Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

3-as szoba

+3
MoonDale Fantom
Thomas
Aquamarine
7 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

263-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 22:29

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen odahívott, de nem mentem. Egy idegen női hangra lettem figyelmes ami igencsak meglepett. Mi a szösz? Kérdeztem magamtól mintha választ is kaphatnék rá. A fürdőből egy lány és Pen lépett ki. Felkaptam fejem és kérdően néztem mindkettőjükre. - Tölgyek? - na jó ez nekem túl sok mára. Füvet növesztett és a tenyerében lévő bokorból lecsippentett pár levelet. Na ezen már meg sem lepődök. Legközelebb még vámpírokkal is összefutok. Na azok tök szimpik lennének. Lecsapolják az ártatlan embereket, kitörlik az emlékeiket és minden megy tovább mint a karika csapás. - Dehogy eszem meg ezt a vackot. - hajítottam el a leveleket. - Nincsen nekem semmi bajom.



A hozzászólást Ash Kingstone összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-30, 22:42-kor.

http://tintapca.blog.hu/

273-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-11-30, 22:35

Penelope Mint

Penelope Mint

Féltem hogy ezek után Ash nem akarja azt újra megpróbálni, amit a fantom váratlan látogatása félbe szakított - sőt! Lehet el is akarja felejteni...
Lebiggyesztett ajkakkal álltam az ajtó elé. Hát, ez sem úgy végződött, ahogy akartam, hogy legyen.
- Ö, jól vagyunk. Minden rendben. És nem tudjuk, hová ment.
Tudom hogy bunkóág ilyet gondolni, de azt akartam, hogy elmenjen ez a furcsa csajszi. És hogy Ash-el.. hát hogy tisztázzuk a dolgokat.

283-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-01, 09:24

Emma

Emma

Ash nem fogadta el a leveleket, hanem ledobta a földre. Teljesen magába roskadt szegény fiú. Remélem a lány majd tud vele mit kezdeni. Az asztalhoz léptem ahova egy kis fát helyeztem.
- Azért majd gondolkodj rajta jót tesz az idegeknek. - A lányhoz sétáltam és egy levelet nyújtottam át neki amire menet közben betűk kezdtek el rajzolódni.
"Vigyázz rá. Kényes téma érte a lelkét. Ha jót akarsz neki forralj vizet és áztasd be a leveleket. Három cukor elég lesz. Próbáljátok megbeszélni. Ne ijedj meg egyszer úgy is el kell mondani valakinek."
Az ablakhoz mentem konyítottam és leugrottam. Tudtam, hogy lent majd a fák ágai csillapítják az esésem.

//Udvar//

293-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-01, 14:39

Penelope Mint

Penelope Mint

- Köszönjük... - suttogtam, majd mikor elment, nem tudtam mit tegyek. Kényes téma? Vajon én vagyok az oka? Túl nyomulós lettem volna? És most jó lenne, ha oda mennék hozzá, és megvigasztalnám? Vagy jobb lenne ha elmennék, mert lehet hogy nem érzi úgy,hogy megbízhat bennem, vagy ilyesmi?
Furcsa volt látni őt így. Eddig mindig annyira cinikus volt, kacér, szenvedélyes, humoros, sebezhetetlen, meg minden... most meg mintha teljesen nem önmaga lenne.
Eltoltam magam a faltól, és kimentem a fürdőbe, majd becsuktam az ajtót.
Most mit tegyek, most mit csináljak, mit..?
Megmostam az arcom jéghideg vízzel, és kimentem.
- Figyelj, én szóval... ö, hát izé, szóval ha el szeretnéd felejteni amit akkor csináltunk, amikor a Fantom bejött, akkor megértelek... most szükséged van társaságra, vagy elmenjek..?
Dadogtam össze-vissza magamhoz ölelve egy párnát. Olyan jó lett volna átölelni és megvigasztalni, még ha nem is tudom, mi baja...

