Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

6-os szoba

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

16-os szoba      Empty 6-os szoba 2010-11-25, 19:02

Ametrin

Ametrin
Admin

Lakói:

Christina Dother
Beverly Rebel

6-os szoba      A9v08e1jrz5hn7rxyh8u

26-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-07, 22:47

Christina Dother

Christina Dother

Mikor beléptem a szobába, mint a filmekben a fő gonosz hagos kacagásban törtem ki. A kis hátitáskám az ágyra vettetem majd kivettem belőle a kis füzetemet. Mos nem álltam neki írni mert volt egy olyan sanda gyanúm, hogy a Fantom utánam fog jönni. Hisz nem hagyhat megtorlatlanul egy ilyen jelenetet, nem? Kíváncsi vagyok a jó seggű barátocskámnak mi van még a tarsolyában. Elővettem a mobilt amit az út alatt egy öreg nénike zsebéből loptam el és írtam egy sms-t a szőkeségemnek. '' Megérkeztem! Mondhatni kirobbanó sikert arattam és képzeld az ördög már is előbújt. Csók. Kalapos. ''. Reméltem vissza ír....

36-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-07, 23:04

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Bekoptattam az ajtón. Idefele jövet már a bosszúmat is kitaláltam. Biztos nem gondolta, hogy ez megtorlás nélkül marad. Amúgy barna íriszem most fehérré változott. Körülöttem lehűlt a levegő. A szél itt kavargott körülöttem fehér, hideg, nedves hópelyheket tartogatva a szoba lakosának. Amint kinyílt az ajtó a levegő utat tört magának. Kivágódott az ajtó majd a szélroham az ajtónyitó arcába csapódott.

46-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-07, 23:15

Christina Dother

Christina Dother

Kopogást halottam és boldogan odaszökdécseltem az ajtóhoz. Mikor kinyitotta egy hatalmas széllöket csapódott arcomba. Julietet lefújta fejemről, de hamar utána kaptam így nem esett le a földre. - Ohh drága pedig azt hittem a takarító az akit az előbb rendeltem. Tudod mostanság vannak olyanok akik pucéran takarítják neked a lakást egy kis összeg fejében. - eközben beljebb invitáltam. - Minek köszönhetem '' váratlan'' látogatásod? - szögeztem neki a kérdést. Hosszú fekete körmeimmel az ajtófélfán doboltam aminek éppen neki voltam dőlve. Kezemmel beletúrtam fekete fürtjeimbe majd végighúztam arcomon a számon áthaladva ami az éles érintéstől felszakadt egy pindurkát. Ám ez pont elég volt ahhoz, hogy a vér kibuggyanjon belőle. Nyelvemmel lassan lenyaltam a vörös cseppet majd újra a Fantomnak szenteltem figyelmem.

56-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-08, 15:38

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Nem tudom Christina milyen játékot űz velem, de az tény, hogy nagyon jól csinálja. Erősebb széllökést akartam létrehozni, de amikor megláttam meggondoltam magam így csak a sapkáját repítettem le a fejéről.
- Ilyen szolgáltatásról még nem hallottam, de ha te mondod akkor nem kételkedem. Sajnálom, hogy csalódást okoztam. - Belenyúltam a zsebembe és kihúztam az apró tárgyat. - Ezt a hóban találtam nem a tied? - Emeltem fel az ezüstösen csillogó öngyújtót. - Csak nem piromániás itt valaki? A koleszt azért ne gyújtsd fel. - Mosolyogtam gonoszan.

66-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-08, 17:10

Christina Dother

Christina Dother

- Jaj nem okoztál csalódást bogaram! Inkább örülök, hogy azt a maradi elméd kicsit felfrissíthettem. - mosolyogtam rá. Belenyúlt zsebébe és egy ezüst színű öngyújtót húzott elő. . De az enyém. - azzal ki is kaptam kezéből. Néha rágyújtok és szórakoztató nézni ahogy a láng kigyullad majd elalszik. - Talán az vagyok talán nem. - kimért léptekkel közelítettem az ablak. Kezem leeresztettem és meggyújtottam az öngyújtót. Mikor felemeltem súrolta a függöny szélét ami azonnal lángra kapott. - Hoppá. - kaptam szám elé. - Hát ez meg, hogy történhetett? - hüledeztem.

76-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-08, 17:56

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Persze akis ártatlan. Véletlen gyújta fel a függönyt és véletlen cukkol a dolgaival.
- Pff... Hát ezt jól megcsináltad. Még jó, hogy itt vagyok. - Azonnal cselekedtem. Elmémet kiürítettem. Szemem megint teljesen fehér lett. Elképzeltem egy esőfelhőt ami sekeresen meg is jelent. A függönyhöz irányítottam majd gondolatban megparancsoltam neki, hogy essen. Mivel Christin nem állt messze ezért ő is kapott egy adagot. A tűz kialudt már csak a szag volt a bizonyíték meg a rolytos függöny. A felhő eltűnt. Az ablakhoz léptem kinyitottam majd ráparancsoltam a szérre, hogy vigye ki a szagot. Mikro ez is megvolt megköszöntem a segítséget.
- Hát már ez is kész. Mennyi gond van veled. - Ráztam meg a fejem miközben összekulcsoltam a kezem.

