Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

1-es szoba

+2
Adam Martínez
Ametrin
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

511-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-16, 18:59

Adam Martínez

Adam Martínez

Elmondta, mire gondolt, és én megnyugodtam. Csak furcsa volt neki a szituáció.
- Ha rajtam múlik, nem csak két alkalom lesz összesen.- mondtam mosolyogva, majd mivel felült az ágyban, visszahúztam magamhoz, és átöleltem. Egy ideig csendesen feküdtünk. Élveztem Justine közelségét, és a tudatot, hogy tudom, hogy velem van és szeret.
- Emlékszel, mikor azt kérdezted, még mikor összejöttünk, hogy te is egy leszel-e a régi spanyol barátnőim közül?- kérdeztem, mire bólintott.
- Most már biztosan tudom, hogy ez azoknál a kapcsolatoknál komolyabb.- mondtam, és szenvedélyesen megcsókoltam, mintegy bizonyítékként a szavaimra.

521-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-17, 19:19

Justine Black

Justine Black

Mikor hirtelen felültem az ágyban Adam visszahúzott.. nos, egy kicsit meglepődtem. De hogy miért azt nem tudtam megállapítani. Néma csendben feküdtünk az ágyban és mikor kérdezte, hogy emlékszem- e arra a témára.. először még gondolkoztam rajta, de utána bólintottam egyet. A válasznak örültem. Nagyon is.
- Hát köszi- mondtam neki és mikor megcsókolt egyszerre lett melegem és kezdtem el fázni. Mondhatni felrobbant bennem valami, aztán jöttek a tűzoltók és jéghideg vizet öntöttek rám. Éreztem ahogy libabőrös leszek. Jobban magamra húztam a takarót és az ajtót kezdtem el bámulni.
- Szerinted anyámat felhívjam? Kíváncsi vagyok mit szól hozzá.

531-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-17, 20:15

Adam Martínez

Adam Martínez

Éreztem, hogy Justine-t kirázza a hideg. Feljebb húzta a takarót. Nekem melegem volt. A testem mintha lángolt volna.
- Anyukád tudja, hogy járunk, nem? Hiszen a múltkor még én is beszéltem vele telefonon. Még mindig emlékszem, milyen lelkes volt.- mondtam, és elmosolyodtam, ahogy eszembe jutott az emlék.
- Vagy miért szeretnéd felhívni?- kérdeztem. Lehet, hogy valami mást akar neki mondani. Nekem is fel kéne majd hívnom az otthoniakat...

541-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-18, 19:16

Justine Black

Justine Black

Éreztem, tudtam, hogy Adamnek melege van. De hát miért? Hiszen hideg van a szobában. Szerintem még a fűtés sincs bekapcsolva.
- Jól vagy? Nagyon meleg a bőröd.- néztem rá és közben tényleg aggódtam. Vagy velem volt valami és azért fagynak le mindjárt az ujjaim. Nem igazán értette miért akarom felhívni anyámat.
- Hát hogy meséljek neki. Tuti sikítófrászt fog kapni ha elmondom, hogy már másodszorra feküdtünk le.- mondtam és közben láttam lelki szemeim előtt ahogy egyszerre sír, sikít, és hisztérikusan vihog. Hirtelen elkezdett hiányozni. Apámról teljesen elfelejtkeztem. Ha vele szeretnék beszélni, úgyis dolgozna. Nem csoda hisz saját cége van. Hirtelen eszembe jutott valami.
- Úristen!! Emlékszel mikor anyámmal beszéltél? És mondtad, illetve ő mondta, hogy látni szeretne téged. Jesszusom... Mit csináljak ha eljönnek karácsonyra? Anyám, apám, a nagyapám. Mondván, hogy együtt akarják tölteni az ünnepet.- A mondat második felét inkább hangod gondolkodásnak venném, de tudtam, hogy Adam úgyis fog rá valamit mondani. Hisz, lehet, hogy Adam most azt fogja hinni, hogy direkt nem akarom, hogy találkozzanak. Elkezdtem fürkészni az arcát, hátha leolvasok róla valamit, de nem sikerült.

