Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Törpilla élete

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Törpilla élete Empty Törpilla élete 2010-12-08, 19:51

Penelope Mint

Penelope Mint

Z e n e
(Ezt hallgattam miközben írtam!)

________________________________________________________________________________


~Bevezetés~


Törpilla élete F2299sdyp9rdr1ynrh8i


Törpilla élete 8817kar3akl39n4axjco...Minden kezdet nehéz...Törpilla élete 8817kar3akl39n4axjco



Miután a bál véget ért, eldöntöttem, nem tartom tovább magamban az érzelmeimet.
Világéletemben írásban tudtam a legjobban kiönteni a lelkemet, és mi lenne erre alkalmasabb, mint egy napló? Igaz nem kizárt, hogy akárki elolvashatja, de remélem, ez nem fog bekövetkezni... ahogy eddig láttam, a diákok itt többnyire normálisak. Kicsit dilis némelyik, de hát ki nem az?
Sok ismerőst szereztem, de közülük csak néhány került igazán közel a szívemhez. Közéjük tartozik elsősorban egy lány, Lily Water, és két férfiú, Awakened, és Ash Kingstone.
Törpilla élete 8817kar3akl39n4axjco

Lily Water
Lily-vel a lány koli nappalijában találkoztam még anno, amikor Awakened miatt be depiztem (részletek kicsit lejjebb). Éppen rajzolgatott, mikor én aludtam. Beszélgettünk egy keveset, majd lementünk az iskola udvarára. Amúgy irtó szuper hely, főleg este, olyan barátságos, meg minden... ott ismerkedtem meg a bátyjával, azt hiszem Thomas volt a neve, aki elkísért minket az áruházba báli ruhát venni. Lily egy cikláment választott. Én már két nappal azelőtt megkaptam, anyum beküldte nekem városról. Kék volt virágokkal, és fátyollal.
Amúgy Lily tök kedves, de egyik hibája az, hogy rettenetesen félénk. Na, és most jön a képbe Ash.

Törpilla élete 8817kar3akl39n4axjco
Ash Kingstone
Az udvaron voltam, persze tök másnaposan a bál miatt, és teljesen lehangoltan Awakened miatt ( majd később alul, muszáj a végére hagynom, hogy részletezhessem), mikor Ash és Lily lejöttek hozzám. A srácot ekkor ismertem meg. Oltári humora van, és mindig mindenhez van egy-egy beszólása, vagy megjegyzése, de olyan, hogy az ember hanyatt vágja magát a röhögéstől. Vagy éppen fülig pirul. Nekem már nem egyszer bókolt, és nem egyszer tett megjegyzéseket rám, persze nem rosszakat. Az udvaron is mikor fényképezni kezdett, na ott kezdődött minden. Én kikaptam a kezéből a kamerát, mire Ash valami nem emberi fejet vágva rám nézett, mert hát meg volt lepődve a reakciómon, én pedig lekaptam őt. Elvette a kamerát, és kitörölte a képet, majd ördögi vigyorral az arcán az mondta, hogy "meghalsz törpilla"... én dulifulinak neveztem. Tök ovi. Röhögve futott utánam, meg csikizett. Nagyon jó volt vele.
