Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Sportpálya

+3
Justine Black
Adam Martínez
Aquamarine
7 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

51Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya 2010-11-26, 15:59

Rosey

Rosey

Nem érdekelt hogy a föld úgy hullámzik alattam, mintha egy vízben lennék. Nem érdekelt, hogy ez a szuka meggyógyította a kezem... ugyan, miért lennék neki hálás? Az egy dolog, hogy nekem most már nincs semmi fizikai sebem, viszont ha Seb-et bántja, és elveszítem, a lelkem hal meg a fiúval együtt, ami rosszabb, mintha leamputálnák a karom. Legalább nem lenne útban.
Idegesen rántottam ki kezemet az övéből, és ugrottam talpra. Na nehogy már...
Úgy hízott a mája a teljesítményétől (ja, ami persze másból sem állt, csak szadista örömökből - persze mi szenvedtünk, ő meg szórakozott -, és gyerekes, felesleges, és értelmetlen csínyekből), és olyan szinten el volt telve magától, hogy azon már nevetnem kellett. Egyszerűen irritált már a puszta látványa is, annyira unszimpi volt.
- Húzz már a fr@ncba, banya!! Ennek mégis mi a jó édes értelme van? Hmm??
Ekkor egy tanár libbent oda hozzánk. Szuper! Nincs jobb dolga? Ha akarnám, most azonnal szét tudnám rúgni a végzet hercegnőjének a csinos kis s*ggét, olyan ideges vagyok. Nem kell ide nekünk a felhajtás!!
Ezután már annyira gyorsan történt minden, hogy egyszerűen nem tudtam követni az eseményeket. Persze nem csak a gyorsaság miatt nem tudtam mi a stájsz, hanem amiatt is, mert más körül sem forgott az agyam, csak hogy Seb jól van-e, és hogy megtépjem a csaj vakítóan vörös haját.
Eltűnt. Mindenki tátott szájjal bámult, még a tanárnő is, csak én voltam az, aki máris hisztérikus ugrándozásba kezdett. Rögvest a szerelmemhez szaladtam, és ugyan idegesen, és kapkodva, de lehajoltam mellé. Pedig úgy tombolt bennem az adrenalin, hogy egy egész maratont le tudtam volna futni.
- Itt vagyok. Csss... fáj valamid? Bántoooott? - kérdeztem. Mert ha igen, biztos hogy még ma (persze örömmel) megtépem a csajt, mert ennek tuti nincs ki mind a négy kereke. Erősen és dühtől elködösült eszmével húztam magamhoz a fiút.


(Köszönöm Sebastian hogy betartottad amit ígértél (még ha egyedül csak te), és megvártál! Very Happy )

52Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya 2010-11-27, 19:27

Sebastian Graham

Sebastian Graham

A lány tekintetébe néztem, majd iszonyatos fájdalom hasított egész testembe. A földre rogytam, majd hangosan nyöszörögni kezdtem. Nem tudom mit csinált ez a csaj, de az biztos, hogy elég gyorsan levett a lábamról. Nem láttam semmit, nagyon. Hangokat hallottam, Rosey-t, Adam-ét, meg egy ismeretlen nőét. Másra nem bírtam gondolni, csak arra, hogy itt és most vége mindennek. Egy kis idő után csillapodott a fájdalom, majd Rosey érintését éreztem magamon. Lassan kinyitottam a szememet.
- Jól vagy?- Kérdeztem, nem törődve a kérdéseivel, pedig legszívesebben ordítottam volna a fájdalomtól.

53Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya 2010-11-27, 19:40

Kesztella

Kesztella

Motyogott valamit, majd keze felforrósodott. Elkaptam kezemet, majd ráemelte tekintetemet és pár pillanat múlva mindig homályba borult.....

...Később...

A sportpályán tértem magamhoz. A diákok még ott voltak, de a fejem majd szét robbant. Felkeltem a földről és szó nélkül elindultam a szobám felé.
//Kollégium/Kesztella Redway szobája//

54Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya 2010-11-27, 23:55

Rosey

Rosey

Tök cuki volt, meg minden, hogy afelől érdeklődött, hogy hogy vagyok, de nem válaszoltam. Helyette kezemet a mellkasára tettem, és kétségbeesetten, hosszan simítottam ajkaimat az övéire. Ekkor már az ölemben feküdt, én pedig felé voltam hajolva.
Láttam ahogy a szenvedést szenvedély váltja fel, hogy homlokán a ráncok elsimulnak.
- Esküszöm elkapom... - hebegtem csukott szemekkel - ezt biztos, hogy nem ússza meg...
Kézfejemmel még egy utolsót simítottam arcán, majd határozottan felálltam, és kiviharzottam a teremből.
Bántotta a pasim? Majd lesz neki nemulass!

//Udvar//

55Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya 2010-11-28, 12:50

Adam Martínez

Adam Martínez

Egy tanár jelent meg, és rendet akart tenni, de a furcsa lány egyszer csak eltűnt. Szerencsére a padló is újra mozdulatlan és egyenes maradt alattunk. Rosey elég dühösen a lány után ment. Gondolom meg akarja verni, amiért azt a nyálas képű barátját megverte. Az elejétől fogva nem szimpatikus nekem ez a Sebastian, de Rosey dolga, hogy kivel áll össze. Én nem szólok bele. Odamentem Justine-hoz.
- Minden rendben van?- kérdeztem és adtam neki egy csókot. Kicsit kimerültnek tűnt ő is. Én is fáradtnak éreztem magam.
- Én szerintem most visszamegyek a suliba. Elvigyelek?- kérdeztem.

//Középiskola/Fiú kollégium/1-es szoba//

56Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya 2010-11-28, 17:26

Justine Black

Justine Black

Vége lett ennek az egésznek, és egy kicsit elfáradtam. Adam odajött hozzám és megcsókolt. Felelni nem tudtam neki, ezért csak bólintottam. Viszont mikor mondta, hogy elvisz kocsival csak megráztam a fejem és halkan válaszoltam.
- Inkább sétálni szeretnék- feleltem neki. Indulásom előtt átöleltem és mikor elhúzódtam tőle elindultam vissza a lánykoli felé.

//Lánykollégium/2-es szoba//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.