Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Földszint.

+6
Penelope Mint
Lily Water
Thomas
Awakened
Elektra
Ametrin
10 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Földszint. - Page 2 Empty Re: Földszint. 2010-12-05, 21:00

Rosey

Rosey

Szó szerint vacogtak a fogaim. Mint azokban a filmekben, amiken röhögni szoktam. Összeszorítottam az állkapcsom, és becsuktam a kocsi ajtaját. Bőr dzseki volt rajtam, magas sarkú, és farmer. Nincs melegebb cuccom. Sajnos muszáj is vagyok el jönni ide. Pedig ha nem állna fent annak az esélye, hogy megfagyjak meleg ruha és kabát, no meg csizma nélkül, garantáltan nem jönnék shoppingolni. Utálom. Brr...
Csúszkálva haladtam végig a parkolón, megfontolva a lehetőséget, hogy leveszem a magassarkúm. Igaz röhejes lennék mezítláb így télen, de hát inkább nevessenek ki, mint hogy össze törjem magam.
A boltban karácsonyi zene ment, a Barbi baba filmek szinkron hangától, Csondor Katától. Oké, ez így most furán hangozhat, hogy tudom a nevét, meg hogy kinek is a szinkron hangja, de na! Nem voltam barbis kislány kiskoromban, de azért újságot olvasok. És ez a zene nem is annyira nyálas.
Sóhajtva haladtam át az ember tömegen a szűkített barna kabátokhoz. Sokan voltak, többnyire ajándékot vettek. Szinte csak én voltam a ruha osztályon. Úgy tűnik mindenki beszerezte még tél előtt a meleg ruhákat, és csak én vagyok ennyire szeleburdi.
Miután kiválasztottam egy meleg szőrmés kapucnis kabátot, a csizma osztályra mentem némán tátogva a dalt.

27Földszint. - Page 2 Empty Re: Földszint. 2010-12-05, 21:14

Justine Black

Justine Black

Mikor hosszú sétám véget ért és odaértem az áruház elé, halványan elmosolyodtam és bementem. Egyenesen a csizma osztályra mentem, mivel egyetlen pár csizmám sem volt, és sportcipőben akrobatikáztam a jégen... Bementem a boltba és csak én voltam bent. Teljesen úgy éreztem magam, hogy mentem összeesek. Kinéztem egy csizmát ami még tetszett is. Ültem ott az egyik széken, kezemben a csizmával és meredtem magam elé. Azon gondolkodtam miért is vagyok én itt. Hisz.. lehet, hogy a barátomat éppen kínozza az a csaj.. Gyorsan elűztem a gondolatot, mivel ismertem már annyira Adamet, hogy meg tudja magát védeni. Meg hát ott van a sas is ami( persze ez csak az én h*lye ötletem) meg fogja védeni, ha probléma adódik. Akkor tértem vissza a "való világba" amikor egy lány kopogott végig a cipőjével a fél bolton. Aztán esett le, hogy ez a lány Rosey. Felpróbáltam a csizmát. Jó volt rám. Beleraktam a dobozba és mentem a pénztár felé. Közben a tekintetem összeakadt Rosey-éval. Nem akarta totál b*nkó lenni vele ( azt leszámítva, hogy általában ő az velem) ezért odaköszöntem neki.
- Hali- majd odanyújtottam a pénztárosnak a dobozt, és kifizettem a csizmát. Mikor elvettem a szatyrot, odamentem Rosey-hoz és ránéztem.
- Mi újság?

