Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Lányöltöző

+6
Elektra
Justine Black
Penelope Mint
Lienna Sanchéz
MoonDale Fantom
Ametrin
10 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Lányöltöző Empty Lányöltöző 2010-11-19, 14:26

Ametrin

Ametrin
Admin

Az öltöző egy sima terem amiben öltöző asztalok, fogasok és tükrök vannak. Mind ezek mellett tartozik a teremhez egy nagy paraván ahol mindenki kényelmesen átöltözhet.
Lányöltöző Eesnz8bcj8kwqeluno

2Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 00:02

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Az ellopot ruhákat épségben kiapokltam a fogasra. Az álarcokat és a cipőket kiapkoltam az asztalokra. Mindegyik mellé helyeztem kincseket rejtő dobozokat. Smink volt benne, hogy a nők tökéletesen tudjanak kinézni. A haj macerás ezért remélem, hogy azt otthon megcsinálják.

3Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 15:48

Lienna Sanchéz

Lienna Sanchéz

Remegő lábakkal léptem be az épületbe, célirányosan a lányöltözőt keresve, melyet hamar meg is találtam. Felakasztottam a ruhámat egy fogasra amely még üres volt.A többi lány ruhája már ott volt, de csak azért mert a fantom ellopta őket. Elkezdtem öltözni,már csak a ruhám cipzárja hiányzott mikor belépett 2 lány.ztána elkezdtem a hajamat meg a sminkemet csinálni.

Lányöltöző Bliruha
Lányöltöző BirminghammasqueradebalLányöltöző Faithcip2010



A hozzászólást Lienna Sanchéz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:07-kor.

http://legendarycreatures.secrets-stories.net

4Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 15:51

Penelope Mint

Penelope Mint

Kissé remegve, és kapkodva toppantam be az öltözőbe, oldalamon Lily-vel. Hála a jó égnek minden ruha egy szekrényben volt - nem mellesleg épségben -, így villámgyorsan le is kaptam az enyémet a fogasról, miután megláttam. Könyökömmel a ciklámen felé böktem.
- Ott a tiéd!
Elkezdtem le öltözni, és felvenni báli ruhámat. Csak mi voltunk bent, és egy szőke lány.

Lányöltöző Acaznf36vz8kl69piuzl

Lányöltöző Bl9zrhf690i47fjdvtl



A hozzászólást Penelope Mint összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 15:54-kor.

5Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 15:53

Justine Black

Justine Black

Lihegve értem oda az épülethez és idegesen kerestem a lányöltözőt. Végre megtaláltam és benyitottam. A ruhám, a maszkom és a cipőm is ott volt. Két lány volt rajtam kívül. Az egyik Pen volt, a másikat nem ismertem még.
- Sziasztok!- intettem oda nekik, majd megfogtam a ruhámat és átöltöztem. Mikor végeztem a ruhával a hajamat kezdtem csinálni. Végül kisminkeltem magam és idegesen leültem az egyik padra és vártam.



A hozzászólást Justine Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:02-kor.

6Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 15:55

Elektra

Elektra

Sietősen érkeztem és rögtön a lányöltözőbe mentem. Már voltak itt néhány, de lényeg a ruhák is ott voltam. Ha nem lett volna itt senki térdre rogytam volna és elmondtam volna egy imát amiben megköszönném, hogy épségben vannak. - Sziasztok. - köszöntem a többieknek. Már mindenki nagyban készülődött legalábbis azok aki itt voltak. Én sem tettem másképp. Ruhámat leakasztottam a fogasról és elkezdtem felvenni. Nem volt könnyű belebújni de megoldottam. Ezután leültem az egyik tükörrel szemben és elkezdtem sminkelni magam....

Lányöltöző 7u6bbvw9tl7kwkr9sxms

Lányöltöző Xh9ct7fmc1ousqh3wpak

// Bálterem//



A hozzászólást Elektra összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:24-kor.

7Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 15:57

Lily Water

Lily Water

Odaértünk a lányöltözőhöz. Volt bent egy lány.
- Szia, Lily vagyok.- köszöntem neki halkan. Megkönnyebbülésemre ott volt a ruhám, a maszkom és a cipőm is. Az összes lány cucca ott volt. Gyorsan átöltöztem, és megcsináltam a hajamat. Közben jöttek még páran. Mindegyiknek köszöntem. Nemsokára kezdődik a bál. Bár sajnos nics párom, remélem ezzel nem vagyok egyedül... Pennel megcsináltuk egymás haját. Gyönyörűen néztünk ki, de nem csak mi, hanem mindenki. Végül mindenki elindult a bálterembe.