551-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-18, 21:03

Adam Martínez

Adam Martínez

- Jól vagyok, köszi.- mondtam. Hirtelen kirázott a hideg. Szuper, most még beteg is leszek az ünnepekre? De jó...
- Anyák...- mondtam mosolyogva, mikor arról beszélt, hogy anyja sikítófrászt kapna...
- Amúgy miért van az, hogy te még sosem feküdtél le kétszer ugyanazzal a pasival?- kérdeztem.
- Ha nem akarsz, nem muszáj válaszolnod.- tettem hozzá, mert nem akartam, hogy esetleg kényelmetlennek érezze a kérdésemet. Aztán a karácsonyról beszélt, de olyan furcsán. Talán nem akarja, hogy megismerjem a családját?
- Nyugi, túléltem én már elég kínos szitukat a barátnőim családjainál.- mondtam.
- És egy ilyen angyalnak, mint te, nem lehetnek olyan borzalmasak a szülei.- mondtam, és egy puszit nyomtam az arcára.

561-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-18, 21:21

Justine Black

Justine Black

Mondta, hogy jól van de nekem nem igazán úgy tűnt..
- A te anyud is ilyen?- kérdeztem tőle, mert hát én nem sokat tudtam a családjáról. Nem tudtam, hogy milyenek, de ha a fiuk ilyen jó pasi akkor a szülei sem lehetnem olyan csúnyák. A következő kérdése meglepett egy csöppnyit.
- Hűhaa.... Nos két "lehetőség" van. Egy: B*nkó állatok voltak Kettő: Vagy nem voltam nekik túl jó- rántottam meg a vállamat.
- Na mesélj csak! Sose beszélsz a régi barátnőidről... Milyen kínos szituk voltak?- kértem, hogy mondjon valamit.
- Hát.. hidd el, lehetnek. És amúgy is. Ha visszagondolsz arra, hogy vedeltem az alkoholt akkor amikor először megcsókoltál... hát talán- talán mégsem vagyok akkora angyal- mondtam neki mosolyogva és felidéztem azt az estét. Mikor adott egy puszit éreztem, hogy vágyok arra, hogy vele legyek. Odakúsztam hozzá, úgy, hogy egy ujjnyi hely volt az arcunk között és gyengéden, de mégis vágyakozóan megcsókoltam.

571-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-18, 21:46

Adam Martínez

Adam Martínez

- Nem is baj, hogy nem ragadtál le velük... Így legalább itt vagy nekem.- mondtam mosolyogva. Közelebb bújt hozzám, és megcsókolt.
- Nekem anyukám nagyon kedves és nyitott mindenre és mindenkire. Egyszerűen nem lehet, nem szeretni.- válaszoltam a kérdésére.
- Meséljek exbarátnőkről?- kérdeztem meglepetten.
- Nem úgy van, hogy a lányok nem szeretnek erről beszélni?... Végülis nekem mindegy, mesélhetek, ha szeretnéd.
- Az első barátnőm mikor bemutatott a szüleinek, bepánikoltam, és kb csak dadogtam. Igaz, hogy akkor még alig voltam 14 éves, de nekem akkor nagyon kínos volt. Volt egy olyan szitu is, hogy egyik csajom szülei meghívtak vacsorára, és az anyja epres menüt csinált, mert nem tudta, hogy allergiás vagyok rá...- mondtam. Hirtelen nem jutott más eszembe, de volt még egy két érdekes helyzet...
- Amúgy az lehet, hogy néha kibújik belőled a kisördög, de a külsőd angyali.- mondtam.
- És én így szeretlek, ahogy vagy.- mondtam, és szenvedélyesen csókoltam meg.