Persze hogy barátnőm, Lily sem érezze magát egyedül, felvetettem, hogy el kéne menni csavarogni, mire a srác felvetette, hogy menjünk a Kaszinóba.
Ash és én az asztal alá ittuk magunkat jóformán, mire Lily lelépett. Nem volt kedve az ilyesmihez. Persze nem azt mondom hogy az ivás menő, meg ilyesmi, de hát azért csak kikapcsolódhatott volna! Ezután Ash és én elmentünk a tóhoz. Út közben havazni kezdett. A tónál már majdnem megcsókolt... de... szóval mint mindig, egy egyszerű, mégis zavaró mondattal félbe szakítottam. Pech. Kell nekem mindig beszélni!
Persze ezután felmentünk a szobájára. Ott... hát ott.. öhm, kicsit ( nagyon) közel kerültünk egymáshoz. Végtelenül boldognak éreztem magam, mint még soha, persze ez sem tartott sokáig: a Fantom ránk nyitott. Dühbe gurult, engem pedig bezárt a fürdőbe. Ash szobájában hóvihart csinált, a srácot pedig lelkileg kínozni kezdte. Ennek meg is lett az eredménye: Ash napokig teljesen maga alatt volt, én pedig azt hittem, hogy azt bánta meg, amit a Fantom félbe szakított. Azt hittem a Fantom rólam mondott neki valamit, mindenkit került Ash, és nem nagyon volt kedve beszélni. Újra szomorú lettem. Azt hittem ő is elhagy, és hogy engem más senki sem szeret. Végső soron egy kocsmába mentem, ahol jól le is itatott a pultos (na jó, bevallom, nem csak ő volt a hibás, én valami ütőset kértem, amitől még azt is elfelejtem mi a nevem, mire a kezembe nyomott egy olyat, hogy a szagától is beleszédültem!). Mint így utólag kiderült Ash is ide jött elűzni minden bút és bajt, persze a sztriptíz bár miatt is. Mind a ketten olyanok voltunk, mint két id*óta, de azért erőt vettem magamon, és haza vezettem őt. Kocsival. Arra gondoltam, hogy senki sem fog minket innen önként csak úgy vissza vinni az iskolába, és ha ő nem, majd én erőt veszek magamon!
Újra a szobájában kötöttünk ki. Együtt aludtunk. Természetesen csak alvásról volt szó. Reggel bocsánatot kért a viselkedése miatt, amit nagyon értékeltem benne, mert legalább belátta, hogy nem kellett volna olyannak lennie velem amilyennek, amikor nem is tudtam, mi a baja.
Utána... megtörtént. Lefeküdtünk. Még most is öröm tölt el, ha rá gondolok...

