Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

3-as szoba

+3
MoonDale Fantom
Thomas
Aquamarine
7 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

13-as szoba Empty 3-as szoba 2010-11-18, 20:39

Aquamarine

Aquamarine
Admin

Lakók:
Thomas Water
Ash Kingstone
3-as szoba Akdnq1g082g04f1naydj



A hozzászólást Aquamarine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-21, 20:36-kor.

https://moondale.hungarianforum.net

23-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-19, 14:46

Thomas

Thomas

Szoba nagyon egyszerű volt. Két ágy egy szekrénnyel. Nem szerettem pakolni ezért csak simán bepakoltam a szekrénybe. Majd később kialakul magától. Menet közben kiszúrtam egy plakátot. Bált rendeznek. Valami ritka alkalom miatt. Hát legyen. Majd keresek magamnak kísérőt. A legjobb hely az udvar erre. Nem pazaroltam tovább az időt már is mentem.

//Udvar//

33-as szoba Empty Ruha rablás! 2010-11-19, 23:06

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Holnap elérkezik a nagy nap. Ötven éve. Végre. Nyomasztó volt várni, de végre elérkezett a pillanat. A bálterem készen állt. Az ötlöző bepakolva már csak a ruhák és a vendégek kellenek. Minden meghívott szobájába belopóztam és elhoztam a kellékeit. Ruhát, maszkot, cipőt. Össze gyűjtöm őket egy helyre. Levelet nem hagyok had izguljanak egy kicsit.

43-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-23, 22:16

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Kinyitottam Lilynek az ajtót aztán mentem csak be. A szoba egyszerű volt és unalmas. Már volt szobatársam amin meg sem lepődtem, pedig jobban örültem volna, ha lenne egy saját szobám. Hátizsákom ledobtam az ágyamra és előkotortam belőle tiszta ruhát, törülközőt stb. - Gyors leszek addig várj itt. - út közben még levettem a pólóm és találomra bedobtam az egyik sarokba. Ott lesz az én ''szennyes gyűjtőm''. Bent levetkőztem és beálltam a tus alá. Próbáltam igyekezni, de volt rajtam pár '' kiló'' szutyok amitől meg kellett szabdaljuk. Mikor kész lettem kiléptem a meleg víz alól. Megborzongtam ahogy egy kis hideg fuvalltat söpört át a fürdőn. Egyszerűen öltöztem fel mint mindig. Egy fehér trikó, farmer és a bakancsom. Hajam össze vissza állt és volt ahol kunkorodott a vége. Kezemmel próbáltam tűrhető kinézetűre igazítani. Még gyorsan befújtam magam a dezodorommal aminek valami olyan szlogenje volt, hogy '' ha minden típusnak be akarsz jönni''.
Lily szerencsére még ott volt. A fényképezőmet nyakamba akasztottam.. - Készen vagyok mehetünk.

http://tintapca.blog.hu/

53-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-23, 22:48

Lily Water

Lily Water

Felértünk Ash szobájába. Bementünk, és Ash elment zuhanyozni. Mielőtt beért volna a fürdőszobába, ledobta a pólóját. Még jó, hogy háttal állt nekem, mert teljesen elámultam az izmos felsőtestén. Thomas is izmos, de ő mégis csak a bátyám. Körbenéztem a szobában. Észrevettem a tesóm cuccait. Ezek szerint szobatársak. Leültem Tom ágyára, és az éjjeliszekrényére kitett családi fotót nézegettem. Ott még mind a négyen rajta voltunk. Szemeimet a könnyek mardosni kezdték, ahogy eszembe jutott a baleset. Eközben Ash végzett a zuhanyzással. Ahogy kinyitotta a fürdőszoba ajtaját, tusfürdő, és jó illatú dezodor illat áradt ki. Mélyen beszippantottam, persze csak feltűnés nélkül, hogy egy ideig még emlékezzek erre az illatra.
- Hova megyünk?- kérdeztem kíváncsian. Kicsit izgultam. Remélem nem fogok beégni Ash előtt.