581-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-18, 22:16

Justine Black

Justine Black

Ahogy láttam rajta, örült neki, hogy nem maradtam (együtt ha jól emlékszek) Frankkel, Joshal, Peterrel, Ben-nel.... és még sorolhatnám kik voltak a "pasijaim". De annak én is örültem, hogy rátaláltam arra az emberre akit valóban szeretek, és a világért sem szeretném megbántani. Örültem neki, hogy az anyukája ilyen cuki. Hogy nem szeretnek beszélni? Akikkel általában találkoztam a régi sulimban, mindegyik csaj arról beszélt, hogy milyenek voltak a pasijuk exbarátnői.
- Én sok mindenről szeretek beszélni.- mondtam neki és hangtalanul hallgattam a ciki, de mégis cuki történeteit.
- Atya-Ég, te már alig 14 évesen csajoztál?- kérdeztem megdöbbenve. Nem sokat habozhatott ezen a téren. Bár legalább annyiból jó volt ez a kis beszélgetés, hogy megtudtam, allergiás az eperre. Örömmel hallottam, hogy ő így szeret ahogy vagyok.
- Még az a szerencséd. Mert ha nem szeretnél akkor az a kisördög megnőne és én lennék a legnagyobb ördög akivel valaha találkoztál- mondtam neki mosolyogva. De azt még mindig nem bírtam felfogni, hogy alig 14 évesen a szoknyákat vadászta míg én a puzzle darabkáit rakosgattam.

591-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-19, 12:41

Adam Martínez

Adam Martínez

- Hűha, majd akkor igyekszem nem megbántani ezt az "ördögöt".- mondtam mosolyogva. Mondjuk nem is volt ehhez hasonló szándékom.
- Hát, én már kicsi koromban is szívtipró voltam...- mondtam megjátszva az egoistát.
- Az oviban is szédítettem a lányokat, bár akkor még nem volt olyan komoly a helyzet. Csak amolyan gyerekszerelem.
- A 14 éves kor szerintem nincs annyira korán. Manapság már a 13 éves gyerekek is elvesztették a szüzességüket...- mondtam, visszagondolva a madridi általános iskolára.
- Neked mikor volt az első pasid?- kérdeztem.

601-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-19, 19:25

Justine Black

Justine Black

Még azt is megtudtam, hogy egoista. Na de ki nem az? Egy kicsit mindenki egoista. Abban igaza volt, hogy mostanság a gyerekek hamar megválnak a szüzességüktől. Jó dolog az, de nem egy gyerek számára.
- Szóval te is akkor vesztetted el?- kérdeztem tőle kicsit nevetve. Ami azt illeti szerintem akörül veszthette el, mivel már eléggé gyakorlott egy srác.
- Én 15 évesen szereztem az első pasim egy luxusszállodában.- emlékeztem vissza arra a sok pezsgőre és a jaccuzzira ami a szobában volt. Régi szép emlékek... Aztán esett le, hogy ez a "luxusszálloda" olyan izén hangzik.
- Apámmal elmentem az egyik tárgyalására Canadába és abba a hotelban volt a tárgyalás és azért kaptuk az a király lakosztályt.- mentegetőztem még mielőtt azt hiszi, hogy én az az elkényeztetett kis liba vagyok.

611-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-19, 23:45

Adam Martínez

Adam Martínez

- 14 éves voltam, nagy arcnak gondoltam magam, hogy van barátnőm, és az első adandó alkalommal lefeküdtem vele. Nem mondom, hogy rossz volt, de lehet, hogy nem kellett volna elkapkodnom. De akkor még tudod, milyenek egyes srácok, akkor az volt a menő, ha minél több csajjal sz€xelsz...- mondtam.
- De amióta veled vagyok, megváltoztam, és más dolgok lettek fontosak számomra... Szóval ezért köszi.- mondtam, és lehet, hogy kicsit csöpögősen hangzott, de tudok én romantikus is lenni néha...
Mikor a luxusszállodáról beszélt, picit furcsálltam, de aztán mondta, hogy az apjával volt valami tárgyaláson.
- Értem...- egy ideig ismét csendben feküdtünk az ágyon.
- Mi a legjobb esemény az életedben, amit nem cserélnél le semmi pénzért?- kérdeztem, csak hogy feldobjak egy új témát a beszélgetésben. Nem mintha unnám, hogy csend van. Olyankor jobban kiélvezem, hogy velem van.

