Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

2 -es szoba

+3
Justine Black
Elektra
Ametrin
7 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

12 -es szoba     Empty 2 -es szoba 2010-11-01, 14:48

Ametrin

Ametrin
Admin

Lakók:
Elektra
Justine Black2 -es szoba     A9v08e1jrz5hn7rxyh8u



A hozzászólást Ametrin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-19, 14:34-kor.

22 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-01, 23:12

Elektra

Elektra

Megtaláltam a kollégiumot egész könnyen. Mondjuk inkább azt, hogy nagyon könnyen csak, hogy növeljük az egyébként kis ''kicsi'' egómat. A kettes szobát kaptam beléptem és teljesen megkönnyebbültem amikor kiderült, hogy egyenlőre egyedül vagyok. Szerintem mindenki életét megkönnyítem azzal, ha egyedül maradok. Én boldog leszek ami a legfőbb és leendő szobatársak is épségben megússzák az ittlétet. Akkor most mindenkinek jó, nem? Lepakoltam az egyik ágyra. Kicipzároztam a bőröndöt és elkezdtem kipakolni. Ohh van itt minden. Bicska, tőr.. ja ezeket csak úgy mellékesen hoztam. Hehe, de rossz kislány vagyok. Ezeket a kis '' játékszereket'' elrejtettem zsebemben. Hát ki tudja bármikor megtámadhat valaki. És a szadista hajlamaimat is ki kell éljem.
Folytattam a pakolást. Mikor mindennel végezem megvoltam elégedve magammal. De hát mikor nem vagyok? Leültem az ágyra és eldőltem....

32 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-02, 19:01

Elektra

Elektra

Lassan nyitottam ki szemem. Először még csak homályosan, de pár pislogás után már tisztán láttam. Felültem az ágyban és kinyújtózkodtam. Úgy tűnik tegnap szó szerint beájultam az ágyba. Felálltam és becsoszogtam a fürdőbe. Lezuhanyoztam és megmostam a fogam. Miután bent végeztem a szekrényemhez léptem, hogy kiválasszam mai ruhámat. Egy rövid szürke ruhát választottam. Hozzá egy szép fekete magsaskút. Hajamat kiengedve hagytam mert én így szeretem. Fogtam egy kis táskát és beledobtam a telefonom. Úgy döntöttem kimegyek az udvarra és körülnézek kicsit hátha találok valami normális társaságot.
// Udvar//

42 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-02, 20:08

Justine Black

Justine Black

Nagyon nehezen találtam meg a szobámat. A bőröndjeim majdnem leszakították a vállamat. Ja, és kitörtek a bőröndjeim kerekei és ezért kellett a kezemben cipelnem őket. Fel sem tűnt, hogy ennyi mindent hoztam magammal. Beléptem a szobába. Láttam nem leszek egyedül. A szabad ágyra leraktam a holmimat és nagyon kíváncsi lettem, tegnap mit is raktam be a nagy sietségbe. Volt itt minden a környakas pulóvertől kezdve, a magassarkúkon keresztül a shortokig. Szó szerint minden. Nagyot sóhajtottam és a végén elkezdtem kipakolni. Végeztem. Soha nem tartott eddig a pakolás. Hát... megdöntöttem a rekordot. De nem akartam ott dögleni egyedül a szobában. Átöltöztem egy viszonylag normális ruhába és elindultam. Arról még halvány lila gőzöm nem volt hova. A végén eszembe jutott, hogy még órarend is kell. Ide- oda bolyongtam mint valami idi*ta azért, hogy megtaláljam az igazgatónő szobáját, de a végén sikerült
//Az igazgató szobája//

52 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-04, 16:43

Justine Black

Justine Black

Beléptem a szobába. Elektra nem volt ott. Fogalmam sem volt, hogy hol lehet. Gyorsan bementem a fürdőbe és lezuhanyoztam. Átöltöztem. Felvettem egy bordó felsőt, egy fekete farmert és felvettem a fekete sportcipőmet. Gyorsan megfésülködtem és lementem az udvarra. Adam még nem volt ott. Leültem az egyik padra és vártam.

//Udvar//

62 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-06, 16:46

Justine Black

Justine Black

Végre visszaértem a suliba. Visszaváltoztam és lassan felmentem a szobámba. Sietnem kellett, ugyanis az órák már tartottak. Levettem magamról a szakadt ruhákat és kidobtam őket a kukába. Felvettem valami normális hacukát és indultam az órákra. Fájt a hasam az idegtől. Mit fogok mondani Rosey-nak és Adamnek? Mindegy. Majd kitalálok valamit.

