a mappát és vissza ültem a helyemre.

55Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-04, 11:34

Lily Water

Lily Water

Awakened elszaladt a gyűjteményéért. Én csendben ülve vártam, hogy visszajöjjön. Legalábbis bíztam benne, hogy visszajön, és nem hagy itt. Szerencsére visszajött. Elvettem a könyvet, és lapozgatni kezdtem. Nagyon tetszettek a levelek. Csodás színekben pompáztak az oldalak. Az asztalra tettem egy szép levélnél, és az ölembe vettem a vázlatfüzetemet. Üres oldalra lapoztam, és elkezdtem lerajzolni. Hamar kész lettem vele. Nem lett a legjobb.
- Nagyon tetszik ez a könyv. - mondtam, és lassan újralapoztam.
- Kicsi korod óta gyűjtöd őket? - kérdeztem.

56Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-05, 21:52

Awakened

Awakened

Lily kinézett magának egy levelet amit gyorsan le is rajzolt. Gyorsan.. ez egy relatív fogalom. Kb. egy órán át dolgozott vele, de egy kicsit sem zavart. Ő csöndben rajzolgatott, míg én a falevélhez tartotó emléken repültem. Teljesen átjártak az emlékek, Csodálatos volt visszaemlékezni. ... Kedves női hang törte meg a csendet. Azt hittem még mindig az erdőben vagyok, de csak itt ültem Lily mellett a nappaliban. Befejezte a rajzot. Nem vagyook nagy művész nem is nagyon értek hozzá, de ez a levél nekem nem tetszett. Leget, hogy csak azért, mert nekem több, mint egy átlag levél. Válaszolni akartam a kérdésre, de nem jött hang a torkomon csak tátogtam. Megköszörültem a torkom, hogy legyen hangom.
- Igen. Kiskorom óta gyűjtöm. Már nem is tudom, hogy pontosan mióta.

57Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-08, 16:30

Lily Water

Lily Water

Nem szóltam semmit. Mikor végeztem a lapozgatással, becsuktam a könyvet, és visszaadtam Awakenednek.
- Köszi, hogy megmutattad.- mondtam. Ahogy ültem a fotelben, felhúztam a lábaimat. Szerettem így ülni.
- Őőőő nem akarlak feltartani, ha van valami dolgod, nyugodtan itt hagyhatsz. Nem fogok unatkozni.- ajánlottam fel. Lehet, hogy van jobb dolga, mint velem beszélgetni. Már ha nincs csend köztünk.

58Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-08, 17:10

Awakened

Awakened

Végzet. Miközben csendben üldögéltünk rengeteg dolog megfordult a fejemben. A következő lépesen töprengtem amit készültem megtenni.
- Nem untatsz. Melletted lehet gondolkodni. De most, hogy eldöntöttem mit is akarok tényleg van egy kis elintézni valóm. Úgy is látni fogsz mindjárt hisz ide fogok vissza jönni. - Nem tudtam mosolyogni hisz amit tenni készülök számomra szörnyű lesz. Fölálltam, felvettem az albumot és elmentem.

//FK2//

59Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-08, 17:48

Lily Water

Lily Water

- Rendben, menj csak.- mondtam, mire elment. Szerintem unta a társaságomat, csak nem akarta bevallani. Újra egyedül voltam. Felmentem a szobámba a naplómért, majd visszatértem a nappaliba. Leültem a kanapéra, felhúzott lábakkal, és elkezdtem naplót írni. Ilyenkor nem hallgattam zenét, szerettem "kettesben" lenni a gondolataimmal.

60Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-09, 22:14

Lily Water

Lily Water

Nem tudom mennyi ideig írtam a naplómat, de már sötétedett. Ránéztem az órámra. Még nincs késő, csak mivel tél van, hamar lemegy a nap. Egy ideig csak ültem a fotelban. Folyton az a gondolat járt a fejemben, hogy vennem kell egy kiskedvencet. Régen nem lehetett kisállatunk Tommal, mert anya allergiás volt az állatszőrre. De most már nincs akadálya. Felálltam ültemből, és felmentem a szobámba.

//Lánykollégium/ 4-es szoba//

61Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-12, 20:31

Justine Black

Justine Black

Ugrándozva mentem be a nappaliba. Max. hangra felcsavartam a zenét és ledobtam magam a legközelebb lévő kanapéra. Dúdolgattam a dalszövegeket. Szinte mindegyik zenét ismertem. Mikor kezdtem unatkozni, felálltam, kikapcsoltam a magnót és elkezdtem felkutatni a tévé távirányítót. A kanapé alatt bukkantam rá. Benyomtam a tévét és valami nagyon h*lye film ment benne. Unatkoztam ezért muszáj voltam nézni..

62Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-12, 21:41

Adam Martínez

Adam Martínez

Beléptem a nappaliba. Sejtésem jó volt és Justine a kanapén nézte a tévét. Eléd egy idi0ta film ment benne, nem tudom, hogy volt képes azt nézni. Leültem mellé.
- Szia.- köszöntem mosolyogva, és hosszan megcsókoltam.
- Rég láttalak.- mondtam.
- Egy kérdés... miért nézed azt a b@r0mságot?- kérdeztem.

63Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-13, 21:49

Justine Black

Justine Black

Már csukódott le a szemem de valaki leült mellém és mikor odanéztem csak akkor láttam, hogy Adam van ott a társaságomban.
- Szia- köszöntem vissza és élveztem a hosszú csókját. Már nagyon hiányzott ezért örültem neki, hogy feltűnt. Bólogattam és közelebb húzódtam hozzá.
- Hiányoztál- mondtam neki majd még jobban hozzábújtam. El is felejtettem a filmet ami feleslegesen ment a tévében.
- Őőő... halvány lila gőzöm sincs- mondtam neki mosolyogva, majd ki is kapcsoltam és megcsókoltam.
- Nem... megyünk föl.. valamelyikőnk szobájába?- kérdeztem tőle lassan.

64Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-13, 22:44

Adam Martínez

Adam Martínez

- Te is hiányoztál.- mondtam, majd átöleltem, ahogy közelebb húzódott hozzám. Kikapcsolta a tévét, és egy újabb csók után felvetette azt az ötletet, hogy menjünk fel valamelyikünk szobájába.
- Ez egy nagyon jó ötlet...- mondtam, majd felálltam, és a karjaimba kaptam. A meglepettség kiült az arcára, és átkarolta a nyakamat. Egy puszit adtam a homlokára, majd elindultam fel a szobámba, karomon víve Justine-t.

//Fiú kollégium/1-es szoba//

65Lányok nappailja - Page 3 Empty Re: Lányok nappailja 2010-12-14, 19:43

Justine Black

Justine Black

Meglepetten bámultam mikor váratlanul a karjaiba kapott. Nem számítottam rá, de inkább átkaroltam a nyakát és mosolyogva hozzábújtam a mellkasához. Ahogy láttam a fiúkollégium felé mentünk. Egy kicsit izgatott lettem mert még sose voltam a szobájában. Inkább csak néztem ki a fejemből és néztem az arcát.

//Fiú kollégium/1-es szoba//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.