621-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-20, 17:10

Justine Black

Justine Black

Úgy látszik, hogy másra is jó vagyok nem csak a szexre. Persze ezt nem mondtam ki, inkább csak elmosolyodtam.
- Nincs mit. De szerintem én nem csináltam semmit- majd a plafont kezdtem el bámulni. Csendben elvoltunk egymás mellett de ez a csend nem kínos volt, sőt. Szinte sosem kínos kettőnk között a csend. De aztán feldobta a témát. Hoppáré! Minden kérdésre számítottam, de erre semmiképp.
- Azt hiszem... öööö.... Azt hiszem, hogy a legjobb az amikor veled vagyok. Viszont... amit nem cserélnék le az az átváltozásom- hebegtem habogtam ott neki mint egy ovis aki nem tud beszélni és most kezdi az ABC-t.
- Anyukádék mit szóltak ahhoz a rengeteg csajhoz?- kíváncsiskodtam, mert hát ez tényleg érdekelt. Én még jó hogy a nagyapámmal éltem, mert ha anyuékkal együtt maradok... hát szerintem kitértek volna a hitükből.

631-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-20, 17:39

Adam Martínez

Adam Martínez

-Ennyire szeretsz farkas lenni?- kérdeztem. Én is szerettem sas lenni, de csak akkor, ha ideges vagyok. A repüléssel vezettem le a felesleges energiáimat, és ez sikerült lenyugodom.
- Hát, eleinte nem nagyon örültek neki, hogy gyakran váltogatom a barátnőimet, de aztán úgy voltak vele, hogy egyszer úgyis megkomolyodok, és találok egy lányt, aki mellett huzamosabb ideig maradok.- mondtam.
- Szerintem örülni fognak, hogy ha elmondom nekik, hogy 3 év után végre találtam egy ilyen lányt.- mondtam mosolyogva.

641-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-20, 18:03

Justine Black

Justine Black

- Igen, szeretek mert akkor nem a problémákra gondolok hanem arra, hogy egyedül vagyok. Magányban- magyaráztam neki. Nagyon furcsa volt tudni, hogy Adamnek már ennyi barátnője volt. Annyira hihetetlen számomra. A következő mondatán elmosolyodtam.
- Milyen lányt?- kérdeztem tőle mert igazán érdekelt, hogy mit gondol az ilyen lány alatt. Az én anyámnál már az is kicsapta a biztosítékot, hogy beszélt a pasimmal... Apám meg.. hát.. neki elég lesz annyi, hogy majd esetleg látja. Nem is érdekelt a válasza. Odabújtam hozzá és keményen megcsókoltam.

651-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-20, 22:44

Adam Martínez

Adam Martínez

Keményen csókolt meg, amire bevallom őszintén nem számítottam ebben a pillanatban. Viszonoztam a csókját, majd megfordultunk, ő feküdt hanyatt. Felé térdeltem, kezeit a feje mellett lefogtam, és felülről néztem rá.
- Hogy milyen lány vagy te?- kérdeztem mosolyogva.
- Gyönyörű...okos...angyalian ördögi...tökéletes... és ami a legfontosabb, az enyém...- mondtam, és minden jellemző után megcsókoltam.

661-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-21, 13:53

Justine Black

Justine Black

Mosolyogva néztem az arcát amikor a kezemet lefogta és elkezdte sorolni, hogy milyen is vagyok. Mindegyik jellemző után megcsókolt. Libabőrös lettem a csókjaitól, persze azért mert jól esett. A földön elkezdett remegni a telefonom. Nem is foglalkoztam vele, mert nem érdekelt, hogy ki keres. El voltam foglalva.
- Aranyos vagy- suttogtam neki és megpusziltam a száját. A telefonom megint rezgett és hálát adtam az égieknek azért mert csendesbe raktam és nem kezdett el nekem itt muzsikálni. Ki is ugrottam volna a saját bőrömből. Láttam rajta, hogy ezt már ő is meghallotta.
- Ideadod?- kértem, mivel ő könnyebben odanyúl érte mint én.

671-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-21, 14:29

Adam Martínez

Adam Martínez

Egyszer csak elkezdett rezegni a telefonja, valahol a ruhakupac alatt. Először nem foglalkozott vele, de aztán újra rezgett. Megkérte, adjam oda, én pedig megkerestem. A pólóink alatt találtam meg a földön. Nem szándékosan néztem meg, mert azt nem illik, de láttam, hogy az anyja keresi.
- Anyukád az...- mondtam. Átnyújtottam neki a telefont, és kiszálltam az ágyból. Fogtam egy törölközőt, és lezuhanyoztam, amíg telefonált. Nem akartam zavarni, vagy hallgatózni, ezért jöttem el.