Törpilla élete 8817kar3akl39n4axjco
[size=24]Awakened

Awakeneddel az első napjaimban ismerkedtem meg. Egy esti napon egyedül ültem az udvaron, egy fa tövében, ő pedig oda jött hozzám. Teljesen le voltam taglózva, hisz' hozzám még régebben nem jöttek csak úgy oda cseverészni. Engem mindig kiközösítettek.
Ezen az esti napon sokat beszélgettünk, és sétálunk. Mint kiderült, elég keveset tud, azt hiszem azt mondta, ha jól emlékszem azért, mert valamiféle törzsben élt, nem úgy mint én, vagy más átlag emberek. Átlag ember? Őt soha életemben nem nevezném így. Hogy miért?
Szárnya van! Hú, de nem is akármilyen! Gyönyörű és hatalmas, fekete szárnyai! A tekintete pedig annyira titokzatos volt, mégis meleg, hogy abba ha bele néztem, még levegőt is elfelejtettem venni!
Életében először azt mondta, nekem mondta el elsőnek, hogy mi is ő valójában. Örültem, hogy megbízik bennem. Nagyon nagyra tartottam ez egész énjét.
Egyik nap az udvaron kissé hűvös éjszaka volt. Fáztam. Aztán az ájulás kerülgetett. Hogy miért? Mert a karjaival, és a szárnyaival átölelt. Még a homlokomat is megcsókolta.
Aztán elhívtam a bálba, pont egy másik lánnyal egy huzamban. Ő a fáról dobott a srác fejéhez egy galacsint, én pedig személyesen, szemtől szemben kértem fel. Engem választott. Na akkor azt hittem, ott esek hanyatt. Egész éjszaka fent maradtam, hogy a tökéletes báli ruhát megtaláljam magamnak, amiben remélhetőleg tetszenék neki...
Másnap, a bálon későn jelent meg. Persze ha Lily nem csinálja meg tök jóra a frizurám, tuti ott, már az elején a hajamat téptem volna. Végül leültem a padra azok közé, akiknek nincsen párjuk - csak csajokhoz. Mindenki ivott, kivéve én. Olyan ideges voltam, hogy félő volt, ha egy kortynyi ital is a gyomromban landol, véletlenül lerókáznám Aw-ot tánc közben.
Végül eljött. Nem volt rajta semmi póló, csak egy gatya, és egy köpeny. Felkért, én pedig egekig szökött vérnyomással elfogadtam a kezét. Levettem róla a lepelt, és eldobtam, arra hagyatkozva, hogy felesleges rejtegetnie magát mellettem. Meg persze nem is akartam, hogy kényelmetlenül érezze magát. Táncolni kezdtünk. Olyan közel volt, hogy még levegőt is féltem venni, olyan kellemes volt ez az egész, hogy még azt is figyelmen kívül hagytam, hogy nem tud táncolni. Őt zavarta, de engem a legkevésbé sem.
Láttam, hogy néha-néha idegesen a fekete hajú lány felé pillantgatott, aki a Fantommal táncolt. Ő volt az, aki velem együtt elhívta a bálba. Azt egyértelműen észre vettem, hogy a lány szereti Awakenedet, de voltam olyan vak, hogy azt hittem, Aw ezt nem viszonozza. Azt hittem az együtt töltött percek miatt, az ölelések, és a puszik által, hogy engem szeret - de túl szép is volt, hogy igaz legyen...
Könnyes szemekkel, és belülről tombolva, egekig szökött vérnyomással még egy utolsó pillantást vetettem gyönyörű szemeire, majd életem legnehezebb döntését ajánlottam fel neki: hogy kérje fel. Tudtam, hogy szívesebben lenne vele, mint velem. Ekkor azt mondta, hogy majd még felkér, és hogy a húgaként kedvel. Sírva álltam ott, össze törve. Persze már az után nem kért fel. Rám sem nézett. Sőt, azt hiszem, nem is gondolt rám. Azóta nem is láttam. Pedig azt hittem, mint leendő húga, talán néha feldereng a nevem a gondolataiban.
Miután elment, a Fantom rábeszélt, hogy talán tényleg nem teremtett egymásnak a sors minket, meg ilyesmi. Bólogattam, helyeseltem, és életem legnagyszerűbb színészi alakítását alakítottam: Úgy tettem, mint aki megvilágosodott, és rájött, hiába pedáloznia. Pedig nem. Éjszakákon át csak rá gondoltam, arra, hogy észre sem vette, hogy megbántott, hogy még csak fel sem keresett, semmi. Én kerestem, de sosem láttam sehol... Végül agyam hátsó zugába tettem az együtt töltött perceink emlékét, és igyekeztem tovább lépni.
Talán sikerült. Ash szépen begyógyította a sebet, amit a sötét angyal okozott... és cserébe nem kért semmit. Úgy gondolom, sokkal jobban vagyok, és most már úgy élhetek, mint a többi diák...


