Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kesztella Redway professzor szobája

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Aquamarine

Aquamarine
Admin

Itt lakik Kesztella Redway tanárnő, aki ének-zenét tanít.Kesztella Redway professzor szobája C7csnjvnpze3iz93ukv

https://moondale.hungarianforum.net

Kesztella

Kesztella

Bőröndökkel a kezemben nyitottam be a szobámba. A hangszereimet letettem az ágyamra és a többi bőröndömet is. Kipakoltam a holmimat és elraktam a hangszereket a helyükre. Elmentem gyorsan letusoltam és küldtem egy üzenetet Jonathannak is, hogy ne izguljon annyira. El végre felnőtt nő vagyok, vagy mi a szösz. Magam köré tekertem egy törölközőt és kimentem a szobába. Leültem az egyik székre és magamhoz vettem a gitáromat. Pengetni kezdtem a húrokat és halkan dúdoltam.

Kesztella

Kesztella

Egy kis idő után abba hagytam és a szekrényemhez léptem. Elővettem egy pólót és egy farmert, felöltöztem, majd egy pulcsit is felvettem. Lassú, de még is kecses léptekkel indultam le az udvarra.
//Iskola Udvar//

Kesztella

Kesztella

Belépve a szobámba, gyorsan levettem a cipőimet, majd a fürdőbe siettem. Levetkőztem, majd beálltam a forró víz alá. Gyorsan hajat mostam és lefürödtem, majd egy törölközőt tekertem magam köré, és kiléptem a szobába. Kerestem egy fekete szoknyát,meg egy fehér blúzt és felöltöztem. Gyorsan megszárítottam a hajamat, de nem kötöttem fel. Összeszedtem pár jegyzetet, egy mappába raktam és elindultam a termem felé.
//Énekterem//

Kesztella

Kesztella

Iratokkal a kezemben léptem be a szobámba. Mikor leraktam a táskámat a székre kiborult a mappám és az összes fogalmazás a földre hullott.
- Remek.- Morgolódtam és elkezdtem szedegetni a papírokat. Mikor a szék alá másztam z egyikért megszólalt a telefonom és bevertem a fejemet.
- B@sszus.- Mondtam és felvettem.
- Igen?- Kérdeztem.
- Szia húgi.- Szólalt meg James hangja.
- Jézusom James, muszáj ijesztgetni az embert?- Kérdeztem. Kimásztam a székem alól és megigazítottam a ruhámat.
- Bocsi húgi. Hogy vagy?- Érdeklődött.
- Meg vagyok. Most jövök az első órámról.- Válaszoltam.
- Nem unalmas pisiseket tanítani?- Kérdezte fintorogva.
- James, ha nem teszel száj zárat a szádra garantálom, hogy átalakulok és megeszlek.- Fenyegettem meg mosolyogva.
- Hát az nagy kár lenne. Találkozzuk a Rock club-ban oké?- Kért.
- Jó. Fél óra múlva ott találkozunk.- Mondtam és letettem. Átöltöztem farmerba és elindultam a club felé.
//Rock club//

Kesztella

Kesztella

Kómásan lépkedtem be a szobámba. Egyből bedőltem az ágyba és pár pillanat múlva el is aludtam....

...Később...

Fejfájásra ébredtem. Kikászálódtam az ágyból és a fürdőbe mentem. Levetkőztem és vettem és egy forró fürdőt vettem.

Kesztella

Kesztella

Egy kis idő után kiszálltam a kádból, magam köré tekertem egy törölközőt és visszamentem a szobámba. Felöltöztem és bevettem egy aszpirint a fejfájás ellen, majd elindultam az udvarra, hogy szemügyre vegyem a diákokat.
//Udvar//

8Kesztella Redway professzor szobája Empty Ruha rablás! 2010-11-19, 23:05

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Holnap elérkezik a nagy nap. Ötven éve. Végre. Nyomasztó volt várni, de végre elérkezett a pillanat. A bálterem készen állt. Az ötlöző bepakolva már csak a ruhák és a vendégek kellenek. Minden meghívott szobájába belopóztam és elhoztam a kellékeit. Ruhát, maszkot, cipőt. Össze gyűjtöm őket egy helyre. Levelet nem hagyok had izguljanak egy kicsit.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Kesztella Redway

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.