303-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-01, 20:21

Ash Kingstone

Ash Kingstone

A csaj elment az ablakon át távozva, na ezt már tök termesztésnek veszem. Kettesben maradtunk Pennel, de nem tudtam mit mondani és nem is akartam. Pen bement ismét a fürdőbe majd mikor kijött dadogni kezdett. Úgy tűnik az ittenieknél már szokás a dadogás. - Nem akarom én azt elfejetni. - nyugtattam meg és egy enyhe mosolyt erőltettem arcomra. - Pasz. - rántottam meg vállam. - Á tudod mit inkább megyek te azt csinálsz amit akarsz. Én már le*szarom ezt az egészet itt. - közben az ajtóhoz caplattam felkapva fényképezőm és tárcám. - Ne gyere utánam. - mondtam érzékelten hangon. Jobb, ha nem jön nem kel látnia a '' tegyük tönkre az életünket'' projektem.
// Még nem tudja merre megy, majd kiköt valahol//

http://tintapca.blog.hu/

313-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-01, 20:41

Penelope Mint

Penelope Mint

Hiába volt csendes, minden szava a lelkemig hatolt. Becsapottnak éreztem magam, de főként a bűntudat emésztett fel. Tudtam hogy nem szabad boldognak lennem. Annak mindig van ára. Reggel még nevettem mindenről elfeledkezve, most meg mint akit szíven döftek.
- Nem tudom mit mondott neked a Fantom, de tényleg sajnálom, ha megbántottalak! - feleltem magamhoz húzva vizes ruháimat, majd sarkon fordultam, és kiviharzottam a szobából. Vajon mi tette ennyire id*ótává?
Mire a lány kollégiumba értem, a szemem már könnyes volt. Haragudtam magamra, hogy ennyire izé vagyok, törni zúzni tudtam volna.

//Lány kollégium//3-as szoba//

323-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 14:51

Penelope Mint

Penelope Mint

Besegítettem őt az ágyába, és levettem róla a kabátot, meg a cipőt. Néhány bútort a helyére tettem, amiket a Fantom ereje tett máshová, vagy tört össze. Mikor kész voltam, ajak harapdálva masszírozni kezdtem a halántékom. Leültem a fiú ágyának szélére, és ránéztem.
- Pihend ki magad!
Mondtam, majd betakartam.

333-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 16:05

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Beléptünk a szobába és Pen segített az ágyhoz menni. Én mint egy zsák krumpli úgy dőltem bele. De ezek előtt még levette rólam a kabátot és a cipőt. Valamit még intézkedett a szobában, de nem volt már erőm megnézni mit csinál. Éreztem ahogy az ágy kissé besüpped ebből azt következettem, hogy rajta ül Penny. Betakargatott amitől már teljesen úgy érzetem magam mint egy gyámoltalan kisfiú. - Nem vagyok fáradt. - erősködtem. Sikerült egy kicsit felülnöm pont annyira, hogy a lány kezét megtudtam fogni. Közelebb húztam magamhoz és egy lágy csókot leheltem ajakira. - Bocsáss meg a mai viselkedésemért.

http://tintapca.blog.hu/

343-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 16:55

Penelope Mint

Penelope Mint

- Aha, azt látom.
Mikor magához húzott, és megcsókolt, csak reménykedni tudtam benne, hogy tudja, mit csinál.
- Nem haragszom... inkább a Fantom az, aki kissé bánt. Bánt, mert látszólag nagyon felbőszített valamivel, bánt, hogy ennyire kikelt magából. Hirtelen minden annyira gyorsan változott meg!
Én is lerúgtam sportcipőmet, és levettem nyakig vizes hosszú ujjúm. Befeküdtem Ash mellé. Arcomat a mellkasához szorítottam.
- Milyen rég aludtam...