Első bejegyzés

Törpilla élete 0oi2zf778frcf6ihjwt



A hozzászólást Penelope Mint összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-11, 16:54-kor.

2Törpilla élete Empty Re: Törpilla élete 2010-12-11, 01:26

Penelope Mint

Penelope Mint

-----------------------------------------------------------------------------------------

Z e n e 2.

(Ezt hallgattam miközben írtam!)

________________________________________________________________________________




~Első Bejegyzés~

Törpilla élete Lutewlbmvgwsrg6gzxy6




Törpilla élete T41iuzxaxt6bi73y54zp♥...Döntések előtt...♥llTörpilla élete T41iuzxaxt6bi73y54zp


Ash - Awakened




Bizonytalanság... de nem szeretem én ezt a szót! Van, amikor az ember kételkedik, van, amikor tétovázik, de hogy bizonytalan... és zavart... valahogy ez így túl sok.

Megtörtént...! Hogy pontosan mi is? Még én magam sem tudom. Talán ha azt a szót mondom, hogy karma, mindent megértetek. Ha pedig mégsem, akkor elmagyarázom, drága naplóm!

Megtörtént... Ash és én lefeküdtünk! Lehet hogy még túl korai volt, de nem bántam meg. Reggel lementem az udvarra, hogy a friss levegőn legyek, (meg amúgy is, esett a hó, naná, hogy h*lye lettem volna kihagyni!) amikor a jégen, vagy inkább latyakon megcsúszott a cipőm, és egyenesen egy hatalmas hókupacba zuhantam fejjel előre. Már meg sem lepődtem... nem is én lettem volna, ha mutatvány nélkül, szépen, lassan leülök egy stabil padra. Valaki a kezét nyújtotta, és felajánlotta a segítséget, mit én el is fogadtam. Köhögtem, pislogtam... még a szám is dugig volt hóval. Miután úgy ahogy képes voltam, látni a tisztogatás után, jobban végig mértem hősömet.
Mekkora pech - gondoltam. Vagy rossz csillag alatt születtem, vagy az Istenem/Istennőm nagyon nem csíp engem!
Awakened állt előttem. El akartam menni, mondván hogy "halaszthatatlan dolgom akadt", de a kezét a vállamra tette, mire megfordultam. Eléggé cinikusan, és kedvtelenül szóltam hozzá a múltkoriak miatt, mire azt mondta, hogy látja hogy nincs kedvem beszélgetni vele, nem tart vissza, elmehetek. Ezután megfordult, és ő hagyott magamra engem. Én pedig utána mentem. Beszélgetni kezdtünk. Megkérdezte, hogy mi történt a bál óta velem, meg hogy találtam-e magamnak barátokat, és/vagy "olyan" barátot. Aztán azt mondta, szeretné, ha folytatnánk azt, amit elkezdtünk. Már mint akkor, amikor még minden szép és jó volt. Beszámoltam neki Lily-ről, és Ash-ről... erre mit válaszolt? "Örülök, hogy ismerkedsz. Nem kell neked az a kis gubó" meg hogy "Lilyt én is ismerem. Emlékeztet egy kis tekire. Vele is gyakorolhatnád a páncélból való kibújást". S akár kedves mondat volt ez tőle, akár nem, úgy kitörtem, mint egy kiszámíthatatlan vulkán. Beszéltem, beszéltem, beszéltem. De egy dolog volt, ami igazán a legjobban zavart. Hogy nem vagyok olyan, mint Lily, és mégis hozzá hasonlított. Már a Kaszinóban láttam kettőnk között a rengeteg különbséget... végül is jól kiosztottam Őt:"Magamba folytottam az érzelmeimet! Igenis erős vagyok, és te, Awakened, még nem ismersz! Sosem tudom ki adni az érzelmeimet senkinek. Te azt hiszed, hogy gyenge vagyok, szende, sebezhető, és akit ki lehet használni, mint egy zsepit! Most nem feltétlenül rád gondolok, de igen is vannak, akik ezt hiszik!..." Aztán még egy meggondolatlan, de őszinte vallomást tettem neki "Szeretlek. Még mindig. De nem tudok eligazodni rajtad!(...)De ezentúl, hogy mind a kettőnknek könnyebb legyen, bátyámként gondolok rád. Így a fekete hajú lány is boldogabb lehet...(Elektra)" Azt hittem megsértődik, vagy lelép, és mindenre felkészültem, csak arra nem, ami következett. Ezt mondta: "Nem tudom, hogy könnyebb lenne-e ha bátyád ként szeretnél..." Ezután bevallotta, hogy szakított vele. És átölelt.
Közvetlen ezután mérlegelni kezdtem Ash és közte. Zavart a tudat, hogy ha most Aw-ot választanám, akkor az úgy tűnne, mintha a sz3x miatt Ash-t kihasználtam volna. Pedig nem. Szerettem, de komolyan! De Awakened... nem is tudom. Nem tudom egyszerűen szavakba ölteni. Talán ha azt mondom, hogy mikor meglátom izzad a tenyerem, nem kapok levőt, a vérnyomásom az egekig szökik, és az ájulás kerülget, az mindenre magyarázat. Talán Ash jófej, sokat b@romkodtunk, de... de... lehet hogy az csak egy szimpla "belezúgtam" volt, és nem "szeretlek" tiszta szívből. Persze ettől még nem gyűlölöm. És remélem ő sem.

Megtörtént... megcsókoltam Awakenedet...! És abban a pillanatban, mintha egy egész világ fordult volna meg bennem. Mintha eddig nem találtam volna meg a helyem... mintha eddig nem én lettem volna az aki, és csak így válnék teljessé. Ha velem van.