681-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-21, 18:29

Justine Black

Justine Black

Anyám... ki más? Hát ez szuperr. Nagyot sóhajtottam és felvettem. Nagy zúgást hallottam a háttérben és egy női hang beszélt valamit. Anyám is mormolt valamit, de színtisztán értettem amit az idegen hang mond. Nem az egészet tudtam elcsípni, csak a mondat utolsó 4 szavát. .... Köszönjük, hogy velünk utaztak. Mi? Ezek repülőn vannak??
- Szia kicsim! Van egy meglepetésem!- anyám vidám hangja zavarta meg a gondolataimat.
- Remek.. Esetleg én is tudhatom?- ledobtam a fejemet a párnára és egy nagyot sóhajtottam. A fülemhez szorítottam a telefont és hallgattam fél füllel a folyóvizet.
- Hát persze, hogy tudhatod. Most szállt le a gépünk. 3 óra múlva ott vagyunk nálad. Együtt töltjük a karácsonyt mint egy család. És legalább megismerem a barátodat- az utolsó mondatát halkan mondta de azért hallottam. Olyan volt mintha egy focilabdával gyomorszájon vágtak volna. De azért megerőltettem magamat.
- Anyu ez remek! Nagyon örülök neki!- tényleg örültem neki, de nem éppen ebben a pillanatban.
- Akkor majd találkozunk- azzal lecsaptam a telefont és egy hatalmasat sóhajtottam. Közben kijött Adam a fürdőből és egy fáradt pillantást vetettem rá.
- Remélem csíped a családi összeruccanásokat. Bár szerintem az apám, az anyám és a nagyapám jön.

691-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-21, 22:43

Adam Martínez

Adam Martínez

Mikor végeztem a zuhanyzással, elzártam a csapot, majd megtörölköztem, és egy törölközőt csavartam a derekam köré. Kimentem a szobámba. Justine épp akkor tette le a telefont. Azt mondta, jön a családja.
- Szeretem a családi találkozókat.- mondtam. Pillantása kicsit nyúzott volt. Vettem fel egy alsót, és leültem az ágyra.
- Figyelj, nem lesz gond. Simán bevágódok a családodnál.- mondtam mosolyogva, és megcsókoltam.
- Ki ne szeretné Adam Martínezt?- kérdeztem nevetve, de azért magamban tényleg bíztam benne, hogy elfogadnak a szülei.

701-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-22, 16:05

Justine Black

Justine Black

Hatalmas kő esett le a szívemről amikor mondta, hogy szereti a családi találkozókat. Felkapott magára egy alsót és odaült mellém az ágyra.
- Hát azt remélem- feleltem én is mosolyogva és megcsókolt. Aztán jutott eszembe, hogy nekem is el kéne készülnöm vagy legalább fel kéne öltöznöm. Ennek ellenére tovább feküdtem és néztem az arcát mosolyogva.
- Egy dolog tuti. Akárki is az a fickó, én imádom- mondtam mosolyogva, azzal lassan közelebb húztam magamhoz és megcsókoltam. Annyira szerettem vele lenni, hogy nem is akartam elmenni. De tudtam, hogy muszáj. Sóhajtottam egyet és kiugrottam az ágyból. Gyorsan felöltöztem és odaültem Adam mellé az ágyra.
- Lődd be a hajad és vedd elő a legeslegcukibb mosolyod- mondtam neki azzal egy gyors csókot adtam neki. Felálltam és odamentem az ajtóhoz és onnan néztem rá.
- Lent leszek a parkolóban. Ha szeretnél akkor majd gyere le. De nem muszáj!- mondtam, és kinyitottam az ajtót. Megvártam a válaszát és kiléptem az ajtón.

//Lánykollégium/2-es szoba//

711-es szoba     - Page 3 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-22, 19:09

Adam Martínez

Adam Martínez

- Örülök, ha imádod...- mondtam mosolyogva. Kiszállt az ágyból, és felöltözött, majd mellém ült az ágyra.
- Elkészülök, és megyek.- mondtam. Kiment a szobából, én pedig a szekrényből elővettem egy pólót, farmert, és cipőt. Justine szavaival élve "belőttem a hajamat", majd kabátot vettem és a parkolóba mentem Just után.

//Parkoló//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.