Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Az igazgató külön háza.

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Az igazgató külön háza. Empty Az igazgató külön háza. 2010-10-31, 11:17

Ametrin

Ametrin
Admin

Itt lakik az iskola igazgatója. Az iskola területén van, de messzebb az épülettől.

Violeta

Violeta

Beléptem a házba. Vagyis a házamba. Otthonos volt. A kulcs az ajtó melletti szekrényen volt. Bezártam az ajtót, és körbejártam a házat. Kicsi volt, de kényelmes. A hálószobába vittem a cuccaimat, és kipakoltam. Ittam egy csésze kávét a konyhában, átöltöztem, megigazítottam a hajam, és elindultam az irodámba berendezkedni és az adminisztrációs feladatokat megcsinálni.

//Tantermek/Igazgatói iroda//

Violeta

Violeta

Kinyitottam az ajtót, és beléptem. Felkapcsoltam a villanyt, és bezárkóztam. A kulcsot felakasztottam. Elindultam a fürdőszobába. Lezuhanyoztam, majd belebújtam a meleg pamut fürdőköpenybe. Felvettem a pizsamámat, és leültem a tévé elé. Megnéztem egy romantikus filmet. A hálószobában olvastam egy kicsit, majd lefeküdtem aludni.

Violeta

Violeta

Kinyitottam a szemem. Remekül aludtam. Mondjuk sosem volt problémám új helyen elaludni. Kiszálltam, és belebújtam a köntösbe. A konyhába mentem, és főztem magamnak kávét. Megittam, közben ettem müzlit tejjel. Majd felöltöztem, és az irodámba mentem.

//Tantermek/Igazgatói iroda//

Violeta

Violeta

Kinyitottam házam ajtaját, és beléptem. Felkapcsoltam a villanyt, és a konyhába mentem. Az előszobában ledobtam a magassarkúmat, és a mamuszomba bújtam. Csináltam magamnak pirítóst és ettem párat. Végül lefürödtem, olvastam egy kicsit, majd elnyomott az álom. Ez a nap tartalmasabb volt, és reméltem, hogy még jobb lesz.

Vendég


Vendég

Nem állt szándékomban megzavarni az igazgatónőt, de ezt fontosnak tartottam megbeszélni vele. Biztos vagyok benne, hogy tud a suli különleges történetéről. Abban is majdnem biztos vagyok, hogy is alakváltó. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy tudja, hogy itt régen harcászati oktatás folyt. A kezemben szorongattam a könyvet majd bekopogtam. Vártam, hogy az igazgatónő kinyissa az ajtót. Remélem, itt találom. Közben a fejemben megpróbáltam megfogalmazni a mondanivalóm.

Violeta

Violeta

Kopogtatásra ébredtem. Ránéztem az éjjeliszekrényemen levő órámra. Kicsit elaludtam. De úgysincs sok tennivaló. Kiszálltam az ágyból, felvettem a mamuszomat és a fürdőköntösömet a hálóing fölé, majd kicsoszogtam az ajtóig. Kinyitottam. Az ajtóban Aristid Sid állt.
- Őőő Jó reggelt Aristid.- köszöntem kissé zavartan. Biztos a hajam kócos, és nem mellesleg köntösben állok egy kolléga előtt.
- Fáradjon beljebb, és foglaljon helyet. Pár percet kérek, míg egy kicsit rendbe szedem magam.- mondtam, és miután bejött, a szobámba szaladtam. Gyorsan felvettem egy szoknyát, egy blúzt, magassarkút, kifésültem a hajam, majd kimentem a nappaliban helyet foglaló férfihez.
- Miben segíthetek?- kérdeztem. - Esetleg kér egy kávét?

Vendég


Vendég

Meglepődtem, amikor köntösben és mamuszban találtam magam előtt a hölgyet. Nem zavartatta magát. Beljebb invitált mire én egy aprót bólintottam. Kért pár percet mielőtt folytatjuk a társalgást. Gondolom, át szeretne öltözni. Párperccel később vissza jött.
- Igen, köszönöm egy kávé jólesne.
Mikor visszaért a kávéval akkor kezdtem bele mondani valómba.
- Bizonyára tud az iskola különleges diákjairól és történetéről.
Nem igazán tudtam, hogy kezdjek neki ennek az egésznek. Átnyújtottam a könyvet, hogy bele tudjon olvasni.
- Pár éve kezdtem el kutakodni az alakváltók hovatartozásáról és úgy tűnik, minden szál, ide vezet. Ez volt a fajtánk mentsvára. Itt képezték ki a fiatalokat. Az iskola tanulóinak többsége bizonyára alakváltó, mi lenne ha megint elindulna a képzés? Fiatalon rettentő nehéz irányítani a másik énünk. A legtöbb diák szörnyként tekint magára. Tudta, hogy összesen négy faj volt? A négy faj közül egyről úgy tudták kihalt és most még is találtam egy ritka példányt az iskolában. El tudja képzelni mekkora csoda ez?
Nem bírtam tovább ülni. Fölálltam és fel alá sétálgattam. Hagytam pár percet az igazgató nőnek. Hisz én erről napokat tudnék végig beszélni. Van egy csomó elméletem szilárd tényekre alapozva. Meg kéne keresnünk a többi alakváltót is. Foglalkoznunk kéne a diákokkal. Ez egy adottság és nem szabad, hogy mutánsként tekintsenek magukra.