Awakened


Egy téli este volt
A felhõk mögé bújt a hold
Rám tört a félelem
Hogy miért nem vagy itt velem
Kerestem az okát
Követtem el, tudom sok hibát
Köztük nem egy végzetest
Hisz sosem voltam tökéletes

Mond miért akartad, hogy másmilyen legyek
Ha nem ment -Mert úgy szerettelek-
Nagyon önzõ voltál, ez nem állt jól neked
Úgy fáj még. Ez volt a végzeted

Gyere, bújj hozzám és így talán rájössz majd,
Hogy rajtad múlt nem az én hibám
Gyere, bújj hozzám és így talán
Mindezt megbocsátanám

Vágyom rád minden éjjelen
Helyemet sehol sem lelem
Szívemben minden megfagyott
Nélküled egyedül vagyok
Ne mond hogy ennyi volt
Mentsd meg ezt a süllyedõ hajót
Álmodom, vagy tényleg szenvedek
Talán majd egyszer felébredek



Törpilla élete 8cw2p26at3hcuhj6kizklTörpilla élete 8cw2p26at3hcuhj6kizklTörpilla élete 8cw2p26at3hcuhj6kizk



A hozzászólást Penelope Mint összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-12, 15:47-kor.

3Törpilla élete Empty Re: Törpilla élete 2010-12-12, 05:31

Penelope Mint

Penelope Mint

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Z e n e


Z e n e 2.


Z e n e 3.

(Ezt hallgattam miközben írtam!)

________________________________________________________________________________


Törpilla élete 78mq8zly8b8kzcy9ftzd/:/~Második bejegyzés~/:/Törpilla élete 78mq8zly8b8kzcy9ftzd


Törpilla élete Glitterfy0195549T203D31





Törpilla élete 78mq8zly8b8kzcy9ftzd˙ˇ˘°♥ღ...Végső győzelem...ღ♥°˘ˇ˙Törpilla élete 78mq8zly8b8kzcy9ftzd


Törpilla élete 690ohc3v8s8lqmtkjlp

Rémisztő mekkora humorérzékkel rendelkezik a sors. Vagy legalább is az enyém. Humorérzéke az van, de semmi vicces nincs benne.
Igaz, mint ahogy már egyszer leírtam az előző bejegyzésemben, akkor teljes a boldogságom, ha Awakened velem van. De azt kihagytam, hogy akkor még Ash szeretett. Így, hogy utál, már nem tudom, igaz-e még az állítás, miszerint nélküle is lehetek felhőtlenül boldog.
Pont mikor én ős Ő önfeledten csókolóztunk, Ash jött le az udvarra. Megfogta a karom, és elrángatott Awakenedtől. Mintha az apám lett volna. Ordibálni kezdett. Szó szerint mindennek elhordott. K*rvának, r*bancnak, id*ótának, szánalmasnak, sőt, még azt is a fejemhez vágta, hogy én azok közé tartozom, akik csak b@szásra jók. Minden szava mintha lyukat szúrt volna a szívembe. Kétségbeesett sírásba kezdtem. Nem tudtam uralkodni magamon. Tudtam, hogy igaza van. Szerettem Ash-t, de... Awakened már a találkozásunk első perceiben magával ragadott. Mintha egymásra lettünk volna hangolódva. Ash szapult, miközben Aw odament hozzá, és kioktatta. Ash meg engem szapult. Én meg csak álltam ott mint a h*lye gyerek Awakenedre bámulva. S ez így ment percekig, míg Aw egyik jelentőségteljes mondatára fel nem kaptam a fejem. Az egyenletes, megszokott körforgást megszakítva kettejük közé lépve szakítottam félbe. Ash valamiféle radírról meg a szerelemről kezdett kiselőadást tartani, hogy az bemocskolódik, meg hogy ha nincs meg a radír, nem tudjuk kitöröli a koszt, és a szerelem mint egy összegyűrt papírlap - hullik a szemetesbe. Nem figyeltem igazán a szavaira, nem is értelmeztem őket.
Awakened szúrós, kényelmetlen szituációba hozó pillantással meredt a srácra, mire az azt vágta a fejéhez, hogy húzzon arrébb, mert elkapja a tetveket. Ekkor lett elegem. Nem értettem, hogy lehet egy ennyire komoly helyzetben is ennyire "húzz.el.haver.különben.megbánod.mert.olyat.szólok.be.hogy.nyüszítve.rohansz.mamihoz" hangulatban. Mint általában.
Mérgemben rárivalltam, hogy fejezze be, és hogy ne legyen ennyire gyerekes. Úgy éreztem magam mint egy Istennő. Aztán kimondtam, amiben akkor már teljesen biztos voltam.
Hogy Awakenedet választom.