63-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-23, 23:05

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Úgy láttam kissé elszontyolodott mikor egy fényképet nézegetett. Jobbnak láttam nem rákérdezni, majd később. - Hát nem igazán tudom még. Te régebb óta vagy itt mint én, gondolom. Ismersz valami helyet ami a szabadban van és nincs tömeg? - kérdeztem. Szerintem ő is jobban fogja magát egy olyan helyen érezni ahol nincsenek sokan. Hisz élete első fotózása és ilyenkor mindenki görcsöl. Mondjuk nem tudom milyen lehet a kamera másik végén állni. Őszintén szólva nem is akarom megtudni az nem az én műfajom. - Kik vannak azon a képen? - szegeztem végül neki a kérdést. Sejtésem szerint most egy érzékeny pontjánál kezdtem el tapogatózni. Talán nem kéne...., de most már úgy is mindegy. Lehet, hogy elsírja magát és akkor végképp nem tudom mi csináljak mivel a vigasztalás nem az én reszortom. Az is valószínű, hogy elküld a bú bánatosba bár ezt nem nézném ki belőle. Arcát figyeltem miközben válaszára vártam, mert próbáltam a lehető legtöbb érzelmet leolvasni róla. - Na, de azért induljunk el közben. - kimentünk a szobámból le az udvarra....
// Udvar//

http://tintapca.blog.hu/

73-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-24, 22:41

Lily Water

Lily Water

- Hát, úgy tudom, van egy nagy mező, ami eléggé nyugis hely, és van itt egy tó is.- mondtam kis gondolkodás után. Ash megkérdezte, kik vannak a képen. Majdnem elsírtam magam, de erőt vettem magamon.
- Az ikertesóm a szobatársad. Vele és a szüleimmel vagyok ezen a képen.- mondtam. Azt nem akartam mondani, hogy ők már nem élnek. Nem szerettem, ha sajnálnak.
- Rendben, menjünk le.- bólintottam arra az ötletére, hogy sétáljunk ki az udvarra.

//Udvar//

83-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-29, 19:01

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Beléptünk a szobámba és mosolyogva szemléltem, hogy minden ugyanott van ahol hagytam. Estelenül álltam a szoba közepén nem tudva mit kezdjek Pennel. - Ömm ömm - dadogtam mint egy h*lye. Elővettem szekrényemből egy méretes pólót és odadobtam neki. - Menj el zuhanyozni és vedd ezt fel ,a többi ruhád elég vizes. - egész úton szakadt a hó úgyhogy nem csoda, hogy teljesen eláztunk. - Még egy percet kérek. - azzal gyorsa átrohantam a lány koliba és szerváltam tiszta fehérneműt. B*sszus tényleg nem vagyok százas. - Itt is vagyok. - jelentettem be a szemmel látható tényeket. - Kell segítség? - böktem az ajtó felé, csintalanan mosollyal a képemen.

http://tintapca.blog.hu/

93-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-29, 20:06

Penelope Mint

Penelope Mint

Szemérmesen mosolyogni kezdtem. Simán átmehettem volna a lánykoliba, felvenni valami csajos cuccot, aztán vissza jönni, de nem ellenkeztem. Miközben Ash elrohant, körülnéztem a szobában. Másabb volt mint a lányoké, bár még ez sem tetszett. Mindegyik olyan kicsi volt!
Egy bugyival(!) a kezében tért vissza, mire kimeresztettem a szemem. Na jó, vagy tényleg átment a lány koli nappalijába, vagy... inkább bele sem gondolok, honnan szerezte.
- Háh, reménykedj csak. Még talán tudok egyedül öltözködni, bár totál le van zsibbadva az agyam.
Végül kimentem a fürdőbe, gyorsan (de tényleg csak pár perc alatt) lezuhanyoztam, és felöltöztem. Úgy néztem ki, mint aki pizsipartiba készül. Feltűzött haj, túlméretezett pulcsi, és bugyi. Már csak egy maci kéne vagy párna az ölembe, és mehetnék valami amerikai film szereplőjének. Persze jó kislánynak...
És ez után mi lesz? Leülünk, és csevegni kezdünk? Ciki egy szituáció lenne...
Idegesen kimentem a szoba közepére.
- Ha tovább kell állnom, komolyan vörösebb leszek, mint egy cékla!
Gyorsan lehuppantam az egyik ágyra a srácot bámulva.