Violeta

Violeta

Csináltam kávét mindkettőnknek, majd leültem a kanapéra. Átnyújtott egy könyvet, én pedig belelapoztam. Érdekes könyvnek tűnt. Figyelmesen hallgattam, amit mond. Miután befejezte, gondolkodtam egy kicsit.
- Ez mind nagyon érdekes. Látom, alaposan utánanézett a dolgoknak.- mondtam.
- Én is érzem egyes diákokon, hogy szörnyként gondolnak magukra. Egyetértek azzal az ötlettel, hogy beszélni kell velük, megértetni a tanulókkal, hogy ez áldás, mintsem átok. Ha nincs ellenére, ezt önre bíznám, Aristid.- mondtam, és én is felálltam. Elvettem az üres csészéket és elmosogattam. A férfi kisugárzásából éreztem, hogy nagyon érdekli ez a téma, és jártas is benne.
- És melyik lenne az a faj, amelyikről azt hitték, kihalt?- kérdeztem érdeklődve.

10Az igazgató külön háza. Empty Re: Az igazgató külön háza. 2010-11-03, 12:46

Vendég


Vendég

- Igen volt időm fölkészülni.
Meglepődtem, amikor ezt a nagy feladatot rám akarta bízni. Nem hiszem, hogy meg tudnám győzni őket.
- Szerintem a diákokkal egy korlukbelinek kéne beszélnie erről. Ha én magyaráznám nekik, akkor nem hiszem, hogy sikert érnénk el vele. Jobb lenne egy tanuló vagy egy nem rég végzett diák tartaná az előadást.

11Az igazgató külön háza. Empty Re: Az igazgató külön háza. 2010-11-03, 12:54

Violeta

Violeta

Aristid nem akarta elvállalni a feladatot. Azt mondta, a diákokkal hasonló korúnak kéne beszélni velük. Gondolkodtam, ki jöhetne számításba. Eszembe jutott Adam.
- Tudja, az unokaöcsém 17 éves. Nem hajlandó suliba járni, hanem otthon tanul. De szerintem meg tudom győzni, hogy idejöjjön. - főleg, ha elmondom, hogy sok a lány. Tettem hozzá magamban.
- Egy perc. - mondtam, és átmentem egy másik szobába. Felhívtam Adamet, és beleegyezett. Visszamentem Aristidhez.
- Nem volt könnyű, de meggyőztem. Napok kérdése és itt lesz. - mondtam.
- Köszönök mindent. -mondtam a férfinek.

12Az igazgató külön háza. Empty Re: Az igazgató külön háza. 2010-11-03, 16:10

Vendég


Vendég


Ez egy igen jó ötlet.
- Támogatom. Jó ötlet ide hívni. Az új fiúk úgy is mindig bevágódnak a lányoknál.
Kilehetett hallani a szobából, hogy megpróbálja meggyőzni a fiút. Sokáig ment a harc, de végül egy mondat segítségével sikerült rávenni.
- Igazán nincs mit. A könyvet elolvastam, ha gondolja, ideiglenesen tartsa meg. Most viszont kimegyek az udvarra. Szeretnék beszélgetni a diákokkal.
Kezet csókoltam és távoztam.

//Udvar//

13Az igazgató külön háza. Empty Re: Az igazgató külön háza. 2010-11-04, 18:41

Violeta

Violeta

Aristid végül elment. Én még kicsit elterültem a kanapén pihenni. Mikor már kipihent voltam, Megigazítottam a ruhámat és a hajamat. Fújtam magamra egy kis parfümöt, és a könyvespolcomról levettem egy könyvet. A házamból kilépve az udvarra mentem egy kis friss levegőt szívni.

//Udvar//

14Az igazgató külön háza. Empty Re: Az igazgató külön háza. 2010-11-13, 12:08

Violeta

Violeta

Napokig az ágyat nyomtam. Valószínűleg influenza. Szerencsére most már jobban vagyok. Felkeltem, és forró vízzel lezuhanyoztam. Felöltöztem, és ittam kávét. Ettem egy vajas pirítóst, és elolvastam az újságot. Fogat mostam, sminkeltem, megcsináltam a hajam, majd az irodámba mentem.

//Igazgatói iroda//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.