28Földszint. - Page 2 Empty Re: Földszint. 2010-12-06, 20:06

Rosey

Rosey

Vörös, fekete, fehér, barna, pink. Pink? Na olyan csizmát sem veszek fel! A fehér meg hamar koszolódik. Vagyis ugyanúgy koszolódik mint a többi, de nem akarom fél percenként törölgetni, csak mert jobban meglátszik rajta a sár... szóval... jé, de szuper!
A mellettem lévő fekete, térd feletti csizmát a kezembe kaptam hirtelen, és forgatni kezdtem.
Tuti az első öt perc után már rohammentővel kéne kórházba szállítani, mert vagy eltörném valamim, vagy magamba állítanám a sarkát. Vagy esetleg másba...
Fintorogva, és egy lemondó sóhaj közepette tettem vissza. Aztán' mint egy ovis, kiszámoltam, hogy a barnát, a feketét, vagy a bordót vegyem meg:
- Ec-pec kimehetsz, holnapután bejöhetsz, cérnára cinegére, ugorj cica az egérre, fuss! - a sötét barna szőrmésre esett a választásom.
Miután becsomagoltam a cipőt, vigyorogva néztem körbe. Justine-n akadt meg a szemem. Elmosolyodtam. Láthatólag épp azt találgatta magában, hogy mikor ordítom le a fejét, vagy éppenséggel szólok be neki. Hát, ez nem fog bekövetkezni. Ma nagyon karácsonyi hangulatom van, ami azt jelenti, hogy boldog vagyok, vidám, békés...
- Hali csajszi! Épp kijöttem egy picit az iskolából, mert már nagyon nem bírtam tovább bezárva.. meg nincs is meleg cuccom, télen meg nem rohangálhatok mini szoknyában, ugyebár. Hát te? Mi szél hozott? - feleltem mosolyogva, és kifizettem az én cipőmet is. Lenéztem a dobozra, amit a kezében tartott - Te is jöttél kiruccanni? Csinálhatnánk együtt is! Mi lenne, ha fel mennénk az emeletre mozizni? Asszem éttermek is vannak odafent. - böktem mutatóujjammal a plafonra. Elmosolyodtam.

29Földszint. - Page 2 Empty Re: Földszint. 2010-12-06, 20:19

Justine Black

Justine Black

Rosey... hogy is mondjam? Más volt mint általában. Valahogy.. normális. Neki sem volt cucca télre.
- Hát akkor egy cipőben járunk. Nekem még kéne pár pulcsi- mutattam az ütött kopott lila pulcsimra, ami már legalább 5 éve megvolt. Gondolkoztam rajta, hogy felmenjek-e vele mozizni. Nem igazán volt olyan hangulatom, de úgy gondoltam itt az ideje kihasználni a társaságot és nem egyedül vagy Adammel ülni. Persze azzal sem volt semmi bajom, de éppen ideje volt elkezdeni élni újra az életem.
- Jól van menjünk, de... én majd utánad megyek. Várj meg fönt. Van még egy kis dolgom- mondtam neki mosolyogva, és már mentem is kifele abból az üzletből és mentem át a könyvesboltba. Reméltem, hogy Rosey nem látott meg amint éppen sunyi módon belibbentem a boltba. Reméltem, hogy szeret olvasni. Körülbelül 20 percig gondolkoztam azon, hogy vajon milyen könyveket szerethet. Végül dűlőre jutottam és kiválasztottam a Shiver című könyvet.Mosolyogva odaálltam a pénztár elé és még kedvezményt is kaptam a könyvre. Pedig még nem is volt kiírva a bolt felé, hogy: Karácsonyi Akció! Kifizettem a könyvet és szó szerint rohantam föl az emeletre. Mikor felértem Rosey már tűkön ült a Mc Donald's egyik székén.
- Bocsi csak... öö.. dolgom volt- néztem rá és azon gondolkoztam, hogy most adjam neki oda, vagy majd később? Végül a későbbre szavaztam.

//2. emelet//

30Földszint. - Page 2 Empty Re: Földszint. 2010-12-08, 17:18

Rosey

Rosey

Mikor Just elment, vállat vonva kaptam kezembe a szatyraimat, és mentem ki a McDonald's egyik üres asztalához. Öt perc, tíz perc, váh, megőrülök! Hol van már?
Unottan doboltam az asztal tetején körmömmel, magam elé meredve, elgondolkodva. Vajon jól van Seb? Lehet nem kellett volna magára hagynom... de hát az a vörös r*banc úgy felbosszantott, hogy másra sem tudtam gondolni, csak hogy megtépjem. Azóta sem láttam. Mondjuk Justine-n, Adam-en, és Seb-en kívül nem is nagyon ismerek mást. Thomas, meg Honoria, és.... ennyi. A Listának vége szakad. Ismerkednem kéne. No, majd karácsonykor! És, juj.. még az ajándékok is! Vajon mit vegyek Sebastian-nak?
Gondolatmenetemet Just szakította félbe, mire megráztam a fejem, és pislogtam párat. De elgondolkodtam!
- Persze, oké. Mozi? Menjünk mozizni!

http://2.emelet//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.