Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kocsma

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Kocsma             Empty Kocsma 2010-11-11, 18:36

Ametrin

Ametrin
Admin

Átlagos falusi kocsma. A pultnál főleg sörök, és röviditalok kaphatók. Szerdánként és péntekenként egy bárénekesnő szórakoztatja a kocsmázókat. Egy külön helyiségben található a sztriptízbár. Természetesen 18 éven felülieknek.Kocsma             03wvuj3f7yredn8y775s

2Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-01, 20:39

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Gyalogosan jöttem a városba és teljesen lefagytak végtagjaim. Mikor elhaladtam egy kocsma mellett rájöttem ez az a hely amit én kerestem. Mikor beléptem a szokásos látvány fogadott. Az egyik sarokban részegek verekedtek a másikban éppen okádott valaki. Leültem a pulthoz és csak kértem egy sört kezdetnek. A mellettem ülő két férfi beszélgetéséből sikerült elcsíptem egy igen figyelemre méltó szót: sztriptízbár. - Elnézést. - fordultam a mellettem ülőkhöz. - Az előbb halottam miről is beszélnek az a bizonyos hely merre van? - ők csak párat pislogtak rám majd mintha régóta ismernénk egymást rögtön kedvesen válaszoltak.- Az arra. - mutatott egy külön helyiség felé. - Dobott a csaj, mi? - kérdezte az egyik. - Ja valami olyasmi. - hazudtam. - Egyébként kösz. - azzal el is indultam. Mikor beléptem a tömegbe rögvest kerestem egy helyet amii a színpadhoz közeli volt. A táncosnők szépen lassan dobták le ruháikat. Nem mondom, hogy nem élveztem, de most ez sem hozott igazán lázba. Az egyik szőke, dögös lejött oda hozzám előttem kellette magát. Én hálásan melltartójába gyűrtem a pénzt...

http://tintapca.blog.hu/

3Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-01, 21:16

Penelope Mint

Penelope Mint

Unottan léptem be a cigifüsttől fullasztó helyiségbe. Kabátomat a szék hátára tettem, és a pultra könyököltem.
- Tök mindegy hogy mit, csak kiüssön! - feleltem a pultosnak, mire felvonta a szemöldökét, és a kezembe nyomott valami átlátszó zöldes folyadékot, aminek már a puszta szagától is szédültem. Mindegy, legalább holnap extra fejfájással kelek, és nem lesz időm azzal foglalkozni, hogy az életem maga a megtestesült szerencsétlenség.
Már kábé a harmadik pohárt nyakalhattam be, amikor valahol a tömegben Ash-t véltem felfedezni. Hát, ez tényleg jó erős lehet, ha már hallucinálok is.
Kezek simultak derekamra, majd a pólóm alatt pihentek meg, letapizva a mellem. Egy részeg hapsi áll mögöttem totál felizgulva, bár abban is kételkedem, hogy egyáltalán tudja, hol van.
- Hagyjon békén! Fogdossa magát, ne az én mellemet.. - löktem félre kiabálva, arrébb ülve.

4Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-01, 21:33

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Egy percre félre pillantottam és egy ismerős alakot véltem felfedezni. - Pen.. Penyi? - kérdeztem hangosan, előre meredve. Egy fickót is láttam amint épp taperolta, de a lány arrébb ment. A táncosnő felé fordultam majd mit sem törődve vele elindultam. Fél útig se jutottam amikor a térdem már nem bírt megtartani. A földön térdeltem és az alattam ''forgó'' padlót néztem. Tuti, hogy volt valami sz*r a piában vagy már csak attól van, hogy ennyit ittam a nap folyamán. Senki sem segített. Miért tennék? Ide nem azért jönnek, hogy jó tetteket hajtsanak végre. Látásom teljesen elmosódott és már csak az egyre jobban felerősödő hangokat halottam. Lehet meghalok? Azt kétlem csak valami múló émelygés. És, ha nem? Tök mindegy. Senkinek se hiányoznék, csak megszabadítanám a világot még egy söpredéktől...

