Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Bálterem

+9
Awakened
Elektra
Lily Water
Honoria Manning
Penelope Mint
Justine Black
Rosey
Adam Martínez
Ametrin
13 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [1 / 4 oldal]

1Bálterem      Empty Bálterem 2010-11-19, 14:38

Ametrin

Ametrin
Admin

Bálterem      S4hu5dvxc8fduuciikft

2Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:19

Adam Martínez

Adam Martínez

Beléptem a bálterembe. Egyedül voltam fiú. A többiek késtek. Ezek szerint nekem majd az össze lánnyal táncolnom kéne, mert senkinek nincs párja Justine-on kívül. A terem közepére álltam. A lányok elkezdtek kifelé jönni a lányöltözőből. Mindegyikükön maszk volt, ahogy rajtam is. Szép volt az összes lány. A többi srác bánhatja, hogy kihagyja a bált.

3Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:23

Rosey

Rosey

A terem gyönyörű volt, és alkalomhoz illő, de a látvány nem tudta lecsillapítani idegességemet. Sehol senki. Adam volt egyedül fiú.
A terem közepére álltam, miközben éberen figyeltem, nem-e jön be valaki, aki nem nő nemű.
Ez a bál is jól indul..

4Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:25

Justine Black

Justine Black

Minden lány bement a hatalmas és gyönyörű bálterembe. Adam állt egyedül a terem közepén, és halványan elmosolyodtam. Ránéztem és vártam, hogy történjen valami. Nem mozdult senki ezért odaléptem Adamhez és, hogy egy kicsit úgy tegyek mintha értenék ehhez az egész bál témához, pukkedliztem egyet és elmosolyodva néztem Adamre.



A hozzászólást Justine Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:34-kor.

5Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:31

Penelope Mint

Penelope Mint

Úgy kapkodtam levegő után, mintha fűző akadályozna abban, hogy a levegő lemenjen a tüdőmig. Nyugalommal töltött el, hogy szinte senki oylan nem volt még ott, akit ismertem volna legalább látásból.. (értsd: Awakened, vagy az a fekete hajú lány, akinek oly' annyira égető a tekintete).
- Köszönöm hogy megvigasztaltál - léptem Justine mellé. Ő csak bólintott, és a fiúhoz lépett. Szuper.. estére csak nem őrülök meg.



A hozzászólást Penelope Mint összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:40-kor.

6Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:36

Honoria Manning

Honoria Manning

Szélesen mosolyogva léptem be a terembe, ami felülmúlta minden elképzeléseimet. Megkerestem az első asztalt, ahová pezsgő volt kitéve. Ha pasi nincs, legalább pia legyen. Aztán a gyöngyházfényű nedűt apró kortyokban iszogatva szétnéztem. Minden mesésen festett, csak kár, hogy olyan kevesen voltunk. Bár mindenki kisebb csoportokba tömörülve beszélgetett, nem éreztem magam kirekesztettnek. De azért jólesett volna, ha van kivel táncolnom, és holott Justine egy másik lánnyal beszélgetett, mégsem mertem Adamhez menni, csak egy óvatos mosolyt küldtem felé a karcsú poharam fölött.

7Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:41

Lily Water

Lily Water

Beléptünk a terembe. Csak egy srác volt bent, aki a maszkkal együtt is jóképű volt. Egy lány egyből odament hozzá, és táncolni kezdtek, majd más is ment táncolni a fiúval. Nekem nem volt bátorságom odamenni se hozzá, se máshoz, ezért az asztalhoz sétáltam és egy pohár pezsgőt kezdtem iszogatni.

8Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:48

Elektra

Elektra

Beléptünk a bálterembe az összes többi lánnyal. A terem szépen fel volt díszítve. Volt elég hely táncolni és pihenni is, ha kimelegednénk. Csak egyetlen egy fiú volt bent amin eléggé meglepődtem. Hol vannak a többiek? Elindultam egy másik lányhoz hasonlóan az asztalokhoz. Töltöttem magamnak egy pohár pezsgőt. Miközben kortyolgattam figyeltem az egyetlen táncoló párt. Remélem más fiú is jönni fog mert így dög unalom lesz....

9Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:52

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine lépett oda hozzám a lányok közül először. Egy ideig táncoltunk, de ideje volt más lánnyal is táncolnom, ha már egyszer én vagyok itt az egyetlen fiú. Rámosolyogtam, adtam neki egy csókot, és odaléptem Rosey-hoz.
- Haragszol rám valamiért?- kérdeztem táncolás közben, visszaemlékezve Justine szobájában történt eseményre.

10Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 16:58

Rosey

Rosey

Kezdett ez az egész unalmassá válni. A sok-sok színtől már-már káprázott a szemem is. Hogy elfoglaljam magam az italos pult felé vettem az irányt, de út közben Adam elállta utamat.
- Nem. Nem tettél semmit.
Mélyen beszívtam a levegőt, mikor már javában keringőztünk. Tulajdonképpen tényleg nem ő volt a hibás, és nem is kellett amiatt rosszul éreznie magát, mert én annyira felbosszantottam magam azon, hogy együtt vannak. Már nem is idegesítettem magam Sebastian miatt. Magára vessen amiért más hapsival táncolok helyette. Thomast sem láttam sehol.

11Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:02

Justine Black

Justine Black

Végeztünk a tánccal én pedig mentem megint piálni. Persze most azért nem szeretnék berúgni. Odaléptem Blurry-hez.
- Szia. Nagyon sajnálom, hogy nem vártalak meg a parkolóban...- mondtam neki és tényleg sajnáltam. Öntöttem magamnak pezsgőt és lassan elkezdtem kortyolgatni. Az álarc már nagyon idegesített és már a lábam is fájt a magassarkú miatt, de nem tehettem ellene semmit. Leültem és Honoria mellé és becsuktam a szememet egy kicsit és kikapcsoltam az agyamat. Neki is jár egy kis pihenés.

12Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:08

Penelope Mint

Penelope Mint

Leírhatatlanul unatkoztam. Vajon Awakened még betoppan?
Lustán vonszoltam magam az italos pulthoz. Justine, és egy másik lány is ott volt.
- Sziasztok. - feleltem, egy teli pohár után nyúlva. Talán ha leiszom magam, eltelik gyorsan a nap.
- Penelope.. vagyok.

13Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:15

Honoria Manning

Honoria Manning

Hátravetettem a fejem, bódultan vigyorogva élveztem a pezsgő hatását. Az volt a jó benne, hogy tudtam, hogy részeg vagyok, vagy legalábbis középszinten ittas, de tudtam kontrollálni magam. Mégis az az érzés, hogy könnyű vagy és felhőtlenül boldog... MMmm...
- Nem haragszom, én készülődtem sokáig - nyitottam ki a szemem és mosolyogtam rá Justra, amikor meghallottam a hangját.
- Szia! - Köszöntem egy fekete hajú, gyönyörű ruhás lánynak, aki épp akkor lépett Justine mellé. - Én pedig Blurry, a Honoriát nem igazán szeretem. Ismeritek egymást? - váltogattam a tekintetem Penny és Justine között, majd nagyot kortyoltam a pezsgőből. Jé, puncs is van mellette? Muszáj kipróbálnom. De legalább nem egyedül ütöm ki magam.

14Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:22

Elektra

Elektra

Egyre többen lettünk akik nem táncolnak. - Sziasztok. Elektra vagyok. - köszöntem és mutatkoztam be. Már egy üveg pezsgőt biztos megittam, ha nem többet. Sebaj legalább jó lesz a hangulat. - Látom mindenki leissza magát így kel ezt. - mosolyodtam el. - Nem te vagy Awakened párja? - fordultam a Penként bemutatkozó lány felé. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem remélem nem hiszi, hogy valami hátsó szándékom van...

15Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:28

Awakened

Awakened

Az ajtó előtt megálltam és vettem egy nagy levegőt. A srác aki az előbb húzott el mellettem még az ajtóban állt.
- Hello! Ezek szerint mi vagyunk a két késő. - Kinyitottam a hatalmas ajtót majd egyszerre ketten léptünk be. Tekintettemmel Penelopét kerestem. Meg is találtam. A többi lánnyal ült az egyik asztalnál. Oda sétáltam hozzá.
- Sziasztok! - Biccentettem mindenki felé. - Sajnálom, hogy késtem. Megtisztelnél egy tánccal?
Előre hajoltam. Közben lefogtam a köpenyem, hogy nem csússzon le a hátamról.

16Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:36

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

A teremben volt már pár táncoló pár, de a hölgyek így is többen voltak. Ahogy végig néztem a vendég seregen egy gyönyörű ruhán akadt meg a szemem. Ennél szebb ruhát még életemben nem láttam. A maszk és a fekete hajszín tökéltessen illett hozzá. (Elektra) Azonnal a kiválasztottam felé mentem, hogy felkérjem a következő táncra. Mélyen meghajoltam.
- Szép hölgyem felkérhetem?

17Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:36

Thomas

Thomas

Az oldalom egy másik sráccal léptem be. Fura volt. Nem volt úgy kiöltözve, mint én. Egy fekete farmer és egy köpeny volt rajta. Lilyt kerestem, de pont akkor ment ki a teremből. Gondolom az öltözőbe ment. Oda mentem az asztalhoz ahol a lányok ültek. Elöszőr arra gondoltam fölkérem Roseyt táncolni, de ő egy másik sráccal táncolt. Ez egyik lány mellé léptem és fölkértem.
- Szabad egy táncra? (Honoria)

18Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:45

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Beléptem a hatalmas terembe. Rosey éppen Adam gyerekkel táncikált. Odasétáltam melléjük.
- Szabad?- Kérdeztem Adamtől, majd egy laza mozdulattal kikaptam a lányt a fiú kezei közül.
- Virágot, a virágnak.- Nyújtottam át a tulipánt Rosey-nak. A derekára csúsztattam az egyik kezemet, majd a másikkal megfotam kezét és lassan keringőzni kezdtünk.
- Bocsi a késés miatt, csak akadt egy kis dolgom.- Vigyorogtam a lányra, majd lágy csókot leheltem ajkaira.

19Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:47

Honoria Manning

Honoria Manning

Először összerezzentem a hirtelen hangra, aztán meglepetten nevettem fel.
- Örömmel, uram - mosolyogtam, aztán belekaroltam, és hagytam, hogy elvezessen a táncparkett közepére. Ott aztán kicsit meghajolt és én is pukedliztem, majd végre elkezdtünk táncolni. Leírhatatlanul hiányzott már a keringőzés, így felszabadultan, ragyogó szemekkel hagytam , hogy körkörösen végigvezessen a teremben, hogy sodorjon az ár, hogy soha se legyen vége.. Éreztem, hogy biztosan fogja a lapockámat, hogy nem eshetek el, ettől pedig olyan kecsesen tudtam végigsiklani a termen, mint még soha. Talán a pezsgő is szerepet játszott benne, talán csak hihetetlenül tehetséges táncpartnerem volt.. Mindenesetre a bál fénypontja volt.
- Köszönöm - sóhajtottam kicsit csüggedten, hogy vége, majd puszit nyomtam az arcára. - Hol tanultál meg táncolni?

20Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:53

Rosey

Rosey

Meglepődtem mikor valaki elhúzott Adamtől. A második reakcióm az volt, hogy a padlóig esett az állam.
- Sebastian? Vagy három napja, hogy utoljára láttalak. Komolyan kételkedtem hogy eljössz, és.. - végül abba hagytam a hitetlenkedést, mert csókjával elcsitított. Nagyon örültem neki, hogy itt van. Talán mostantól mégsem lesz szörnyű ez a bál.
Miközben keringőztünk, magamban mosolyogtam. Vajon tudja, mit jelent a tulipán?