103-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-29, 20:22

Ash Kingstone

Ash Kingstone

- A fene pedig szívesen segíttetem volna. - kuncogtam. Bement a fürdőbe és bennem még volt annyi tisztelet, hogy nem kezdtem el leskelődni. Bár, ha csak véletlen néznék be a kulcslyukon? Na azért ennyire mélyre nem fogok süllyedni. Miközben bent volt levettem a vizes cuccokat és a sarokba hajítottam őket szokásomhoz hűen. Felvettem egy kényelmes pólót és mackó nadrágot. Pedig szívem szerint alsó gatyeszben futkosnék itt. Mikor Pen kijött rendesen megnéztem. - Höh. - csak ennyit bírtam kinyögni. Eddig is tudtam, hogy szép meg csinos, de azért most, hogy jó pár fölös ruharétegtől megszabadult észveszejtő. Leült az ágyra így sajnos abba kellett hagyjam a bámészkodást. - Hmm na mi van tetszik a hátsó felem? - nevettem fel amikor észrevettem, hogy bámul. Odaültem az ágyra tisztes távolságot tartva. Én az ágy egyik végébe ő meg a másikba. - Mit csináljunk? - csúszott ki számon a kérdés. Ez a helyzet még nekem is ciki hiába próbálom tagadni. Nem lehetek nyomulós, de nem is látszhatok nyuszinak. Talán, ha csak odamennék mellé.. á felejtős ügy. Inkább maradok a s*eggemen. Lehajtottam fejem mint egy kisfiú mikor rosszat csinál és idegesen a pólómból kilógó cérnaszállal játszottam. - Röhejesek vagyunk. - böktem ki ezt az egy mondatot elég nehézkesen.

http://tintapca.blog.hu/

113-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-29, 20:39

Penelope Mint

Penelope Mint

- Hát, nem rossz.. - feleltem mosolyogva. Nem igazán láttam még férfit ennyire közelről, pasim sem volt még nagyon.
- Nem tudom. Mi lenne, ha elmennék? - böktem ki hirtelen. Na jó, nem a legeredetibb ötlet. Mikor azt mondta röhejesek vagyunk, elnevettem magam. - Vagy mi lenne, ha ezt csinálnám? - suttogtam közelebb húzódva hozzá. Azt hittem, mentem össze esek, oly' hirtelen szökött az egekig a vérnyomásom. Még lassan hozzá is simítottam a bőröm, miközben egyre közelebb mentem, csak hogy érezzem a teste melegét.

123-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-29, 21:00

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Mikor felvetette, hogy menjünk el nem igazán tetszett. Jobb nekem itt a meleg szobában Pennel. Viszont a második ötlete sokkal jobbnak ígérkezett. Közelebb húzódott hozzám, izzó bőrét enyémhez simítva. Felbátorodva kezemmel végigsimítottam feszes combján ujjammal. Kételkedtem abban, hogy itt le tudnék állni. Én is még közelebb mentem hozzá majd csiga lassú tempóba ajakira hajoltam. Csak egy apró, de finom csók volt. Látni akartam azt a tüzet ami most elméletben benne ég. A vágyat ami most végig söpör testén. Szeretem, ha vad. Mikor elengedi magát s csak szíve diktál. Nem bírtam érzékelni az idő múlását. Csak Pent és teste melegét, érintésének helyét. Ha most leáll megértem. Hisz alig ismer. Ziháltam és a víz patakzott rajtam. Leteperhetném, de az a kis mazochista énem szereti a kínzást. A küzdelmet az egyetlenért. Viszont türelem még nekem is véges, de tudva mit kockáztatok inkább Pennyre meredek válaszokért.