//Bálterem//



A hozzászólást Lily Water összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:21-kor.

8Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 16:03

Honoria Manning

Honoria Manning

Lihegve estem be a ruhámmal, a maszkommal, cipőmmel meg még ki tudja, mivel a kezemben. A következő pillanatban megkönnyebbülten fújtam ki a levegőt- úgy tűnik, annyira még nem vagyok késésben. A teremben már voltak egy jópáran, de mindenki a saját ruhájával foglalkozott, vagy a sminkjét, haját csinálta. Kiáltottam egy sietős sziasztokot mindenkinek, majd lepakoltam az egyik székre, és elkezdtem öltözködni. Egy ideig még ment, de a fűzőmet sehogyan se tudtam bekötni. Szerencsétlenkedtem vele egy sort, majd hirtelen egy kezet éreztem a hátamon. Ijedtemben félig megfordultam, és egy szőke hajú lánnyal találtam szembe magam, akivel azt hiszem, az udvaron már találkoztam. Talán Lienna volt a neve.
- Köszönöm - mondtam hálásan, és összemosolyogtunk. Mindenkit elkapott a bál láza. Gyorsan megcsináltam a hajam, majd a sminkemmel kezdtem el foglalatoskodni.
Lányöltöző E4t2khfklc5exgtoszsg



A hozzászólást Honoria Manning összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-20, 16:11-kor.

9Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 16:08

Rosey

Rosey

Hatalmas szatyrokkal a kezemben toppantam be, és mentem az egyik üres helyhez. Sebastiant már vagy három napja nem láttam. Remélem itt lesz..
Kapkodva felkaptam magamra ruhámat és magassarkúmat, majd leültem a tükör elé.
- Just, bocsáss meg a múltkoriért. Segítsünk egymásnak, rendben?
Miután megcsináltam a haját, leültem, és ő is babrálni kezdett az enyémmel. Percek alatt készen lettünk.

Lányöltöző 1n828nwl0totl1kd2l6a

Lányöltöző Pe4bfs79o9n8n9xoux68

Lányöltöző 9qg47w0uxuaicj3y1jb5

//Bálterem//

10Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 16:12

Lienna Sanchéz

Lienna Sanchéz

Amikor megérkeztek a többiek,segítettem egy lánynak a fűzője bekötésével.amikor készen lettem elkezdtem indulni a bálterembe, kifele menet sokan jöttek még velem.
Remélem jó lesz a bál.

//folytatás-bálterem//

http://legendarycreatures.secrets-stories.net

11Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 16:16

Penelope Mint

Penelope Mint

Lily-t a tükör elé húztam, és sietősen kreáltam neki egy szép, és alkalmi hajat. Mikor végeztem, ős is segített nekem. Sminkelés után mesésen nézett ki minden a kettőnk. Magamhoz vettem maszkomat, és a lánnyal az oldalamon kislisszoltam a tömegből.

//Bálterem//

12Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 16:17

Justine Black

Justine Black

Rosey is megérkezett. Megcsináltuk egymás haját, de közben ő bocsánatot kért.
- Semmi gond.- mondtam neki mosolyogva. Majd mikor már teljesen készen lettünk felvettem a maszkot és a magassarkúmat és vártam a többiekre. Mikor már mindenki végzett bementünk a bálterembe.

//Bálterem//

13Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-20, 18:11

Kesztella

Kesztella

Beléptem a lány öltözőbe. Levetkőztem, majd magamra vettem a ruhámat, és a maszkot. Végül belebújtam a cipőmbe és beljebb álltam.
Lányöltöző Bali
//Bálterem//

14Lányöltöző Empty Re: Lányöltöző 2010-11-21, 00:02

Justine Black

Justine Black

Mikor beléptem a kihalt öltözőbe már csak az én cuccom volt ott. Levettem a cipőt és a maszkot. Végül a ruhámtól is megszabadultam és felvettem a farmeromat és a pólómat. A tornacipőmet érezni a talpam alatt mámoros érzés volt a magassarkú után. Mikor átöltöztem kimentem az épület elé és vártam Adam mikor jön.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.