86-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-11, 17:49

Christina Dother

Christina Dother

Megint fehérré változott szeme majd eső felhők jelentek meg és tűz kialudt, de ami már kevésbé tetszett, hogy én is kaptam egy adagot. Az ablakokat kitárt és a szagot és kiűzte a szobából. - Hű ez tényleg frankó! Nekem is kell ilyen képesség.. ugye tudod, hogy tiszta ÉH? Olvastad? Jó kis könyv. Nincs is sok gond velem. - vágtam be a durcit. Mikor megláttam kezeit összekulcsolva felnevettem. - Te most vagy nagyon hívő ember vagy, vagy nézed az X faktor és Vastag Csabika a példaképed. Tudod az '' imádkozó sáska'' - idéztem egy kicsit. - Akarsz valami vicceset és perverzet csinálni? Na jó akkor akkor csak vicceset. Mert én igen! Nagyon unatkozom ám igaz, hogy csak most érkeztem...
// Temető//



A hozzászólást Christina Dother összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-17, 22:17-kor.

96-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-11, 20:07

Beverly Rebel

Beverly Rebel

Nem volt annyira nehéz megtalálni a szobámat. Az ajtóra valami Christina neve volt kiíva. Kopogás nélkül léptem be, hiszen ez az én szobám (is). Egy fekete hajú lány volt bent, akinek a stílusa bejött, valamint valami furcsa hapsi.
- Hello, Beverly Rebel vagyok.- mutatkoztam be. Az üres ágyra dobtam a táskámat. Kipakolni lusta voltam. Csak a fogkefémet vettem ki és vittem a fürdőbe. A táskámból elővettem egy cigit és egy öngyújtót.
- Nem zavar, ha rágyújtok?- kérdeztem, de csak udvariasságból. Néha ilyen is tudok lenni. Az ablakhoz húztam egy széket, és az ablakot kinyitva meggyújtottam a cigit, és mélyen beszívtam, majd kifújtam a füstöt. A szoba nem igazán az én stílusom, de majd az én lakrészemet átalakítom a saját ízlésem szerint.

106-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-12, 14:55

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Christina össze vissza fecsegett. Fogalmam se volt róla, hogy miket hord össze. Ki az a Csaba? És mi köze van a sáskának ennek az egészhez. Szerencsére kinyílt az ajtó. Az új diák lépett be rajta. Egyből az ablakoz ült és cigizni kezdett. Jó, hogy megkérdezte. Az iskola területén nem szabadna, de nem vagyok dolgozó így nem szóltam rá. Amúgy sem érdekelt a dolog.
- Üdvözöllek Beverly. Akkor most már minden gond megszűnt. Ha kell még valami szóljatok. - Most csak Chrsi-re néztem. - Te meg lehetőleg ne gyújts tábortüzet. - Biccentettem majd elmentem.

//El//

116-os szoba      Empty Re: 6-os szoba 2010-12-21, 16:54

Beverly Rebel

Beverly Rebel

A fura hapsi végül lelépett, és utána a csaj is. Rá van kattanva vagy mi a fr@nc? Elszívtam a cigit, a csikket pedig kipöccintettem az ablakon. A fürdőszobába mentem, és lezuhanyoztam. Lemostam magamról a mocskokat, amit út közben szereztem. Törölközőbe csavartam testemet, és megigazítottam a sminkemet. Kimentem a fürdőszobából, és lehajoltam, hogy a bőröndömből kivegyem a ruhákat. Ekkor a törölköző lebomlott rólam, így Éva-kosztümben álltam a szobában. Nem zavartattam magam. Amúgy is szerettem meztelenül lenni. (Hangozzon bármilyen furán). Kipakoltam, de közben felvettem szépen lassan a ruhákat. Pakolás közben megtaláltam legjobb barátomat, Serenát is. Serena a vibrátorom. Szegény hogy ne legyen magányos, este használnom kell. Remélem van itt valami csaj, aki esetleg be is száll a játékba. Minél többen vagyunk, annál jobb. Pasi is jöhet, de csajjal jobban szeretem. Serenát, és a többi játékszeremet az éjjeliszekrényem fiókjába tettem, hogy mindig kéznél legyenek. Felvettem egy farmert, egy pólót, egy csizmát, magamra kaptam a kabátomat majd az udvarra mentem.

//Udvar//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.