Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Paintball Pálya.

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Paintball Pálya. Empty Paintball Pálya. 2010-11-11, 18:48

Ametrin

Ametrin
Admin

Ez egy hatalmas terület. Tele akadályokkal falakkal búvóhelyekkel. Paintball Pálya. Oowe2a22ga5oo7bxb6j

2Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 19:23

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Amikor megálltunk a PaintBall pálya előtt kiszálltam és kinyitottam az ajtót Rose-nak és kisegítettem.
- Biztos vagy bene, hogy porig aláztasd magad velem?- Kérdeztem vigyorogva. Beléptünk a recepcióra. Kifizettem a belépőket, majd mint a ketten külön-külön elvonultunk felöltözni. Hamar magamra kaptam a cuccaimat és kimentem. Mikor megláttam vöröskét a ruhában, azt hittem megszakadok a röhögéstől.
- Csini vagy.- Nevettem. Mind a ketten kaptunk egy százas tárat és elindultunk a pályán. Hallkan osontam egyik fatól a másikig. Láttam, hogy engem keres. Gonosz vigyorral a képemen mögé surrantam és meglőttem.
- Szívi. Ez ma nem a te napod.- Mosolyogtam a csajra és elfutottam egy állvány mögé.

3Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 19:41

Rosey

Rosey

Felöltöztünk. Belülről a szívem jobbra-balra kalapált, annyira izgultam.
- Mikor nem? - füleimet Sebastian hangja csapta meg, én pedig automatikusan beszóltam. Végignéztem magamon. Hát, be kell vallanom, igaza van. Ez a ruha b@romi nyúlós volt, és testre simuló. Bele sem akartam gondolni, miről fantáziálhat...
Mikor kimentünk a szabadba, szemem elé egy hatalmas pálya tárult, tele akadályokkal. Már alig vártam hogy elkezdjük. Rajtunk kívül mások is voltak kint.
Az esti sötétségben éppen megindulni készültem, mikor egy jókora festék hátba talált. A tettes után szaladtam.
- Hé, ne bízd el magad! Hosszú a nap, ez pedig csak egy lövés volt. Ráadásul ilyen közelről? Ejnye, ejnye... Nem oviban vagyunk...
Mondatomat be sem fejezve két rózsaszín golyót lőttem rá, mire én is kajánul elvigyorodtam.
Sarkon fordultam, majd négykézláb átmásztam az egyik csövön, bele egy jókora sár tócsába. Szuper... Még jó hogy nem látta.
Mit sem törődve külsőmmel csúszkálva tovább szaladtam.

4Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 20:00

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Két rózsa szín golyó talált el.
- Ez nem az én színem.- Vigyorogtam és követtem amerre ment. Hallottam, hogy végig mászik a sárban. Mikor felbukkant a feje a csőből rámosolyogtam.
- Szia vöröske.- Mondtam és a cső másik végébe rohatam. Megküldtem egy pár golyóval a fenekét, majd visszamentem az első feléhez.

5Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 20:11

Rosey

Rosey

- Vörös? Talpig fekete vagyok, a fenekem meg piros!
Kiáltottam megcsúszva, és egyenesen neki estem. Puff, ő is a földre. Én meg rá. Sáros hajamat kitöröltem arcomból. Öt perce vagyok kint, mégis legszívesebben feladtam volna. Ja, amúgy nem mellesleg az öt percből csak kettőt töltöttem talpon.
Zihálva terültem el mellette, legördülve róla. Úgy néztem ki, mint egy szörny.
- Elég volt ennyi? - kérdeztem reménykedve.

6Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 20:25

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Mikormár mind a ketten a földön feküdtünk ránéztem.
- Megadod magad?- Kérdeztem vigyorogva és felkönyököltem.
- Mondták már, hogy jól nézel ki piszkos munka közben?- Vigyorogtam rá, mint a vadalma.
- Mit szólnál, ha lezuhanyoznánk?- Tettem fel a költői kérdést.

7Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 20:37

Rosey

Rosey

- Együtt? - kérdeztem normálisan. Semmi gúny, semmi ravaszság, csak egy talpig sáros és festékes lány, aki már azt sem tudta, mit akar. Elvettem arcáról tekintetemet, és az eget kezdtem bámulni, miközben a többiek futkostak körülöttünk. Néhányan be is szóltak, hogy d*gni menjünk inkább haza, és hogy ez egy pálya. Szuper.
- Elvileg mi vettük a jegyeket, nem? Akkor meg? - kiabáltam vissza, bemutatva az illetőnek. Ő is visszakiabált olyasmiket, hogy "húzz el boszorka", de már figyelmen kívül hagytam. Tényleg, még a jegy árát is oda kell adnom a srácnak...
- Ja, a zuhanyzásnál tartottunk. Bocs, az előbbit nem bírtam szó nélkül hagyni. Szóval, benne vagyok!

8Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 20:43

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Egy páran beszólógottak, de most csak a vöröske válaszára voltam kiváncsi.
- Remek.- Mondtam vidáman és felálltam felsegítettem őt is, majd kifelé vettük az irányt.
- És hol akarsz zuhanyozni?- Kérdeztem sunyi vigyorral és levettem a h*lye szemüveget a képemről.

9Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 20:56

Rosey

Rosey

- Gyere... suttogtam, én is levéve a röhejes, szúnyog szemüveget. Még egyet lőttem én is a srác fenekére, hogy ne csak az én popsim virítson, majd átöltöztünk, és elmentünk. Nem aggódtam a kocsi miatt, hogy sáros lett, és rózsaszín-piros, most inkább csak arra tudtam gondolni, mi lesz zuhanyzás közben. Türelmetlenül doboltam a kormányon, miközben néha-néha idegesen oldalra pillantottam a fiúra.
Amikor oda mentem hozzá az udvaron, nem gondoltam, hogy ez lesz...

// Fiú kollégium/1-es szoba//

10Paintball Pálya. Empty Re: Paintball Pálya. 2010-11-11, 21:02

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Gyorsan levetkőztünk, majd elindultuk haza felé. Láttam, hogy Rose keze idegesen dobol a kormányon. Sunyi vigyor jelent meg a képemen. Mikor megérkeztünk az én szobámba mentünk.
//Fiú kolégium/1-es szoba//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.