353-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 18:35

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen a Fantomról kezdett el beszélni mire kezem rögvest ökölbe szorult. Még most sem tágítok a tervem mellől miszerint megtalálom gyenge pontját. Tudom, hogy van neki. Olyan mindenkinek van csak ügyesen kell tapogatózni. Törpilla lerúgta cipőjét, levette vizes pólóját és bebújt mellém. Arcát mellkasomba fúrta ami jó érzéssel töltött el. Adtam egy puszit feje búbjára mint az érzelgős filmekben majd lehunytam szemem. Nem sokkal később már mély álomba szenderedve aludtam el Pent magamhoz szorítva.
*** Később***
Mikor kinyitottam szemem ásítottam egy jó nagyot. Erősen fájt a fejem és a tegnap történtek jó része teljesen összemosódott. Meglepődve vette észre, hogy Pen mellettem fekszik. Rémlett valami az udvarról... és egy kocsmáról. Felültem és a lány arcát tanulmányoztam hátha az emlékek végre kitisztulnak.

http://tintapca.blog.hu/

363-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 19:05

Penelope Mint

Penelope Mint

Kényelmetlenül érzetem magam. Fájt a fejem, és éreztem, hogy néznek.
- Ha nézel, nem tudok aludni. Félő hogy csurog a nyálam, vagy egy nem épen értelmes fejet vágok - tettem a kezem az arca elé, és pislogtam párat.
Hirtelen a nyugalom és a békesség semmivé lett, egyik pillanatról a másikra ültem fel az ágyon váratlanul, és sikerült lefejelnem a srácot. Felnyögtem.
- Mi lefeküdtünk? - bukott ki belőlem dadogás, vagy néhány izé, és ö.. nélkül. Tulajdonképpen úgy aludtam, mint akit levertek, és nem is sokra emlékszem. Sőt - a fantomos jelenet után szinte csak foszlányokra.
Masszírozni kezdtem a halántékom. Nem elég a másnaposság, még le is kell fejelnem szegény Ash-t.

373-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 19:14

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen arcom elé rakta kezét, de én ellöktem azt. Most nem izgat, hogy csorog a nyála és az érdekes fejeket amiket vág. Az érdekel, hogy mi történt tegnap. Hirtelen felült és egy olyan kérdést tett fel amire én magam sem tudtam a választ. Erősen gondolkoztam. Volt pár kép heves csókolózásról, de többről nem. Végignéztem magamon és láttam, hogy ruha van rajtam. - Hát nem hiszem. Bár nem is rossz ötlet. - mondtam pajzánul vigyorogva. Kimásztam az ágyból és fogtam egy tiszta törülközőt. - Haj most ki fogja megmosni a hátam? - sopánkodtam. Most már tuti, hogy nimfomániás vagyok. - Egyébként te mire emlékszel a tegnapról?

http://tintapca.blog.hu/

383-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-04, 19:24

Penelope Mint

Penelope Mint

Felvont szemöldökkel és mosolyogva sandítottam a srácra. Öregem, de megváltozott! Visszakaptam a régi Ash-t, juhéé!
Abba nem tudtam hagyni a vigyorgást, mint valami elmebeteg.
Mikor felállt, automatikusan én is kipattantam az ágyból, és átöleltem a nyakába fúrva arcomat. A depis énje valahogy nem tetszett. Most pedig ugyanaz a huncut, és beszólogatós Ash. De jó!
Még mindig vigyorogva mint a h*lye gyerek válaszoltam.
- Tulajdonképpen onnan, hogy a Fantom félbe szakította azt, hogy elveszítsem a szüzességem, semmire - hadartam el, oda sem figyelve arra, hogy mit mondtam. Még a fejfájásomat is elfelejtettem!

