Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Disco

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Disco              Empty Disco 2010-11-11, 18:36

Ametrin

Ametrin
Admin

Nagy táncparkett, szélén egy pult, ahol minden féle alkohol tartalmú ital megtalálható. A DJ mindig a legjobb zenéket keveri. Szórakozni vágyóknak tökéletes hely.

Disco              U69so7gnh4je3s4iot3m

2Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:16

Adam Martínez

Adam Martínez

A parkolóban kiszálltunk Justine-nal. Végül Elektra is meggondolta magát, és a suliban maradt. Beléptünk a discoba. A bejáratnál megkaptuk a színes karszalagot. A pulthoz mentünk. Én vodka-naranccsal indítottam, és Justine is kért magának valamit. Mikor megittuk, felálltam.
- Megyünk táncolni?- kérdeztem, de a válaszát meg sem várva kézen fogtam és a táncparkettre húztam, ahol a zene ritmusára táncolni kezdtünk.

3Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:21

Justine Black

Justine Black

Megérkeztünk az emberektől nyüzsgő discóba. Mikor bementünk akkor kaptunk karszalagot. De hogy minek? Odamentünk a pulthoz. Adam vodka- naranccsal kezdett én pedig kértem egy Gin- tonicot. Még le sem nyeltem az italt, mivel Adam megragadta a karomat én pedig majdnem kiköptem úgy megrántott. Gyorsan lenyeltem és vadul kezdtünk táncolni.

4Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:27

Adam Martínez

Adam Martínez

- Bocsi ha erősen rántottalak a táncparkettre.- mondtam mosolyogva.
- Gyakran jársz bulizni?- kérdeztem, és megpróbáltam túlkiabálni a zenét.
- Én minden hétvégén a discokban voltam, de ezt már lehet, hogy mondtam.- mondtam. Az egyik kedvenc számomat kezdte el játszani a DJ, és én egyre jobban belejöttem a táncolásba. Úgy vettem észre, Justine is élvezi.

5Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:32

Justine Black

Justine Black

- Nem baj.- mosolyogtam rá és a következő kérdésén egy kicsit meglepődtem.
- Te most viccelsz? A gyakran az enyhe kifejezés.- mondtam neki nevetve.- Eddig mindennap mentem valahova.- mondtam neki majd a pulthoz oldalaztam, kértem még egy Gin-t és visszamentem Adam mellé.
- Mennyire szoktál berúgni ha bulizol?- kérdeztem tőle vigyorogva. Ami azt illeti el tudtam képzelni, hogy a piától megállás nélkül okádik...

6Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:41

Adam Martínez

Adam Martínez

Elment még egy kört inni. Követtem a példáját és egy dupla whiskey-t kértem.
- Hát, elég durván be szoktam rúgni. Az elején anyámék kiakadtak, de aztán megszokták. Volt pár egész durva esetem is. Előfordult, hogy egész éjszaka a rendőrök elől bujkáltunk haverjaimmal.- mondtam, bár ezt csak utólag mesélték azok, akik nem voltak annyira részegek.
- És te, Miss Minden Nap Bulizok Kisasszony? Mennyire tetszett már berúgni életében?- kérdeztem nevetve.

7Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:52

Justine Black

Justine Black

Végül mind a ketten a pultnál kötöttünk ki és mind a ketten belekezdtünk a piálásba.
- Az szép. Rendőrök elől bujkálni nem lehet rossz.- mosolyodtam el.
- Ne tessék csúfolódni.- néztem rá egy kicsit szúró tekintettel, de az arcát látva nem bírtam megállni, hogy ne röhögjek.
- Voltak olyanok, hogy például reggel négyig buliztunk osztálytársakkal. Kiraboltunk egy kisboltot. Onnan is természetesen a piát csórtuk el. De mire hazaértem teljes káó voltam. Egész nap hánytam, faltól falig járkáltam. Tehát nem volt valami kellemes, de azért a végén egy nagyot röhögtem azon, hogy, hogy lehetek ilyen b*rom.- sztoriztam neki a múltamról. Ma már az csak egy szép kis emlék volt a többi között. Rendeltem én is egy dupla whisky-t és lassan kortyolgattam.
- És hány barátnőd volt eddig életedben? Egy számot kérek.- néztem rá kérdőn, de mosolyogva.

8Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 19:58

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine-nak is voltak érdekes sztorijai. Egy mesedélutánt is tudnánk ketten tartani szerintem. Elmosolyodtam a gondolaton. Aztán feltett egy kérdést, amire magam sem tudtam a választ.
- Hát, konkrét számot nem tudnék mondani. Volt egy-két komolyabb kapcsolatom, de többnyire csak futó kalandok voltak. Most per pill szingli üzemmódban vagyok, szóval akár neked is esélyed lehet.- mondtam kicsit flörtölve és mosolyogva. Úgy éreztem, muszáj még innom, ezért tequilát rendeltem. Kezdtem érezni az alkohol "áldásos" hatásait, de nem érdekelt. Én ide bulizni jöttem.
- És, neked? Sok pasid volt?- el tudtam képzelni, hogy igen, de lehet, hogy kevés volt, de az komoly volt.

9Disco              Empty Re: Disco 2010-11-11, 20:17

Justine Black

Justine Black

Jó sok csaja lehetett, hogyha azt sem tudja, hogy hány volt neki. Egy kicsit elmosolyodtam.
- Nekem? Nem is tudom. Előbb meg kéne valahogy győznöd.- mondtam neki és kajánul elvigyorodtam. Na, már megint elfogyott a pia. Gondolkodtam rajta, hogy elcsórok vagy két üveg valamit, de a csapos úgy nézett rám mintha valami bérgyilkos lennék aki éppen azt nézi, hogy mikor csapok le az áldozatomra.
- Egy fenét. Mindegyik ágyba csalt, de természetesen sajnos én idi*ta meg bele is mentem. Reggel úgy keltem, hogy sehol senki. Suliban, meg persze mindenki rajtam röhögött.- rántottam meg a vállamat és kértem egy martinit.

10Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 15:23

Adam Martínez

Adam Martínez

Elmosolyodtam. Szóval győzzem meg. Szeretem a kihívásokat. Megittam még egy tequilát, és utána reagáltam arra, amit mondott. Ami történetesen meglepő volt. Voltak egyéjszakás kalandjai. Mondjuk már megszokhattam volna, hogy tud olyanokat mondani, amin elcsodálkozom. Nem olyan jókislány, mint amilyennek első ránézésre gondolná az ember. De pont ez tetszik benne.
- Nekem is voltak ilyen kalandjaim. Néha én hagytam ott a csajokat, néha ők engem. De tudtuk hogy csak egy éjszaka lesz, és ennyi. - mondtam. Egy ideig egyikünk se szólalt meg, csak hallgattuk a zenét. Aztán eszembe jutott, hogy azt mondta, győzzem meg. Elmosolyodtam. Közelebb hajoltam Justine-hoz, és egy hirtelen ötlet gyanánt megcsókoltam. Jól csókolt. Nem szóltam semmit, csak elhúzódtam, és visszaültem a helyemre. Nem tudom, mennyire fogok emlékezni erre holnap, de most ez jól esett. Kíváncsi voltam, Justine mit reagál rá. Lehet, hogy megpofoz, és elküld a jó büdös pics@ba, de az ellenkezője is előfordulhat.

11Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 17:52

Justine Black

Justine Black

Jól éreztem magam ebben a discóban. Valahogy az én stílusom volt. Sokan mindig azt gondolják, hogy én az az angyali és imádnivaló lány vagyok. Hát, igen. A külső néha csal, de az az igazság, hogy nálam mindig csal.
- Valahogy nem tudom rólad elképzelni azt, hogy elhajtod a lányokat.- mondtam neki mosolyogva. Aztán csak csendesen piáltunk mint a gödény és közben hallgattuk a zenét. Végre már elkeveredtem egy szórakozóhelyre. Azt hiszem megint elő fog lépni a másik énem, aki azt se fogja tudni, hogy éppen merre megy és kivel. Lassan odafordultam Adam-hez aki igen csak mosolygott. Csak figyeltem ahogy közeledik... aztán pedig megcsókolt. Egyik fiúval sem találkoztam eddig aki ilyen jól csókolt volna. Mikor elhajolt beletelt egy kis időbe míg magamhoz tértem.
- Ez volt a meggyőzés?- kérdeztem tőle, de még mindig nem tudtam magamhoz térni.

12Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 18:37

Adam Martínez

Adam Martínez

Megkérdezte, ez volt-e a meggyőzés. Elmosolyodtam újra.
- Hát, legalábbis egy része biztosan.- mondtam vigyorogva. Rendeltem egy koktélt és lassan szürcsöltem.
- Azt hittem, rosszabbul fogsz reagálni.- mondtam, de ez amolyan hangos gondolkodás volt. Kicsit úgy nézett ki, mintha nem lenne teljesen magánál. Ez lehet, hogy az alkohol miatt van, de az is lehet, hogy miattam. Bevallom, a második verziónak jobban örültem volna. Most örültem annak, hogy ketten jöttünk, és Rosey meg Elektra a suliban maradtak.

13Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 18:48

Justine Black

Justine Black

Ez csak egy része volt? Így is uralkodok magamon, hogy megálljam ne csókoljam újra. De ha még többet iszok akkor talán valahol máshol lyukadunk ki.
- Aha. És mi lesz a meggyőzésnek a következő része?- kérdeztem tőle, de közben úgy vigyorogtam mint a vadalma. Kértem egy vodkát és azt kezdtem iszogatni.
- Miért reagáltam volna rosszabbul?- kérdeztem tőle meglepődve. Tényleg nem értettem. Vajon ennyire fösvénynek tart? Mindegy. Nem is nagyon zavartatott. Az agyam még teljes ködben úszott. De ezt tisztán éreztem, hogy nem a pia miatt van. Igaz már megittam sok pohárral, de ez most más érzés volt.

14Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 18:57

Adam Martínez

Adam Martínez

- Az maradjon meglepetés.- mondtam vigyorogva. Meglepetten kérdezte, hogy miért gondoltam, hogy rosszabbul reagál.
- Hát tudod, egy ilyen lépés után a lányoktól kaptam már hideget és meleget is. Volt, hogy a csaj felpofozott, sőt, még az italát is rám öntötte. Viszont volt, aki pont ellenkezőleg viselkedett, ha érted mire célzok.- mondtam.
- Viszont annak kifejezetten örülök, hogy veled nem az első szituációba kerültem. - mondtam, és tényleg így gondoltam. Ránéztem az órámra.
- Lassan hajnalodik. Nem kéne visszamenni a suliba?- kérdeztem. Egyrészt az idő miatt, másrészt meg már elég sokat ittunk mindketten. Nem akartam annyira berúgni, hogy össze-vissza rókázzak itt mindent, bár egy kiadós másnaposság várható így is.

15Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 19:12

Justine Black

Justine Black

Wow! Imádom a titkolózó pasikat. De velem meg az a baj, hogy ezen fogok agyalni.
- Igen, értem.- mosolyodtam el és gyorsan legurítottam a vodkámat. Ez már nagyon odatett. Mosolyogva bólintottam egyet, majd figyeltem ahogy megnézi az óráját.
- De szerintem is kéne.- mondtam neki, majd a felálltam a székről és majdnem felbuktam a saját lábamba amikor mentünk kifele a discóból. Odaértünk az autójához. Már valamilyen szinten a nap kezdett feljönni. Ránéztem Adamre.
- Mi van akkor ha jön egy zsaru? Remélem jól tudsz vezetni még akkor is ha részeg vagy. Ha esetleg meg kell lógni.- Elmosolyodtam és beszálltam az autóba. Nekem most jut eszembe az igazgató. Mi lesz ha éppen szembe futok vele mikor éppen battyogok fel a szobámhoz. Nem érdekes.

16Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 19:17

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine beleegyezett, hogy menjünk haza. Kicsit botladozva kimentünk az autóhoz. Justine beült. Néhányszor vezettem már ittas állapotban is.
- Nem lesz zsaru. Megbeszéltem velük, hogy békén hagynak.- mondtam nevetve. Reméltem tényleg nem futunk bele rendőrbe.
- A suli amúgy sincs olyan messze.- mondtam, és én is beültem. Bekötöttem a biztonsági övet. Kihajtottam a parkolóból, és visszamentünk az iskolába. Lassan vezettem, egyrészt mert eléggé részeg voltam, másrészt azért, mert a zsaruknak így nem leszek feltűnő.

/Középiskola/Parkoló//

17Disco              Empty Re: Disco 2010-11-12, 19:23

Justine Black

Justine Black

- Ilyen jóban vagy a rendőrökkel?- kérdeztem tőle mosolyogva.
- Bár... el tudlak képzelni egyenruhában.- nevettem el magam. Ami azt illeti már mindennek el tudtam képzelni. A tűzoltótól kezdve az orvosig. Ő is beült, majd lassan visszamentünk a suliig. Közben egy kicsit elaludtam szerintem, ami nagyon jól esett, de nem tudtam annyira aludni, hogy a piát kialudjam magamból.

//Parkoló//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.