Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rock club.

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Rock club. Empty Rock club. 2010-10-30, 17:06

Ametrin

Ametrin
Admin

Mindenki szeret szórakozni. Itt a helyi rockbandák lépnek fel, de néha ismertebb zenekarok is fellépnek itt.

2Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 19:55

Kesztella

Kesztella

Mikor megérkezdtem James még nem volt itt. Leültem és rendeltem magamnak egy vodka-narancsot és leültem egy asztalhoz. Iszogatni kezdtem és vártam bátyámat, hogy elmesélje mi az a rettentő nagy hír. Belekortyoltam a poharamba és lassan nyeltem le az italt.

3Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:00

Vendég


Vendég

Odaértem a Rock Klub nevű helyre. Feltételeztem, hogy ez egy disco. Bementem és leültem az egyik asztalhoz. Rendeltem magamnak egy Gin- Tonicot és csendesen iszogattam. Nem igazán voltunk sokan ebbe a klubba. Én, egy lány és még páran. De nem annyian, hogy heringpartit tartsunk. Mivel azzal a céllal jöttem ide, hogy egy kicsit ismerkedjek emberekkel, fogtam a gin tonicomat és odamentem ahhoz a lányhoz aki éppen vodka narancsot kortyolgatott.
- Leülhetek?- kérdeztem tőle egy halvány mosoly kíséretében.

4Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:10

Kesztella

Kesztella

Egy srác jött oda hozzám.
- Persze.- Mosolyogtam rá.
- Kesztella Redway vagyok.- Nyújtottam kezet.
- Benned kit tisztelhetek?- Érdeklődtem és egyik lábamat átvetettem a másikon. Belekortyoltam a vodka-narancsomba és megvártam míg válaszol.

5Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:17

Vendég


Vendég

Lehuppantam a székre ami vele szemben volt.
- Kevin vagyok. Kevin Knight- nyújtottam én is a kezem, majd kezet fogtunk.
- Te is a helyi középsuliba jársz?- kérdeztem tőle a ginemet kortyolva. Rég nem ittam piát. Egy kicsit jól esett.

6Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:21

Kesztella

Kesztella

- Igen.- Mosolyogtam rá. Nem akartam a részletekkel traktálni és kicsit közelebbről is meg ismerni egy diákomat nem lehet rossz dolog.
- Most jöttél? Mert eddig nem láttalak.- Vallottam be és megint belekortyoltam a vodka-narancsomba. Lassan kiürült a poharam is. Hol van már James?

7Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:25

Vendég


Vendég

Na, ez remek. Ő is a suliból jött. Legalább fogok ott ismerni valakit.
- Igen. Most jöttem. Én vagyok az új fiú.- mondtam neki nevetve. Nem igazán szoktam meg, hogy éppen ismerkedek. Az árvaházban nem én mentem oda másokhoz, hanem ők jöttek oda hozzám. A többiek. Hát... velük sem én futottam össze, hanem inkább ők ütköztek belém. Mindegy. A múlt, az már múlt. Nem kell azt bolygatni. Itt vagyok és ennyi számít.

8Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:32

Kesztella

Kesztella

Felkacagtam a kijelentésén.
- Annak is kell lennie valakinek nem?- Néztem rá kérdőn, mosolyogva.
- És miket szeretsz csinálni? Zene?- Érdeklődtem és vártam, hogy válaszoljon. Rendesnek tűnt és kicsit lelkiismeret furdalásom volt, hogy nem mondtam meg mi vagyok.

9Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:37

Vendég


Vendég

- De.- mosolyogtam rá. A következő kérdése egy kicsit meglepett.
- Naná. Az a mindenem, ha ez számít.- mondtam neki a vodka- narancsát lesve. A ginem elfogyott és rendeltem még egyet. A pincér kihozta és megint volt mit innom.

10Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 20:48

Kesztella

Kesztella

- Hm..egy közös. Milyen hangszereken tudsz játszani?- Kérdeztem és én is rendeltem egy kört. Kicsit iszogattam és feszültem figyelten Kevin válaszát.

11Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-10, 22:03

Vendég


Vendég

- Dob és gitár.- jelentettem ki semmi érzelem nélkül, csak úgy.
- És te?- kérdeztem és lehúztam a gint. Rendeltem még egyet, de már éreztem, hogy kezdek egy kicsit... furcsa lenni. Lehet, hogy még nem látszik, de én éreztem.

12Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-11, 16:07

Kesztella

Kesztella

- Én hat hangszeren tudok játszani. Hegedűn, zongorán, gitáron, fuvolán, dobon és furulyán.- Soroltam a hangszerek nevét. Láttam, hogy döbbenten néz rám.
- Igen, nem látszik, de imádom a zenét.- Mosolyogtam.

13Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-11, 20:07

Vendég


Vendég

Hat hangszeren? Az nem lehet rossz.
- Tényleg?- kérdeztem tőle egy kicsit megdöbbenve. Úgy éreztem én elmehetek a sunyiba a gitár és a dobtudásommal.
- Ha ezzel jobb vagyok akkor mondom, hogy még 1 hete volt saját bandám és a turnékat turnék követték.- merengtem vissza a régi szép időkre.

14Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-11, 20:26

Kesztella

Kesztella

- Komolyan?- Kérdeztem a bandára. Ebben a pillanatban betoppant James. Odajött hozzánk, majd mosolyogva így szólt.
- Szia húgi.- És nyomott egy puszit az arcomra. Kevin felé fordult, majd kezet nyújtott.
- Heló. Keszi bátyja vagyok, James.- Üdvözölte a fiút.
- Hol jártál? Már vagy fél órája itt ülök.- Morogtam kislányos mosollyal.

15Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-13, 16:17

Vendég


Vendég

Kicsit megdöbbent mikor mondtam, hogy volt bandám.
- Igen.- mosolyodtam el. Odajött hozzánk egy srác, mint később kiderült Kesztella bátyja.
- Szia. Én Kevin vagyok.- nyújtottam én is a kezemet, majd kezet fogtunk. Figyeltem ahogy beszélgetnek, majd hirtelen fázni kezdtem. Nem tudtam miért. Ránéztem James-re.
- Te hány éves vagy?- kérdeztem tőle barátságos mosollyal.

16Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-13, 16:26

Kesztella

Kesztella

- Harmic.- Vágta rá Kevin kérdésére a választ James. Kikerekedett szemekkel néztem a bátyámra. Remek.-Gondoltam.
- Öm....nem ülsz le?- Kérdeztem és bejjebb csúsztam. Rendeltem két vodka narancsot magunknak, majd elkezdtem magyarázni.
- Kevinnel éppen a hangszerekről meg az ilyenekről beszéltünk.- Mosolyogtam a fiúkra.

17Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-13, 16:30

Vendég


Vendég

Wow! Harminc. Nem szerettem volna annyi lenni. Én még örülök neki, hogy valamilyen szinten fiatal vagyok. Rendeltem egy dupla whisky-t mikor elfogyott az italom. Figyeltem ahogy Kesztella arrébb csúszik és figyeltem ahogy James leül. Elmosolyodtam Kesztellán amikor mondta a bátyának, hogy csak a zenéről beszéltünk.
- Na és te milyen zenéket szeretsz?- kérdeztem Kesztellára néztem.

18Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-13, 16:40

Kesztella

Kesztella

Kevin kérdésén elmosolyodtam.
- Hát én igazából mindenevő vagyok.- Vallottam be.
- Ja, mindent meghallgat.- Forgatta a szemét James. Vállba löktem.
- Ez nem igaz.- Fintorogtam.
- De sok mindnet szeretek. Például a Made Word-öt.- Gondolkodtam el.
( https://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4 )

19Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-13, 16:47

Vendég


Vendég

Elmosolyodtam azon, hogy milyen a bátyja. Én is mindig szerettem volna egy tesót, de hát a szüleim... Még engem is a nevelőbe dugtak.
- Én is szeretek mindent. Mondjuk az opera nem a kedvencem.- mondtam neki vigyorogva.
- Nekem a Deftones-től a Change szám a kedvencem.- mondtam neki, majd akaratom ellenére dúdolni kezdtem.

20Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-14, 17:18

Kesztella

Kesztella

- Ismerem és imádom.- Mosolyogtam Kevinre. Éreztem, hogy az alkohol lassan a fejembe száll. Eltoltam magam elől a vodka-narancsomat és hátra dőltem.
- Azt hiszem mára elég lesz a vodka-narancsból.- Mondtam és James vállára hajtottam a fejemet.
- Húgi, kérem a kulcsodat.- Nyújtotta felém a kezét.
- Nyugi vezeti még tudok.- Magyaráztam.
- Ja az első fáig.- Viccelődött.
- Sz*mét vagy.- Dörmögtem, de odaadtam neki a kulcsaimat.
- Tudom, de legalább ezt még elmondhatod egy párszor.- Simogatta meg a hajamat.
- Kösz. És hogy megyek így haza?- Kérdeztem és felemeltem a fejemet.
- Lábbusszal.- Válaszolta frappánsan. Kevinre néztem.
- Most mond meg.- Mosolyogtam rá.
- Így kell bánni egy nővel?- Kérdeztem a fiúktól. Mind a kettőjüknek komoly arcuk lett a kérdésem miatt.
- Nyugi ez csak vicc volt.- Kacagtam fel.

21Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-14, 17:33

Vendég


Vendég

Szóval szereti. Elmosolyodtam rajta. De miután a dupla whisky-t legurítottam elkezdtem szédülni. Szuper! Sose szoktam a piától szédülni. Ma ez valahogy nem az én napom. Figyeltem James-t ahogy kötegszik a tesójával. Kicsit elnevettem rajtuk magam, de amikor Keszi feltett egy kérdést, én igencsak elkomolyodtam. Ránéztem James.re. Ahogy láttam ő is. De mikor Keszi mondta, hogy vicc volt én elmosolyodtam.
- Majd hazakísérlek.. mondtam neki és ránéztem az órámra.
- De az a baj, hogy nekem már menni kéne kipakolni, meg még az órarendemet sem tudom.- mondtam neki és lassan felálltam.

//Középiskola/Parkoló//

22Rock club. Empty Re: Rock club. 2010-11-14, 17:42

Kesztella

Kesztella

- Köszi.- Mosolyogtam Kevinre.
- James, majd hoz el a suliba a kocsimat oké?- Kértem és megpusziltam.
- Én is egyek. Szia.- Köszöntem el és Kevinnel együtt elmentünk vissza a suliba.
//Középiskola/Parkoló//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.