393-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-05, 22:29

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Pen nyakamba ugrott. Úgy tűnik nem szívleli annyira a depis énem. Megértem, mert akkor én se csípem magamat. Összehúzott szemöldökkel hallgattam végig mondandóját. - De sz*mét ez a Fantom! Egy ilyen nemes ügyet nem szabadott volna megakadályozni, de tudod még mindig bepótolhatjuk... - célozgattam ismét. Ujjam végighúztam gerincén mire megremegett érintésemtől. Nyakából arrébb söpörtem haját és apró csókokat nyomtam rá. Még csak most vagyok túl szinte a másnaposságon sőt még csak most kezdődik és már is egy lány erogén zónáit kutatom. Nem akartam erőszakosnak tűnni ezért vártam, hogy Ő adja be a derekát. Addig is csak kényeztettem, hogy még inkább megszüntessem annak az esélyét, hogy nemet mondjon.

http://tintapca.blog.hu/

403-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-06, 17:43

Penelope Mint

Penelope Mint

Olyan gyorsan vált egyik percről a másikra macsóvá, és ellenállhatatlanná, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy csak a sz*x-et akarja, és mást nem. Persze ezt rögvest el is felejtettem, mert félő volt, hogy még a végén hinnék is ennek az oltári nagy b@romságnak.
Sóhajtva csuktam le szemeimet.
- Akarlak...
Ujjaimmal a hátát fogtam, miközben bal kezemmel a pulcsit hámoztam le róla. Mindent elfelejtettem, A Fantomot, az ivást, a másnaposságot, a szomorúságot, azt hogy Lily talán utál, Awakenedet, mindent. Csak Ő, és én voltunk számomra ketten, egyedül. Mintha az idő is megfagyott volna az udvarral együtt, és gyorsasága átment volna a szívembe, amely már ekkor oly' annyira hevesen vert, hogy azt hittem, nem bírom tovább.
Számat az övére tapasztottam, érintésétől izgalomba jöttem. Még soha nem éreztem így, pedig meg tudnám szokni.

413-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-06, 18:30

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Nem kellett sokat várjak a válaszra. Na végre valami jó! Pen elkezdte rólam lefejteni a pulcsim én pedig ingével bajlódtam Miért nem tudod egy egyzser toppot felvenni? Azt csak letépném róla és nem kéne itt szerencsétlenkednem. Miután a fölösleges ruhadarab a földre hullott, a csókot nem megszakítva gyengéden felemeltem és a fürdőbe vittem. Ne kérdezze senki, hogy nyitottam ki az ajtót mert magam sem tudom. Talán az a jó probléma megoldó képességem ami pont ilyen helyzetekre fejlesztettem ki tök profira. A tus alá álltam vele és a meleg vizet elindítottam. Figyeltem ahogy a vízcseppek eláztatják melltartóját és még kívánatosabb lett számomra. Hátrébb húzódtam majd gonoszan vigyorogva e szavakat mondtam: - Lehet nem kéne. - játszottam a kétségbeesettet. - Tudod ez az első neked meg minden és én se tudom mit csináljak. Olyan tapasztalatlannak érzem magam! Meg kéne mutatnod azokat híres neves női praktikákat.

http://tintapca.blog.hu/

423-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-06, 19:14

Penelope Mint

Penelope Mint

Percek alatt a zuhanyzóban kötöttem ki, arra sem emlékezve hogyan. Bár nem is a terepet, hanem az ajkai minden egyes területét mértem fel.
Kábultan felvontam a szemöldököm.
- Ki mondta, hogy még szűz vagyok? - kérdeztem egy kaján vigyorral. Mondjuk az is voltam, de hát annyira biztos volt abban, hogy kezdő vagyok, törékeny, sebezhető...
- Szóval mutassam meg? Hát, elsőnek mindenedet le kell vennünk... - suttogtam érzékien, mégis mosolyogva, és kimásztam a kádból hozzá, majd az egyik lámpát leoltottam hogy meghittebb legyen, és levettem róla mindent. Magamról is levettem a fehérneműt.
- Aztán, hogy minden szép és jó legyen, önfeledt állapotba kell hozzalak... - tenyeremet végigsimítottam vizes mellkasán, és egyre lejjebb, és lejjebb haladtam. Végül lenyomtam lassan a csempére, és rásimultam a hasára, hajamat kisimítva arcomból. Vágyakozva a szemébe néztem.
- Majd végül... - kezdtem, és vártam, hogy ő fejezze be helyettem.

