Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Fiú öltöző

+2
MoonDale Fantom
Ametrin
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Fiú öltöző Empty Fiú öltöző 2010-11-19, 14:27

Ametrin

Ametrin
Admin

Az öltöző egy sima terem amiben öltöző asztalok, fogasok és tökrök vannak. Mind ezek mellett tartozik a teremhez egy nagy paraván ahol mindenki kényelmesen átöltözhet.
Fiú öltöző Eesnz8bcj8kwqeluno

2Fiú öltöző Empty Re: Fiú öltöző 2010-11-20, 00:04

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

A fiúk ruházatát is fölakasztottam. A cipőket és a maszkokat itt is az asztalokra helyeztem. A fiúk madj később kapnak meglepetést.

3Fiú öltöző Empty Re: Fiú öltöző 2010-11-20, 15:39

Adam Martínez

Adam Martínez

Az épület előtt megálltam, és beléptem. A fiú öltözőt kerestem, és hamar meg is találtam. Beléptem. Nem volt még ott senki, viszont az öltönyöm fel volt akasztva még néhány ruha társaságában. Odasétáltam a sajátomhoz, és átöltöztem. Mivel láttam kiírva, hogy három óráig nem lehet bemenni a bálterembe, ezért leültem a padra, és vártam. Reméltem Justine nem felejti el a bált.

4Fiú öltöző Empty Re: Fiú öltöző 2010-11-20, 17:13

Thomas

Thomas

Kicsit késve ugyan, de befutottam. Nem kellett volna este olyan sokáig fönt lennem. Persze nekem csak akkor jön meg az ichlet a zenéhez. Befutottam az öltözőbe ahol nem volt senki. Már csak két csák ruha volt. Gyorsan fölvettem az enyémet az álarccal együtt és a termebe mentem megkeresni Lilyt.

//Bálterem//

5Fiú öltöző Empty Re: Fiú öltöző 2010-11-20, 17:17

Awakened

Awakened

Az erdőben még egy darab üldögéltem amíg el nem nyomott az állom. Arra ébredtem, hogy nagyon melegem van, de csak a holdat láttam. Úr isten! Ma van a bál. Villám gyorsan ide futottam. Mellettem egy maszkos srác rohant be a terembe. Ezek szerint nem csak én késtem. Magamra vettem a nadrágom, a maszkom és gyors a köpönyegemet is felterítettem. Majd, ha Pen nagyon szeretné akkor leveszem.

//Bálterem//

6Fiú öltöző Empty Re: Fiú öltöző 2010-11-20, 17:39

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Mikor beléptem gyorsan egy szabad padot kerestem, majd levetkőztem és felvettem a fekete-fehér pingvin ruhámat. A maszkot a fejembe nyomtam, majd egy szál vörös tulipánnal a kezemben elindultam a bálterem felé.
//Bálterem//

7Fiú öltöző Empty Re: Fiú öltöző 2010-11-21, 00:07

Adam Martínez

Adam Martínez

Beléptem az öltözőbe. Már csak az én cuccom volt a padon. Átöltöztem. Az öltönyömet begyűrtem egy zacskóba, az inggel, nadrággal és a cipővel együtt. Úgyis ki kell mosni... Felvettem a farmert, pólót, cipőt, és kiléptem az épületből. Justine már ott volt. Beszálltunk a kocsimba, és a sulihoz hajtottam. Mivel Justine elég fáradt volt, az úton el is bóbiskolt, ezért a parkolóból egyenesen a szobájába vittem.

//Lány kollégium/2-es szoba//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.