http://tintapca.blog.hu/

133-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 17:39

Penelope Mint

Penelope Mint

Egyre közelebb... már majdnem. Miért nem jön? Mintha megfagyott volna az idő!
Végül kis rásegítéssel ajkaimat az övéire tapasztottam, mert már nem bírtam tovább várni. Mintha órákon át közeledett volna felém, noha csak pár másodperc volt.
Ha tudná, hogy őt csókoltam meg életemben először... hát, igen. Tizenhét évesen... biztos hogy kimeresztett szemekkel bámulna rám, mintha csak azt mondanám, hogy az imént láttam bikiniben cigánykerekezni a már holt nagyimat. Elvégre ő már túl van gondolom "azon" is, nem úgy, mint én.
Miután elhúzódott, csukott szemekkel, és a lepedőt szorongatva válaszoltam.
- Gondolom nem tartozol azok közé, akik egy nőnél leragadnak, hanem inkább a futó kapcsolatok híve vagy... - suttogva kinyitottam a szemem, és lehajtottam a fejem. Szegény lepedőt már idegességemben úgy összeszorongattam, hogy inkább a pulcsit kezdtem birizgálni, amit Ash adott. Folytattam - De tudom... szóval... tudom hogy megbánnám, ha ezt most nem folytatnánk. Lehet hogy.. ez után kerülni fogjuk egymást, vagyis ha rajtam múlik, én téged nem... de szóval, izé, hát, szóval... ne fogd vissza magad.
Dadogtam. Igaz minden szavamat komolyan gondoltam, és mindegyiknek volt súlya, de annyira halkan mondtam, hogy abban is kételkedtem, hogy felfogja a szavaim értelmét.
A lényeg az volt, hogy inkább jól érzem ma magam vele, mert ha holnap el hagy (már mint más csajért, aminek nagyon nem örülnék, de talán nagy nehezen belenyugodnék, végülis lehet, hogy erre is csak úgy tekint, mint egyéjszakás kalandra) akkor tuti bedepizek. Így inkább most élvezem, hogy kellek neki, és nem bőgök, mint valami ötéves.
A beszédemmel, vagy inkább hosszúra sikerült szónoklatommal félő volt, hogy megtöröm a varázst, ami kialakult, így újra felé hajoltam, és ráultem a derekára. A szemébe néztem.
Isten a tanúm, hogy ha elválnak útjaink, előbb megverem a leendő csaját, és aztán hagyom hogy happy end legyen a csajszi élete. Hogy miért? Mert egyszerűen még a nevemet is elfelejtem, ha acélszürke szemeibe nézek.
- Mint már mondtam, ne fogd vissza magad...
Ennyi volt. Már arra sem emlékszem, mit mondtam. Újra szabadjára engedtem újjaimat mellkasán.

143-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 18:07

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Elhúzódtam tőle, hogy levegőhöz jussak amikor hirtelen beszélni kezdett és tovább szorongatta a paplant. Nem értettem miért állt meg. Talán.. talán neki ez lenne az első? Ohh. Magamban már nyugtáztam, hogy ebből nem lesz semmi, de azért próbáltam nem annyira csalódott képet vágni.
- Hát ami azt illeti jól mondtad inkább az egy éjszakás kalandok híve vagyok. - kivéve, ha az illetőt kezdem megszeretni. Ezt persze már csak gondoltban tettem hozzá. - Bármi történjék is itt egy biztos, hogy nem foglak kerülni. Ne? - kérdeztem kicsit meglepetten. Azt hittem első dolga lesz kirohanni a szobából, zokogva erre fel még folytatni is szeretné? Tényleg tudnak még meglepetések érni. Derekamra ült és újra felém hajolt, kezével pedig mellkasomon vándorolt. Én vadul újra ajakira tapadtam miközben domborulatait simogattam. Tudtam meg kéne álljak, de nem tettem, mert akartam. Az ülő pozícióból sikerült egy Pen fölé kerekednem végül. Ajakammal nyakát csókolgattam....