http://tintapca.blog.hu/

5Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-01, 21:42

Penelope Mint

Penelope Mint

Idegesen az Ash hasonmásra sandítottam, aki felém közeledett, de el sem ért idáig, már össze is esett.
Na jó, ha az igazi Ash-nek nem is tudok segíteni, legalább ezt a szerencsétlent had szánjam meg. Meg indultam felé.
3... 2... 1... Úgy szédültem, mint amikor oviban azt játszottuk, hogy ki bír tovább forogni anélkül hogy elesne, aztán dőltünk jobbra-balra mint az idióták nevetve. Hát, ebben nem volt semmi mulatságos. Viszont akármennyit pislogtam, csak mozgott körülöttem a világ.
- Had segítsek! - nyújtottam a kezem a srácnak, bár abban sem voltam biztos, hogy magam talpon tudok maradni. Végül elvonszoltam az egyik félreeső kis zugba, ahol párok nyalták egymást mohón, és falták egymás ajkait, de egy fintornál többre nem tellett, így nem kommentáltam az eseményeket (értsd:nem szóltam be). Legalább nem reped szét az agyam a zenétől.

6Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-01, 21:52

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Egy kéz nyúlt felém. Én csak fáradtan felnéztem az illetőre, de már annyira ki voltam ütve, hogy nem is tudtam beazonosítani ki lehet az. Végül sikerült neki elvonszolnia a csendesebb sarokba. Láttam pár embert éppen valaminek nagyon az elején tartva enyelegtek. A falnak dőltem és szememet dörzsölgettem. Mikor valamennyire sikerült minden pontot a helyére raknom a lányra néztem. - Te meg mit keresel itt?! - kérdeztem egy kis meglepettséggel a hangomban. - Az előbb még ott voltál. - mutattam oda ahol az előbb láttam. - Miért jöttél ide? Mondtam maradj otthon. Vagy látni akartad ezt? - mutattam látványosan magamra. - Menj innen ez nem neked való hely. Te is úgy akarsz járni mint ő? Én nem tudnák segíteni akkor sem tudtam.... - mormogtam el a számára elérhetetlen szöveget.

http://tintapca.blog.hu/

7Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-01, 22:27

Penelope Mint

Penelope Mint

Tehát Ő az igazi Ash?
Tátott szájjal néztem rá, mint valami idióta. Szuper...
- Nem! Tudod, jöttem az asztal alá inni magam, elfelejteni minden bút és bajt, hogy aztán holnap olyan legyek, mint a mosott sz@r...
Elgondolkodva meredtem magam elé. Olyan, mintha valami hullámvasúton lennék. A pultos tényleg azt adta, amit kértem - egy olyan italt, amitől garantáltan a nevemet is elfelejtem. Erősen koncentrálva sandítottam a srácra.
- Mi? Ki járt hogy? Ash... te nem vagy józan. Össze-vissza beszélsz! - feleltem határozottan, majd végig néztem magunkon.
- Szerintem nem kéne útnak indulnunk.

8Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-02, 17:34

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen tátott szájjal nézett rám mintha nem látott volna még fehér embert. Ha jobb állapotba lettem volna valami olyasmit reagálnék erre, hogy '' mi van? várod, hogy a légy a szádba repüljön?'' egy félmosollyal megtoldva, de most csak bambán bámultam magam elé. - Milyen bú és baj? Neked rendbe van az életed.
- Nem, nem én tudom mit beszélek. - vagy legalábbis sejtem. - Akkor mit csináljunk itt? - néztem rá. - Én bizony haza megyek. - mondtam meggyőződve arról, hogy sikerülni is fog. De mikor ellöktem magam a faltól rögtön éreztem, hogy nem jutnék messzire ezért inkább ne erőltettem tovább a dolgot.

http://tintapca.blog.hu/

9Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-02, 19:31

Penelope Mint

Penelope Mint

Hát, ha ő nem, majd én erőt veszek magamon. Minden izmomat megfeszítettem, és vissza ültettem a srácot, nem figyelve arra, hogy megszédültem.
- Én meg bizony azt mondom, hogy nem! - jelentettem ki határozottan. Senkinek sem hiányzik egy baleset ide, pláne hogy jeges az út, és felállni sem bír, olyan részeg.
- Kérlek, hallgass rám! Tudom hogy haragszol rám, mert valamit tettem a szobánkban, de hallgass rám, és maradj itt!
Végignéztem a nyalakodó párokon. Kitűntünk a tömegből. Én a pulcsiát szorongattam, ő meg makacskodott. Pff...

10Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-03, 20:12

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen vissza ültette és rám rivallt, hogy akkor is itt kell maradjak. Aztán megint bele kezdett abba az értelmetlen szövegbe, hogy én haragszom rá. - Pen! NEM TETTÉL SEMMIT. - hangsúlyoztam ki minden egyes szót, hogy felfogja végre. - Nem rád haragszom hanem magamra. Érted? Nem kéne, hogy velem legyél. - utálom, hogy részegen sokkal őszintébb vagyok. Nem érettem miért hisztizik pontosabban miért okolja magát. Én voltam a h*lye t*skó nem Ő. Mellettünk mindenhol nyalták falték egymást a párok mi megy csak veszekszünk mint a házasok. Röhejes, nem? Vagy csak én gondolom annak? Lehet, hogy csak az én gondolatvilágom tarja azt normálisnak amit azok csinálnak és egyébként úgy jó ahogy mi teszünk? Annyi kérdés repült át agyamon pár másodperc alatt, hogy válaszolni egyikre se tudtam. Mostanság annyit gondolkozok az élet dolgain, hogy belesajdul a fejem. Pedig régebben nem ilyen voltam....

http://tintapca.blog.hu/

11Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-03, 21:33

Penelope Mint

Penelope Mint

De hát ha nem én, akkor... mi? Vagy... áh, ez nagyon zavaros. Most pedig nem vagyok olyan állapotban, hogy kibogozzam a szálakat.
Higgadtan és vállat vonva ültem le lomhán. Egyre röhejesebbnek éreztem magam.
- Tudod, mit? Unom, hogy folyton csak okoskodom! Mindig mindenki elhagy, utál, és most is csak okoskodom! Menj... menj ha akarsz. Tényleg nem kell... itt maradnod velem.
Erősen összeszorított fogakkal meredtem a pár méterre lévő sztriptíz táncosokra, üres tekintettel, mélyen elgondolkodva. Őszintén mondtam azt, amit mondtam, még ha a szöges ellentéte is volt annak, amit éreztem. Azt akartam hogy velem legyen, hogy öleljen, hogy minden legyen olyan, mint a szobában, már mint amikor még a fantom nem nyitott ránk, és mondja el, mi baj van, bízzon bennem, szeressen.. de nem kényszeríthetem. Bele kell törődnöm.
Lassan Ash felé fordultam a reakcióját várva. Nem kéne hogy vele legyek? Jó poén!

12Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-04, 14:16

Ash Kingstone

Ash Kingstone

- Talán, ha egyszer végre nem magadat okolnád és boldog lennék akkor nem hagyna el mindenki. Senkinek sincs kedve egy olyan emberrel lenni aki folyton búval b*szott. Én nem megsérteni akarlak csak nem tudlak megérteni. Nem okoskodsz csak jót a akarsz nekem. Bár lehet, hogy rosszul gondolom. - elfordultam a másik irányba. Erősen gondolkodtam, hogy elmegyek, de nem akartam itt hagyni. Nem is értem miért veszekszünk. Olyan jól megvoltunk délután..most meg? Tudtam én, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Hisz az önfeledt boldogság sosem fog örökké tartani. Egyszer elmúlik, ha szeretnénk, ha nem. De miért nem tarthat ötökké? És az miért van, hogy a szomorúság és a baj sosem fejeződik be? Mindig és mindig egy újabb probléma halmozódik a másikra. Ezzel tönkretéve azt amit eddig felépítettünk....
// Fiú Koli/ 3-as szoba//



A hozzászólást Ash Kingstone összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-04, 14:39-kor.

http://tintapca.blog.hu/

13Kocsma             Empty Re: Kocsma 2010-12-04, 14:34

Penelope Mint

Penelope Mint

- Igazad van. Személy szerint úgy vélem, felejtsük el ezt az egészet. Én nem tettem semmit, téged pedig fel kell vidítani. Ö.. hmm.. ö, izé - körbe néztem. Táncosok, nyalakodó párok, verekedő tömeg, pia.. nem. Így is elég részeg. Szóval: verekedni nem megyünk, gondolom ilyen állapotban a táncosok sem valami vidítóak, a nyalakodás meg jó volt a szobában, itt pedig... na jó, be kell vallanom, vágyom rá, de ez nem a legfelelőbb alkalom, nem lehetek ekkora s*ggfej.
- Menjünk!? - vetettem fel, mire megfogtam a kezét, és felsegítettem. Az én fejem kezdett kitisztulni, noha néha tök olyan volt minden, mintha bandzsítanék, összemosódtak a tárgyak.
A kocsit én vezettem, őt pedig beültettem a hátsó ülésekre. Jobban mondva fektettem. Út közben talán el is aludt, miközben én halkan dúdoltam valami amerikai karácsonyi dalt, ami a rádióban szólt.

//Fiú kollégium/3-mas szoba//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.