Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Las Vegas

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Las Vegas              Empty Las Vegas 2010-12-14, 16:19

Ametrin

Ametrin
Admin

cheers

2Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-14, 18:08

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Amint a recepción a nő kezembe adta a kártyát ami a szobát nyitotta a lifthez mentünk. De azért meg kell említenem, hogy jóformán be se akartak minket ebbe az 5 csillagos hotelba engedni a kissé megviselt ruházatunk miatt. Persze miután a friss, ropogós bakjegyeket eléjük toltam már nem volt kifogásuk, sőt ajándék törülközőket is adtak. Kész megtiszteltetés, de nem? Miután a két fém ajtó kitárul Lorit előreengedtem udvariasan és csak Ő utána léptem én is be. Háttérzajként csak a rádióból áradó tipikus lift zene szólt. Én a kijelzőre meredtem kiguvadt szemekkel és vártam, hogy mikor állunk meg. 8..9... 10 és megálltunk. Boldogan, vigyorogva vonszoltam ki magam a szűk felvonóból és gyors meneteléssel kutattam szobánkat. - Gondolom nem baj, hogy egy lakosztályban fogunk lakni.-elhallgattam. Visszapörgettem az eseményeket amik kb. 10 perce történtek és egy olyan mondatot kerestem amiben azt mondom a hölgynek, hogy '' két ágy legyen''. Remélem, hogy mondtam csak gyorsan szelektáló memóriám az izgatottságom oka. Nem mintha nem lenne nagy élmény Lorival egy ágyon osztozni, de ha mégsem szeretne nekem kell majd a földön aludjak. A szörnyű gondolatból amitől még csak így is megfájdult a hátam az szakított ki, hogy megláttam a B12 feliratot. - Itt a szoba! - kiáltattam fel. A kártyát végighúztam abban az érzékelős valamiben és láss csodát az ajtó kinyílt. Izgatottam csörtettem be és szemléltem meg az ideiglenes lakóhelyünket. - Hű...- álmélkodtam. Nem elég, hogy gyönyörű volt, de az egész mint egy luxus palota. - Na mit szólsz? - néztem a lányra aki hasonló állapotban volt mint én.

http://tintapca.blog.hu/

3Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-14, 21:50

Herzschlag

Herzschlag

Miután megérkeztünk, az első reakcióm volt, hogy a hasamig esett az állam. Mindenhol vidám villogó táblácskák, zene, emberek... pörgött az élet.
Megérkeztünk a szállodába. Magas, drága, puccos hely volt, de főként - kényelmes. Ash nem sajnálja a pénzt. Miután beléptünk a szobába, az amúgy már a hasamig érő állam a padlóig esett. Mélyen a zsebembe nyúltam, és a kezébe nyomtam egy köteg pénzt.
- A benzin, a szálloda, és mert voltál olyan cuki, hogy engem hoztál el más helyett! - felnevettem, majd körbe néztem. Váh, nem kell semmit kipakolnom. Ez jó. Nagyon jó. Mondjuk a koliban is első dolgom volt minden ruhám begyűrni a szekrénybe. Úgyse fogok vasalni, akkor meg nem mindegy, mikor gyűrődik össze? Körbe szaladtam a lakosztájon, végül kimeresztett szemekkel torpantam meg egy ultraszuper hifi berendezés előtt.
- Hűha, ez nagyon hűha... remélem szeretsz táncolni! - vigyorogva kapcsoltam be, mire az egyik kedvenc Green Day számom kezdett el bömbölni a hangszórókból. Felsikítottam.
- Váh, ne csak állj ott! - az egyik ajándék törülközővel fenéken csaptam rákacsintva.

4Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-15, 17:53

Ash Kingstone

Ash Kingstone


Lori kezembe nyomott egy köteg pénzt mire szúrósan néztem rá. Vissza akartam adni neki hisz Ő most úgymond ''vendég'' csak hamar amarébb ment és a szobában kezdett fel alá futkosni mint egy túl töltött duracel nyuszi. Megtorpant a hifi előtt és bekapcsolta. Mikor meghallotta a zenét felvisított. Jaj ezek a nők... bár én is így tennék, ha meglátnák egy Play Boy lányt az ágyamban félmeztelenül? Minden bizonnyal. A kis huncut az ajándékba kapott törülközők egyikével hátsómra csapott. - Táncolni akarsz? Majd akkor megtáncoltatlak. - kúszott sunyi vigyor arcomra. Csípőjénél fogva magamhoz rántottam majd megfordítottam, hogy nekem háttal álljon. - Most pedig kezdj el mozogni. - suttogtam fülébe. Mikor használjam ki a tapira az alkalmat, ha nem most? És ráfoghatom, hogy az érkezés miatt teljesen fel voltam dobódva és ez okozta a a hormonok által kreált kis kitörésem.


http://tintapca.blog.hu/

5Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-15, 20:35

Herzschlag

Herzschlag

- Ó, drágám, alig várom! - nevettem fel. Totál felpörögtem. - Mozogni? Valahogy így? - csípőmet és a fenekemet jobbra, majd balra mozgattam lassan, végül hátra, megérintve őt. Felkacagtam.
- Jaj, már első nap megrontasz, mi lesz később? - ártatlanul ránéztem, végül szembe fordultam vele. - De ugye majd megyünk bulizni? Úgy terveztem ezen a héten fenekestül felfordítom az életem. Tudod, szőke haj, vad személyiség, meg ilyesmi... - elgondolkodtam. Milyen jó is volt régen! Osztályelsőként, önbizalommal... én pedig már túl elültettem magamban, hogy " nem változtatok a gót stílusomon". Talán tényleg kéne.
- Jé, ez nem is rossz ötlet. Te, mint pasi mondanád el a véleményed rólam. Na?

6Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-15, 21:41

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Lori jobbra- balra mozgatta előttem csípőjét és fenekét. Élveztem a látványt, de még inkább élvezet lett volna megérinteni. HA egy kicsit ittas lettem volna belemarkoltam volna fenekébe majd lassan végig húztam volna oldalán ujjamat míg felsője ujjához nem érek amit akkor rögvest lejjebb is tolok, hogy vállai szabadon legyenek. Odahajolnék és csókokkal borítanám a fedetlen bőrt miközben egyre közelebb vonnám magamhoz. S amikor már nem bírnám tovább megfordítanám, hogy tekintetünk találkozzon és egy érzéki csókot váltanánk, hogy a mámortól az épp eszű gondolkodás esélyét kizárjuk. Egyre csak lejjebb haladnék ajkammal míg ügyesen az ágyra dönteném és..
Zavartan pillantotta Lori aki éppen nagyon magyarázott valamit. - Szőke? Az az eléggé eltér a gót stílustól nem? De így hallásra nem hangzik rosszul. Vad személyiség alatt mit értesz? Egy lányt aki sz*rik a törvényekre és benne van az őrültségbe közben pedig egy szexi boszorka aki kénye-kedve szerint rángatja a férfiakat? - vigyorogtam.

http://tintapca.blog.hu/

7Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-16, 18:57

Herzschlag

Herzschlag

- Ja, valami ilyesmi. Persze nem csak a törvényekre sz@rnék. Hanem a józan észre is. - felnevettem. - De elgondolkodtál az előbb. - újra felkacagtam. Miközben a domborulataimat bámultad... persze ezt már csak gondolatban tettem hozzá. - Szerintem induljunk. Vár ránk Vegas! Én még csak egy szálloda szobát láttam, de már félájult vagyok.
Kibontakoztam az öleléséből, és kikapcsoltam a zenét.
- Akkor irány a buli! Menjünk engem át dizájnolni!


8Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-21, 17:34

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Csak vigyorogtam Lori szavain. Tényleg teljes körű átalakítást akar és ki lenne jobb segtíség nálam? Ez aztán egoistán hangzott, de igaz hisz pasi vagyok és pasi szemel is fogom nézni. Fogtam gyorsan a kabátom és elindultunk a városba. Fogtunk egy taxit és megmondtuk a sofőrnek, hogy vigyen minket valami olyan helyre ahol ennek a kis tündérbogárnak megcsinálják a haját és még ruhát is lehet kapni. Nem ellenkezett elindultunk némi pénz fejében természetesen, de most megtehettem. Mikor megérkeztünk kiszálltam a kocsiból és Lori is. Besétáltunk az üzletbe és egy kedves hölgy már kezelésbe is vette. Én addig ruhákat nézegettem neki. Úgy 15 perc elteltével egy ismerős női hang szólított nevemen. Lassan emeltem fel fejem csak, hogy alaposan megnézhessem magamnak. Szép hosszú lábak, karcsú derék, bomba cikik, hosszú szőke haj, telt csábos ajaka, vadító kék szemek és ismer is. Próbáltam arcára koncentrálni, de nehezen ment és ezt a lány is észre vette. - Tavaly csináltattam őket. - rántotta meg vállat. - Látom a memóriád olyan min egy fekete lyuk, de megjegyezném egyre szexisebb vagy, - az utolsó pár szónál kislányosan ajkába harapott. Pár percig csak méregettem és némán álltam míg beugrott a neve. - Leyla? Hű, de régen láttalak! Hogy vagy mostanság? Látom még mindig figyelsz arra, hogy férfiaknak a szeme is kiugorjon, ha meglátnak. - húzom ajkaim csibészes vigyorra. Felidéztem magamban, hogy is ismertem meg. Egy modellügynökségtől jött éppen kifele nekem meg megakadt rajta a szeme és rögtön le is csaptam rá. Nem kellett sok rögtön az ágyba is kötöttünk ki. Egy éjszakás kalandnak indult, de még is több lett belőle. Olyan mint egy pióca amit nem lehet levakarni. - És mi szél hozott ide? Csak nem megint palira akarsz venni valakit?
- Jaj Ash azt hittem ezen már túletted magad.Tudod, hogy te voltál az igazi....

http://tintapca.blog.hu/

9Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-21, 21:01

Herzschlag

Herzschlag

Rózsaszín, kék, rózsaszín, kék... - hevesen rakosgattam magam elé a szebbnél szebb ruhákat, a tükör előtt állva. A hajam már kész volt. Eredeti színére festettem, vagyis szőkére.
- Szerintem nagyon jól áll önnek a rózsaszín! - bólogatott az eladónő, persze annak borsosabb is volt az ára. Vajon miért is választotta azt...?
- Inkább a lila! - jelentettem ki, és felöltöztem. Magamra sem ismertem!
Kiléptem. Torna cipő, szűk csőnaci ami érdekes módon nagyon jól állt a hosszú lábaim miatt, csíkos, szűk ujjatlan.
Véletlenül bele ütköztem valakibe, mire hatalmas szemüvegem a fejem tetejére toltam. Hullámos szőke hajam a szemembe lógott. Egy csaj volt az, Ash-el csevegett.
- Tipikus szőke.. - forgattam a szemem suttogva, bár szerintem elég hangosra sikeredett. Ash mellé léptem. - Voilá, íme az új Lori!
Figyelmen kívül hagytam a szőke bigét, majd a srác felé fordultam. Csak húzna már el!

10Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-21, 23:08

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Csak szemet forgattam azon amit a r*banc mondott. - Nem kell a duma. És csak, hogy tudd már rég túlettem magam rajtad.
Eben a pillanatban egy szőke csajszi ütközött bele Leylába. - Hé vak vagy vagy csak szőke? - kérdezte lenézően a bige. Mikor meghallottam a hangját és a ''tipikus szőke'' mondatát elvigyorodtam. - Tyű k*rva sexy vagy édes. - és mikor mellém lépett magamhoz húztam derekánál fogva. Soha nem utált semmiit jobban Leyla annál mintha másik nővel lát. - Ohh, hogy most ezzel a kis szarossal kavarsz? - nevetett fel gúnyosan. Én csak sóhajtottam egyet fáradtan és elengedtem Lorit. Olyan közel mentem a szőkéhez, hogy egy papírlap sem fért be volna közénk. Direkt nem mozdultam vártam míg kellőképp felizgatom. Egyre gyorsabbodó levegővételéből sejttettem, hogy már is sikerült megtörjem. Füléhez hajoltam, de úgy, hogy lassan emeltem oda fejem így leheleten lágyan csiklandozta bőrét mint egy kényeztető tollpihe. Már fordította volna fejét amikor hirtelen hátrarántottam fejem. - A-a. - ráztam rosszallóan ujjam. - Csak közölni akartam, hogy mond meg a plasztikai sebészednek, hogy már most ereszt. Na mi meg induljunk. - fogtam meg Lori kezét és arrébb vezettem.
- Na ügyi voltam? - kérdeztem.