http://tintapca.blog.hu/

153-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 18:22

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Lily nem tartott velem. A lánykollégium meg a fiúkollégium egybe volt, csak a folyosó közepén jobba vagy balra mentél. A hármas szobaajtaja előtt álltam. Nem tudom miért, de nem kopogtam be. Ekkora hibát. Észre se vették, hogy bejötte. Hát ezek sem olvasnak házi rendet. Megköszörültem a torkom, hogy végre észrevegyenek és abba hagyják egymás falását.
- Felejtsétek el, hogy elnézést kérjek. Ez súlyos házirend megsértés. Penelope Mint azonnal gyere ide és vedd fel ezt magadra! - Levettem a kabátom, hogy Pen föltudja venni.
- Maga Ash Kingstone meg már túl sokat megúszott. Ne gondolja, hogy ilyen könnyen megússza. Vegyen magára valamit mielőtt kidobom a hóra!

163-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 18:39

Penelope Mint

Penelope Mint

Figyelmen kívül hagytam a mondatát, miszerint tényleg nem nagyon híve a hosszú kapcsolatoknak. Persze szidni fogom magam, amiért voltam oylan h*lye, és ezt most nem hagytam abba, de hát ha egyszer nem tudom? Mintha a testem automatikusan reagálna Ash érintésére!
- Mi? - pattantam fel hirtelen egy harmadik személy hangjára, és leestem a földre az ágyról. - Nem! Neem! Te akartad hogy elfelejtsem Awakened-et, nem? Hát akkor hagyj! - vágtam hozzá a kabátját, mire az a földre esett.
Mi ütött belém?? Ritkán vagyok ilyen. Most is, úgy kitörtem, mint valami időzített bomba. De ennek is PONT ILYENKOR KELL BEJÖNNIE??
Második mondatára a Fantomnak felkaptam a fejem. Túl sokat megúszot... túl sokat megúszot...
Kivel volt még így együtt?
- Na ne szórakozzon már! A teste fel van melegedve, és pizsamában van, csoda lenne ha nem kapna tödőgyuszit, ha kidobja. Gondolkozzon már, Fantom!
Határozottan megfogtam Ash kezét, és megszorítottam. Ez az én magánéletem, ő ne szóljon bele!

173-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 19:03

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Valaki megköszörülte torkát mire Pen leesett a földre. Én unottan felnéztem ki zavart meg minket és na kit látnak szemeim: A Fantom. Penny úgy kikelt magából, hogy az csak na. - Ki az az Awakened? - fordultam a lány felé. - Ugyan hagyd. Csak megsértődött, hogy lemaradt az előjátékról szívesen beszállt volna, tudom én. - nevettem fel gúnyosan. Törpilla dühösen eldobta a kabátot amit a maszkos fickó adott neki. - Miért mit tettem? - néztem rá nagy kérdő tekintetekkel. Tényleg nem csináltam semmi rosszat az utóbbi időben. Pen megszorította kezem én meg csak azért is közel húztam magamhoz és hosszasan megcsókoltam majd azt súgtam neki: - Menj vele úgy is megtalállak.
A szekrényemhez léptem és felöltöztem mit sem törődve a szobában ácsorgó Fantommal. - Na most már kidobhat a hóra. - húztam fel a cipzárt kabátomon a mondat közepén.