(Tulipán jelentése: örök szerelem)

21Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 17:56

Justine Black

Justine Black

Csendesen ültem és mikor kinyitottam a szememet láttam, hogy megjelent Sebastian. Nagyot sóhajtottam és önteni akartam magamnak még egy üveg pezsgőt. Minek a pohár? Leraktam a poharat és megfogtam a pezsgősüveget és azt kezdtem vedelni. Mikor végeztem vele rájöttem, hogy nem igazán viselkedek úgy mint egy lány. Ezért lecsaptam az üveget az asztalra és figyeltem a táncoló párokat.

22Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 18:00

Thomas

Thomas

Párommal a terem közepe felé mentem. Hamár tánc akkor legyen a bálterem közepén. illedelmesen köszöntöttük egymást madj neki álltunk táncolni. Partenerem hagyta magát vezetnő. Szeme csillogásából ítélve nagyon élvezte. Hát igen. Lilyvel és anyuval nagyon sokat gyakoroltam.
- Nagyon szívesen. Ha szeretnéd egész este táncolhatunk. - Csókóltam kezet.
- Testvéremmel gyakoroltam nagyon sokat. - Mosolyogtam kedvesen.

23Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 18:02

Penelope Mint

Penelope Mint

Tágra nyílt szemekkel néztem fel a fiúra.
- Persze.. - miért is ne? Legalább négy napja erre várok.
Felálltam a lányok soraiból, akiknek nincs kísérője, és a fiú mellé léptem.
- Ezzel együtt aligha tudnánk táncolni.. - feleltem, és lassan leszedtem róla a köpenyt. Talán megbámulnak. Talán rátapadnak a felsőteste, és a szárnya miatt a lányok, talán féltékeny leszek, de így sokkal jobban tetszett, mint amikor láttam az arcán, hogy kényelmetlen neki, ha nem lehet az, aki.
Ujjaimat az övéivel összefontam, és arrébb mentünk.

24Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 18:05

Elektra

Elektra

Megjelent Awakened. Csak biccentettem neki tudván, hogy a tegnap elég furcsa volt. Egy furcsa idegen lépett oda hozzám. Mélyen meghajolt és felkért táncolni. Nem titkoztam mivel eléggé unatkoztam. Pukedliztem egyet a formalitás kedvéjért majd a táncparkettre mentünk. Mivel nem nagyon tudtam táncolni esetlenül álltam a fiú előtt. Nem tudtam ki lehet ez a srác ami kissé idegesített, de végül is ez egy álarcos bál....
Awakened felé pillantottam és meglepve láttam, hogy nincs rajta a köpenye. Nem értem, de komolyan. Máskor takargatja magát most meg itt mindenki előtt megmutatja a szárnyait?



A hozzászólást Elektra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 18:07-kor.

25Bálterem      Empty Re: Bálterem 2010-11-20, 18:07

Awakened

Awakened

Szívem a torkomban dobogott. Nem féltem inkább rettentően izgultam. Pen nem haragudott. Elfogadta a felkérést és el jött velem táncolni. Megakartam volna fogni a derekát, de ő a köpeny csomójához nyúlt amit le engedett. A köpeny le hullott rólam. Szárnyam kilátszott amit a terem színi a fekete és a kék árnyalatában ezer színűre festet. Sokkal kényelmesebb így, de nem tudom, hogy ez volt-e a megfelelő pillanat. Most már nem volt rajtam semmi csak a nadrág és az álarc. Össze fontuk ujjainak és arrébb mentünk.
- Nem vagyok nagy táncos. - Súgtam neki halkan. Tenyeremet a derekára helyeztem másik kezemmel megfogtam kezét és elkezdtünk keringeni a zene ritmusára.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.