Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Esetlegesen felmerülő kérdések

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Aquamarine

Aquamarine
Admin

Itt elolvashatod és választ kaphatsz az esetlegesen felmerülő kérdésekre. Ha bármi más kérdésed van, írj Aquamarine-nak.

- Hogyan tudok elkezdeni játszani?

-Legelőször olvasd el a Szabályokat. Majd regisztrálj azzal a névvel, amelyik a karaktered neve lesz. Ha ez megvan, írj egy előtörténetet a minta alapján. Ha megírtad, egy moderátor vagy admin elolvassa, és vagy elfogadja, vagy nem. Ha még nem teljesen jó, akkor leírja, mi a hibád, és miután kijavítottad, újra elolvassa, és elfogadja. Előbb utóbb mindenkinek az előtörténete el lesz fogadva.[/i]

- Miért kell előtörténet?
- Azért, hogy mi, adminisztrátorok, és ti, játékosok tudjuk, hogy milyen személyiségű karakterek vannak az oldalon. Minél sokszínűbb a társaság, annál jobb.

- Hogyan tudok játszani, miután elfogadták az előtörténetemet?


- Ha elfogadták az előtörténetedet, akkor abba bele kellett, hogy írd, hogy kollégista szeretnél lenni, vagy bejárós. Ha kollégista vagy, akkor Privát üzenetben megkapod a szoba számát, ahol majd alhatsz. Ezek után már játszhatsz is. Kiválasztasz egy helyszínt, ahova írni szeretnél, és írsz. Általában ha megérkezel valahova, akkor leparkolod a kocsit, meg ilyenek, ezért ha gondolod, kezdhetsz a parkolóban. Írok egy példát:

" A kocsink befordult a parkolóba. Kiszálltam, és felnéztem az iskola egyik tornyára.
- De jó lesz majd onnan sasként lerepülni!- gondoltam magamban. Elköszöntem anyáéktól és az öcsémtől, majd a bőröndömet magam után húzva beléptem az iskolába.
//Udvar// "

Természetesen nem muszáj így kezdeni, ez csak egy példa. Minden a te fantáziádra van bízva.

- Ezen az oldalon milyenek az alakváltók?


- Az alakváltók itt nem úgy születnek, hogy megharap egy, és te is az leszel. Itt egy speciális gént kell örökölnöd. Négy fajta alakváltó bőrébe bújhatsz ebben a játékban, a Vérsas, Vérhiúz, Vérfarkas és a Vérróka. Ha mindkét szülőd egyforma, például sas, akkor te is sas leszel. Ezek az alakváltók kicsit erősebbek, mint a "vegyes" szülők gyerekei. Ha te lány vagy, és az anyád hiúz, apád pedig farkas, akkor te nagy valószínűséggel hiúz leszel anyád után. A fiúgyermek általában az apjától örökli a fajt. Születhetnek fél-alakváltók is, de ők gyengébbek, mint azok, akiknek mindkét szülője alakváltó. Megeshet az is, hogy úgy leszel alakváltó, hogy a szüleid nem voltak azok, sőt, talán nagyszüleid se. Ez azért lehetséges, mert egy távolabbi rokonod alakváltó volt, és tőle örököltél gént.
Az alakváltók minden teliholdkor átváltoznak. A fiatalabbaknál megesik, hogy véletlenül átváltoznak. Még nem nagyon tudják ezt az egészet irányítani. Az idősebbek akkor változnak át, amikor akarnak.
Moon Dale-ben az alakváltóknak szigorúan tilos embert ölni. Ők ugyanúgy táplálkoznak, mint az emberek, de állatalakjukban vadászhatnak is kisebb állatokra.
Ha esetleg valakinek a teste elutasítaná az átváltozást, az ember marad.

https://moondale.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.