http://tintapca.blog.hu/

183-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 19:23

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Szóval így akarnak játszani. Hát én benne vagyok. Nem kell nekem mindig a jó benyomást keltenem. Hangosan felnevettem. Mostanában amúgy is kerülgetett a gonoszság, de most már nem tudtam ellene küzdeni. Széttártam a kezem mire a szemem tiszta fehér lett. Éreztem ahogy át jár az erő. A szobában köd lett. Olyan sűrű, hogy nem is lehetett benne látni semmit, de mivel én tudom uralni a természetet tökéletesen láttam. Penelope mögé sétáltam. Hirtelen befogtam a száját mire oda kapta a kezét. Most, hogy már elengedte Ash kezét gyorsan arrébb vittem. Pontosabban a fürdőbe és oda zártam be. A köd leereszkedett, de a varázslat még nem ért véget. Fejünk fölött felhők gyűltek össze amikből hó kezdett el esni. Hatalmas hóvihart kavartam. A kabátom mi eddig a földön volt most körülöttünk tekergőzött. A széllükések mind Ashra irányítódtak. Nem történt volna semmi csak egy kis hólapátolás, de nem tőrom, hogy többet az emberek úgy beszéljenek velem, mint a múltban. Egyszer már öltem miatta ne kelljen megint olyanná válnom.
- Most már tudod Ash, hogy nem csak olyan erő létezik amit te képviselsz. Nálad sokkal hatalmasabb emberek is vannak akik úgy képesek bánni Penelopeval, mint a hugoddal.
Tudtam, hogy ez fájni fog neki. Akartam is, hogy fájjon.

193-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 19:48

Penelope Mint

Penelope Mint

Halk kattanásra lettem figyelmes a vakító fehérség után, majd néma csend, és sötétség.
- Ash... - nyöszörögtem halkan. Valami tócsafélén elestem, és elvágódtam a hideg, és kemény valamin. Padló? Csempe?
Tapogatózásba kezdtem. Tulajdonképpen "vak" voltam. Valami kemény, hideg, és..
- Áucs! Gondolom ez... a fürdőben vagyok? - eszméltem fel, mikor a kézmosóba bevertem a fejem. Istenem, egy gügye petting miatt? Sőt, még csak annak sem tudnám nevezni! Kezdem azt hinni, hogy csak féltékeny, amiért rá nem tapadnak a csajok.
- Fantom! Kérlek! - dörömböltem az ajtón. Ha erőszakos lennék, az semmin sem segítene... hátamat az ajtónak támasztottam. Fájt a fenekem az elvágódás által, és a homlokom is a kerámia miatt, amit lefejeltem.

203-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 20:02

Ash Kingstone

Ash Kingstone

A Fatom elnevette magát majd az egész szobát ellepte a köd. Nem láttam se jobbra, se se balra.
Persze így könnyű, hogy ilyen hiper szuper képessége van. Halottam ahogy valami kattan gondolom a zár. Vagy a fürdője vagy a bejárati ajtóé. Fogalmam sem volt, hogy Pen hova lett, de biztosra vettem, hogy a Fantom őt nem bántaná. A köd leereszkedett ezért végre láttam is valamit, de ez sem tartott sokáig, mert hatalmas hóvihar kerekedett. A kabát felém irányította a széllökéseket ezért a földre estem. Azt hittem már vége amikor megfagyott bennem az ütő. Az utolsó mondata olyan volt számomra mint, ha késeket döftek volna a szívembe. Nem elég, hogy dühös lettem hanem a bűntudat is újra előjött. - R*hadék!- üvöltöttem. Minden erőmet összeszedve próbálkoztam felé közelíteni persze hiába. - Szánalmas vagy! Ha ezzel akarsz büntetni akkor nagyon jól csinálod, de ne feledd neked is van gyenge pontod és meg fogom találni!
Penny hangját halottam ahogy az ajtón dörömbölve kiabál, de most nem tudtam tenni semmit.

http://tintapca.blog.hu/

213-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 20:24

Penelope Mint

Penelope Mint

Vajon én kapnék, ha most betörném az ajtót, vagy a Fantom, amiért diákokat bántalmaz? HA ő, akkor én jól jönnék ki ebből, hisz' csak az "életemet mentettem".
Végül hosszú idő múlva megtaláltam a villany kapcsolót, és feloltottam a lámpát. Mivel törjem be, mivel törjem be....???
Wc, kézmosó, kád.. na a kádat tuti nem emelem fel. Ö, szóval, a terv:
Vagy lemászok az ablakon, ami tudom hogy megdöbbentő, de hívogatóbbnak tűnt, mint betörni egy ajtót a puszta erőmmel, és néhány csont töréssel. Az se biztos hogy sikerülne, lehet, hogy csak össze törtém magam.
Végül inkább az ajtó mellett döntöttem.
Rugdostam, neki mentem, püföltem, de csak egy kicsit mozdult el. A fantom hóvihart csinált a szobába, és a hó eltorlaszolta az ajtót. Amúgy már rég kimentem volna...
- Fantom! Légyszíves térj észhez! Ennek semmi értelme...