http://tintapca.blog.hu/

11Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-21, 23:53

Herzschlag

Herzschlag

- Szexi? - felnevettem. Mit is várok Ash Kingstone-tól? Persze b@romi jól esett a bókja. Magához húzott, én pedig hogy még egy lapáttal rá tegyek, csak a hecc kedvéért (de bizony azért is, mert vágytam rá, még ha magamnak be sem vallom) adtam egy csókot az arcára, hogy a rúzsom miatt a szám nyoma halványan az arcán maradt.
Mikor beszólt a csajszinak, felnevettem. Bármekkora bunkóság volt tőlem, nem bírtam vissza tartani. Vajon az is közre játszik, hogy esetleg miattam utasította vissza? Azt hittem megcsókolja. Elkezdtem kapkodni levegő után. Mit művelek? Miért zaklatott fel ennyire az, hogy olyan közel hajolt a csajhoz?
- Ügyi hát! - kacsintottam rá. De fura volt a gót cuccok után ilyen laza cuccban lenni.
- Menjünk bulizni! Muszáj hogy lássák a dögös külsőm!

12Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-23, 14:07

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Lori hangosan nevetett és én sem bírtam megállni. Kifizettük a cuccokat és ki is mentünk az üzletből. Kivettem zsebemből egy zsepit és letöröltem a rúzsfoltot. - Te, ha ezzel a képemen fognak látni, hogy szedjek föl bárkit is? - kérdeztem. - Menjünk, de hova? Jó tudom ez itt Las Vegas! Minden sarkon megy a buli, de még is valami menő helyre kéne menni, nem? Talán egy kaszinó...Viszont akkor bérelni kéne egy limót... - morfondíroztam hangosan. Leyla éppen kiriszálta magát és már csak azért is odanyomtam Lorit az üvegnek és egy szenvedélyes csókot adtam neki hosszabbra sikeredett mint terveztem és mát túlon túl élvezetesnek bizonyult. Meglepődtem azért kicsit és tudtam nem helyes, mert emlegette, hogy van barátja na, de mikor teszek én olyat ami helyes? Ahogy a szőke nem volt már a láthatáron elhúzódtam. - Uhh bocsi csak muszáj volt. - néztem rá ártatlanul.

http://tintapca.blog.hu/

13Las Vegas              Empty Re: Las Vegas 2010-12-23, 20:21

Herzschlag

Herzschlag

- Limuzin? - kérdeztem, mire erős lökést éreztem. Ash neki taszított az üvegnek, és minden határt átlépve simult hozzám, majd smárolt le. Hiába volt nekem ott Thomas, és nem lenne szabad ilyet mondanom, de isten király volt. Már éppen poénkodni akartam, hogy nem a puszi lenyomat miatt, ami az arcán volt nem fog egy csajt se felszedni, hanem mert ilyen jeleneteket rendez, de utolsó mondatán felkaptam a vizet.
- Muszáj volt? Egy cseppet sem élvezted? Minden taperolás, puszi, bók, és ölelés csak a szőke csitri miatt volt...?
Totál kikeltem magamból, csak miután elhallgattam villant be, hogy túl őszinte voltam. Főleg a második kérdésemmel. Érdekelt hogy élvezte-e, de...
Körül néztem. Sehol egy szőke bige, semmi muszáj, semmi álca. Megfogtam ingét, majd magamhoz húztam, és lassan, érzékien, mégis határozottan megcsókoltam. Ajkaimat ellazítottam, hagytam hogy nyelvem átvegye az irányítást.
- És ez most nem a szőkeség miatt volt...!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.