Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

4-es szoba

+2
Lienna Sanchéz
Ametrin
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

264-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 16:04

Lily Water

Lily Water

Újra csikizni kezdett, és még félteleket is szabott, hogy mikor hagyja abba.
- Azt elismerem, hogy te vagy a legjobb testvér a világon, de a többiben nem vagyok annyira biztos.- mondtam mosolyogva.
- Nem szeretem, mikor kihasználod, hogy te vagy az erősebb.- mondtam, mellkasom előtt keresztbe fontam a karomat, mint egy sértett kislány és sértődött arcot vágtam. Belül sokat kellett erőlködnöm, hogy ne nevessem el magam, de sikerült.

274-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 16:14

Thomas

Thomas

Nem kínoztam tovább. Legalább egy feltételi pontot elfogadott. Még sose sikerült vele végig mondatnom a szöveget.
- Nem is kell szeretned. Elég ha elfogadod a tényt. - Nem mocorogtam tovább hanem szépen a popsimon maradtam. A tenyeremmel kezdtem el játszani.
- Eszembe jutott valami... - folytattam. - Most, hogy tudod össze jöttem Lorival arra gondoltam vehetnék neki valami szépet. Én egy ruhára gondoltam, de te ehhez jobban értesz... röviden... most muszáj kimondanom? - Néztem rá majd vissza néztem a tenyeremre. - Kérlek segíts nekem.
Végül csak ki mondtam.

284-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 16:22

Lily Water

Lily Water

Szerencsére békén hagyott. Elmosolyodtam a kérésén.
- Karácsonyi ajándékra gondolsz?- kérdeztem.
- Szerintem ne ruhát vegyél neki. Nem tudhatjuk a ruha méretét, és az ízlését sem. Viszont egy karkötő, vagy egy nyaklánc mindig tetszik a lányoknak. Legalábbis szerintem. Ölembe vettem a laptopomat, és rákerestem az ékszerekre. Mutattam párat Tomnak.
1.2.3.4.5.6.7.8.
- Én ezek közül bármelyiket elfogadnám. És ezt akár veheted célzásnak is.- mondtam nevetve.

294-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 16:29

Thomas

Thomas

Lily pötyögött a laptopon. Karácsony!! Hogy felejthettem el? Uhh. Még jó, hogy van tesóm. Természeten vettem a célzást.
- Neked melyik tetszik a legjobban? - Kérdeztem tudtam, hogy ezek nem tetszenének Lorinak. Nem tűnik a stílusának, de ha már itt járunk akkor meg lenne Lily ajándéka. Miután megmutatta mondtam el neki véleményem.
- Ezek nem igazán az ő stílusa. Lori goth. Vagy is valami olyasmi. Nem halál vágyó, csak úgy öltözik. Szerintem nézzünk más milyet. - Közelebb csúsztam hozzá, hogy lássam, mit pötyög, hogy legközelebb én is tudjak keresni.

304-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 16:55

Lily Water

Lily Water

- Mindegyik tetszik. Legyen meglepi.- mondtam.
- Goth? Hát ahhoz a stílushoz én nem értek bátyó. Bocsi.- mondtam, de azért keresgettem a neten. Nem igazán találtam semmit.
- Tudod mit? Úgyis gonosz voltál velem. Keress Lorinak te valamit!- mondtam. Sunshine és Rainbow elaludt az ágyon, ezért óvatosan visszatettem őket a ketrecükbe. Aranyosak voltak, ahogy összebújtak.

314-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 17:19

Thomas

Thomas

- Hát azért kösz. Foglalkozz csak a pockaiddal. - Álltam fel. Hát ez a karácsonyozás nehezebb lesz, mint gondoltam. Arrébb tettem a laptopot majd elhasaltam az ágyon. Gyors megrendeltem az egyik ékszert míg a szőrgolyókkal foglalkozott. Beütöttem, hogy ékszerek és kutakodni kezdtem. Pff... hát ez így nem fog menni. Ekkor jutott eszembe. Heuréka! Ha Lilynek így vettem ajándékot, hogy közben Lorinak nézünk akkor majd ezt eljátszom Lorival is. Mennyire okos vagyok. Így sokkal könnyebb vásárolni. Persze ezt Lilynek nem kell tudnia. Had higgye, hogy gyötrődöm.
- Ez nagyon unalmas. Azt se tudom minek örülne. Most egyenlőre elég volt. Nincs kedved megmasszírozni fáj a nyakam. - Nyomkodtam meg ügyetlenül. - Kölcsön kérhetem majd? - Mutattam a gépre.

324-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 17:24

Lily Water

Lily Water

Tom elhasalt az ágyon az internetet böngészve a laptopomon.
- Azt ne mondd, hogy otthon hagytad a tiedet.- mondtam nevetve.
- Ilyen béna is te lehetsz.- akkor megvan a karácsonyi ajándéka. Valakivel idehozatom Miami-ból.
- Nem viheted el. Ha kell, akkor gyere a szobámba. Legalább gyakrabban látlak. -mondtam gonosz mosollyal.
- De csak mert kedves vagyok.- mondtam. Ráültem a hátára, vigyázva, hogy azért kapjon levegőt, és elkezdtem masszírozni a nyakát.
- És én mit kapok cserébe a masszázsért?- kérdeztem.

334-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 17:49

Thomas

Thomas

Hát igen. Ki gondolta, hogy ilyen sokáig elleszek onnan. Amúgy se éreztem szükségét. Úgy voltam vele, hogy majd elcsórom hugitól. Megforgattam a szemem.
- De nekem majd ne nyavalyogj ha unod, hogy a nyakadon ülök. - Most szerencsére ő ült rá az enyémre. Mikor végzet nyújtózkodtam egy kicsit. Leszállt a hátamról én meg fölálltam.
- Megadom a választás lehetőségét, mert ez isteni volt. Most viszont lépek, mert már biztos vár rám a csajom. Úgy volt megyünk a menzára. Ha akarsz gyere le te is. - Azt ajtóból intettem vissza.
- Szia!

//El//

344-es szoba     - Page 2 Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 17:52

Lily Water

Lily Water

- Majd lehet, hogy megkereslek titeket. Akkor talán megismerem Lorit is.
- Ja, és hogy tudd, nem unom meg, hogy velem vagy. Csak te maradtál nekem.- mondtam kicsit szomorúan. Megöleltem, adtam neki egy puszit, és elment. Én leültem az ágyra. Elővettem a répát, amit vettem, és karikákra vágtam. Adtam egyet-egyet Sunshine-nak és Rainbow-nak. Pici fogaikkal rágcsálni kezdték.

//Menza//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.