223-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 21:16

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Nem tudom mi történt velem, de teljesen nem én uralkodtam az erőmön hanem az rajtam. Szinte el sem jutott a tudatomig mit művelek. Egyedül Pen hangja hatolt el az elmémig. Annyira emlékeztetett az én.... nyeltem egy nagyot. Lehunytam a szemem. A tekintetem kitisztult. Már csak a pusztítást láttam. A hóvihar neki állt csendesedni. Küldtem még gyorsan egy meleg fuvallatot, hogy a hó eltűnjön és Ash is fölmelegedjen majd kifutottam a szobából. Mit tettem?

//Fantom rejtekhely//

233-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 21:46

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen tovább dörömbölt és a Fantom egyszer csak megszüntette a hóvihart és elviharzott. Először csak ültem és hűlt helyét bámultam majd észbe kaptam és a fürdő ajtóhoz mentem. Arrébb kotortam a havat az útból így Pen már ki tudott jönni. Halk kopogásra lettem figyelmes ezért az ajtóhoz mentem, de mikor kinyitottam nem volt ott senki. Lehet már hallucinálok is. Az ágyra ültem ami szintén havas volt, de nem érdekelt igazán.
-'' Rossz ember vagy. Felelőtlen''. - szólalt meg ismét a hang a fejemben. Újra eszembe jutott az a bizonyos nap. Már hittem a hangnak ami igazából az én lelkem volt. Vagyis ez h*lyén hangzik inkább a lelkiismeretem szólalt fel az imént....

http://tintapca.blog.hu/

243-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 22:06

Penelope Mint

Penelope Mint

Mikor megláttam Ash-t az ajtóban, automatikusan mint valami idióta ugrottam a nyakába, és húztam magamhoz. Le volt törve, és búsan leült az ágyra. Mit tett vele a Fantom? Mikor oda akartam menni hozzá, halk kopogásra lettem figyelmes. Megfordultam. Egy lány volt a piciny ablaknál, persze jóval magasan, mint a föld volt. Elvégre az emeleten vagyunk!
- Jesszus! - kaptam észbe, és felálltam a kádra. Kinyitottam az ablakot, és rángatni kezdtem a lányt. - Hogy kerülsz te oda? Minek jöttél ide?
Persze első gondolatom volt, hogy Ash csaja, vagy ilyesmi, és így akar belógni a srác szobájába. Pff...
- Ö, Ash, itt a.. izé, gyere már - dadogtam.

253-as szoba Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 22:17

Emma

Emma

Az ajtót hirtelen egy srác nyitotta ki. A lány ki eddig ott volt a nyakába ugrott. Észre vette, hogy kopogtam. Amikor keze a bőrömhöz ért megtudtam kitörtént.
- Jó, jó nyugi beférek. - Az emlék képek befejeződtek. Megragadtam a vállát.
- Ki volt az az ember? Nem nem lehet, hogy most megtörténjen! Hova ment? - Nyíltak tágra a pupilláim. Gyorsan kapcsoltam. Nem kéne megijeszteni.
- Ó bocsánat csak hallottam, hogy itt milyen felfordulás van. A tölgyek szeretnek pletykálni.
Sétáltam közben ki a fürdőből. Láttam, hogy a srác elég ramaty állapotban van ezért rögtön elkezdtem füvet növeszteni. Le is csippentettem a tenyeremben lévő bokorról pár levelet. A sráchoz léptem.
- Kezd el rágni. Olyan lesz, mint a rágó. Nem a legjobb, de jót fog tenni neked.
Csak egy pillanatra érintettem meg az arcát így csak azokat a képeket láttam amik épp a fejében voltak. Szegény fiú.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.