Törpilla élete Mc0ylwirdwppligy6xflTörpilla élete 8bshynse5orbsgw06p5ulTörpilla élete Mc0ylwirdwppligy6xf

Törpilla élete Mik5spa6fwzvr31wo1us


Az események lelassultak. Miközben a környezetemben minden nyugodtan tűnt, belül tomboltam. Adrenalin uralkodott el rajtam. Végül szédülni kezdtem, majd lábam felmondta a szolgálatot. Olyan volt, mintha beteg lennék. Küzdöttem hogy állva maradjak, de akármennyire is makacskodtam, mintha az agyam és a testem nem lenne össze kapcsolódva. Mintha valaki más irányított volna. Össze estem, Awakened pedig kétségbeesetten kapott utánam.
Különösen éreztem magam. Olyan... könnyűnek. Azt hittem meghaltam. Már meg sem lepődnék... mint ahogy semmin sem a sorsommal kapcsolatban. Még én magam sem tudom befolyásolni kifürkészhetetlen sorsomat.
Egy sötét teremben találtam magam, ahol csak egy zöld homokóra világított. Mögötte állt egy ritka szép nő. Artemiszként mutatkozott be. Azt mondta, hogy a Pszichometria képességgel ruház fel. Még jobban össze zavarodtam. MIÉRT KELL NEKEM A HALÁLOM UTÁN IS ILYEN ZAGYVASÁGOKRA GONDOLNOM? PSZICHOMETRIA? Megáll az eszem!
Csak bólogattam, és nem szóltam semmit. Úgy tettem, mint aki érti, miről van szó. Valami azt súgta muszáj úgy tennem, miközben csak azon járt az agyam, hogy soha többet nem láthatom Awakenedet... végül felkaptam a fejem. Azt mondta a fiú és én meg vagyunk jelölve. És hogy most már vissza térhetek az életembe.

Törpilla élete 8bshynse5orbsgw06p5u

Mintha sokáig víz alatt lettem volna olyan gyorsan lélegeztem hosszan, mélyen. Valaki a nevemet kiabálta, mire rávettem magam, hogy kinyissam a szemem. Hátul a nyakam és a tarkóm között kellemesen bizsergett és égetett a bőröm. Arcomat Awakened-hez dörgöltem. Ekkor már tudtam, hogy kizárt, hogy meghaltam. De valami mégis történt. Valami megmagyarázhatatlan, valami, amire ha pusztán csak gondolok, már libabőrös leszek...




Törpilla élete 4zo9i1o5e0tel8jqow8


Ash Kingstone-nak (ha már szavakban nem tudtam kifejezni magam)


Kérlek figyelj kicsit rám
Hadd mondjam el, hallgass rám
Ne fordíts hátat minden apró félreértés után

Tudom követtem el hibát
Okoztál te is nem egy vitát
Mégis megoldottuk, leküzdöttünk minden problémát

Nehogy itt legyen most vége
Azt nem élném túl
Nekünk hosszú még az út

Nem akarok többé félni, rettegni
Törött szárnnyal repülni
Zuhanás után a mélyben feküdni
Veled akarom a múltat elfeledni
Az életen csak nevetni
Mert te megtanítottál szeretni

Az élet mindig hozhat mást
Fájdalmas keserű változást
Mikor hittem benne mégis kiábrándító csalódást

De ezt rég meguntam már
Elbizonytalanít a homály
Sötétben nem látok, a lángot ne oltsd el, hagyd égni tovább

Nehogy itt legyen most vége
Azt nem élném túl
Nem lehet csak emlékként éljem
Mikor hozzám bújsz

Nehogy itt legyen most vége
Azt nem élném túl
Nekünk hosszú még az út

Nem akarok többé félni, rettegni
Törött szárnnyal repülni
Zuhanás után a mélyben feküdni
Veled akarom a múltat elfeledni
Az életen csak nevetni
Mert te megtanítottál szeretni


Törpilla élete Bvv9q360y1wd0cdsjxu



A hozzászólást Penelope Mint összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-15, 22:54-kor.

4Törpilla élete Empty Re: Törpilla élete 2010-12-12, 22:56

Penelope Mint

Penelope Mint

------------------------------------------------------------------------------------
Z e n e

(Ezt hallgattam miközben írtam!)

________________________________________________________________________________

~Harmadik bejegyzés~

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.