433-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-08, 16:54

Ash Kingstone

Ash Kingstone

18+

- Abból, hogy ügyetlen vagy. - öltöttem ki rá nyelvem. Pen kimászott elszakadva így felhevült testemtől. Lekapcsolta a villanyt mire én felmordultam. - Na én szeretem látni mit csinálok épp.
Elkezdett levetkőztetni majd mikor minden lekerült rólam Ő is lehúzta magáról a fehérneműt. - Nem kellett volna azzal fáradozz leszedtem volna én. - végigsimított mellkasomon amitől teljesen beindultam. Lenyomott a csempére én pedig nem tiltakoztam. Mivel mondata befejezetlen maradt úgy tűnt ideje tennem valamit. Egy kicsit még közelebb húztam maqgamhoz és mereven álló péniszemmel behatoltam hüvelyébe. Felnyögött ami még inkább arra ösztökélt, hogy folytassam a műveletet. Magam alá fordítottam és párat löktem rajta. Nyelvemmel egész fedetlen testét átjártam miközben igyekeztem az előbb említett ''önfeledt állapotot'' elérni nála. Gyengédebb voltam mint az átlagnál szoktam mivel fontos nekem és nem akartam fájdalmat okozni neki.

http://tintapca.blog.hu/

443-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-09, 19:36

Penelope Mint

Penelope Mint

18+

Mikor belém hatolt, fájdalmamban felnyögtem. Aztán egy idő múlva egyre kellemesebb érzés töltött el, kíg végül ott nem jártunk, hogy szakadatlanul kapkodom a levegőt, hogy meg ne fulladjak. A kéj az egész testem elöntötte, remegve simultam a testére. Még soha nem éreztem ennél jobban magam. Annyira óvatos volt, és gyengéd, de mégis érzéki! Ujjammal végigsimítottam testén, ajkammal a nyakát csókolgattam, majd a száját. Erősen belé kapaszkodtam, és magamhoz húztam.
Mikor mind a ketten önfeledt állapotba kerültünk, kimerülten feküdtem le mellé. EGyre jobban kedztem megkedvelni Ash-t.

Elaludtunk. Aranyos szuszogására ébredtem. Fájt a hasam, és a vállam is. A csempén alvás miden volt, csak nem kényelmes. De a fájdalmat már figyelmen kívül hagytam.
Megtörtént!! Ash és én lefeküdtünk!
Erre a gondoltatra felpattantam a földről. Örültem neki. Bíztam benne. Azt mondta, nem hagy el, mert nem egy éjszakás kalandként gondol rám. Erre a gondoltatra elmosolydtam.
Kimentem a szobájába, majd felöltöztem, és hagytam neki egy kis cetlit az ágyon.

"Akár hiszed, akár nem, te miattad lett a tegnapi életem legjobb estélye! Kimentem a friss levegőre... majd talán vissza jövök, ha még itt leszel. Sok-sok csók!

Törpilla"


//Udvar//

453-as szoba - Page 2 Empty Re: 3-as szoba 2010-12-11, 16:50

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Reggel a hideg csempén ébredtem elzsibbadt és fájó végtagokkal. Kezemmel Pent kerestem, de nem találtam semmit. Hát ez jól itt hagyott. Nocsak erről is kiderül, hogy olyan mint a mezei k*rva aki este jön reggelre meg eltűnik. Viszont mikor felálltam egy kis cetlin akadt meg a szemem. Hunyorogva olvastam a betűket és mint kiderült Pen csak az udvarra ment le. Furcsa boldogság és nyugodtság töltötte el lelkem, hogy végre életemben először úgy érzem kötődöm valakihez úgy igazán. Kitámolyogtam a helyiségből és egyenesen a szekrényemhez mentem. Felvettem egy pólót és egy nadrágot mint ahogy az szokásom ezután pedig az ajtóhoz léptem. Kinyitottam és lementem én is az udvarra...
// Udvar//

http://tintapca.blog.hu/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.