// Tantermek/ Kémialabor//

72 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 19:55

Adam Martínez

Adam Martínez

Miután beléptünk a szobába, Justine leült az ágyára, én pedig a másikra. Így szemben ültünk egymással. Megkérdezte, hogy mi van, ha nekem lesz bajom útban a szobámba. Elgondolkodtam, már amennyire ezt ilyen állapotomban lehet.
- Mi lenne, ha itt aludnék? Úgyis két ágy van a szobádban, a szobatársad pedig sehol.- mondtam. Ha nem egyezik bele, elmegyek a nappaliig, vagy mit tudom én alszom a folyosón. Vagy valahogy elvonszolom magam a szobámig. A szemeim mintha hirtelen ólomból lettek volna, folyton le akartak csukódni. Szinte már erőszakkal kellett nyitva tartanom őket.

82 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 20:01

Justine Black

Justine Black

Ő is leült az ágyra. Csak éppen Elektráéra.
- Jó aludj nyugodtan. Ha Elektra jön akkor azt tudni fogod, mivel majd kirángat az ágyából.- figyelmeztettem. Mivel láttam, hogy mindjárt szunyál ülő helyzetébe, felálltam és lefektettem az ágyra és betakartam, hogy ne fázzon. Mikor már aludt én is lefeküdtem az ágyamra és próbáltam aludni. De nem tudtam, ugyanis a fejem csak úgy sajgott. Reméltem, hogy nem fogom felkölteni Adamet a mozgolódásommal.

92 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 20:08

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine megengedte, hogy itt aludjak. Mint megtudtam, Elektra a szobatársa. Remélem nem most akar feljönni. Csak pár órát alszok, és itt se vagyok. Justine felállt, hozzám lépett, majd lefektetett az ágyba, és betakart. Beszélni már nem tudtam, ezért csak hálásan rámosolyogtam. Végül hamar elnyomott az álom. Egy kis idő után mocorgásra ébredtem. Oldalra fordítottam a fejem és kinyitottam a szemem. Justine forgolódott az ágyában. Félig aludt, de nem teljesen volt magánál. Először vissza akartam aludni, de aztán eszembe jutott, hogy amikor a kistesóm beteg volt, mindig mellém feküdt be, és ott el tudott aludni. Gondoltam próba szerencse. Felálltam, és befeküdtem Justine mellé. A takarót elhoztam, hogy ne kelljen közösködni. Justine rám nézett, de nem úgy nézett ki, mint aki magánál van. Lecsukta a szemét, és már kevesebbet mocorgott. A végén kiderül, hogy nyugtató hatással vagyok az emberekre. Lehunytam én is a szemem, és elaludtam.

102 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 22:27

Justine Black

Justine Black

Nem igazán bírtam elaludni, csak félálomba jobbra- balra forgolódtam. A végén mocorgást hallottam nagyon messziről. Mikor Adam befeküdt mellém az ágyba kinyitottam a szememet, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg ő az. Bár nem tudom kit hittem, ki lehet. Visszatettem a fejemet a párnára és úgy éreztem magam Adam mellett mintha... biztonságban lennék. Elaludtam.

"Reggel" borzasztó fejfájásra és hányingerre ébredtem. Kikászálódtam az ágyból és egy törülközővel a fürdőbe igyekeztem. Vettem egy frissítő zuhanyt, hátha attól jobb lesz. De nem lett, szóval muszáj volt bevennem egy gyógyszert. Felöltöztem tiszta ruhába, leültem Elektra ágyára és magam elé meredve próbáltam felidézni, hogy mi történt tegnap. Arra kaptam fel a fejemet, hogy Adam kezd ébredezni.

112 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 22:55

Adam Martínez

Adam Martínez

Arra keltem, hogy a nap süt a szemembe. Felültem az ágyban, ami elég rossz ötlet volt, mert elkezdtem szédülni. Ránéztem a másik ágyra. Justine ült ott. Látszott rajta, hogy rosszul van. Én is eléggé másnapos voltam.
- Szia.- köszöntem. A szám ki volt száradva egy kicsit.
- Mi történt tegnap?- kérdeztem. Csak emlékképeim voltak. Buli, aztán feljöttünk, és kb ennyi.

122 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 23:00

Justine Black

Justine Black

Csendesen gondolkodtam.
- Szia.- néztem rá, majd folytattam a gondolkodást.
- Hogy őszinte legyek halvány lila gőzöm nincs.- mondtam neki, majd lassan felálltam és bevettem még egy gyógyszert. Odanyújtottam Adamnek.
- Kell gyógyszer?- kérdeztem tőle és lenyeltem a tablettát. Keserű volt, de hatásos. Lassan a hányingerem csillapodott és már csak a fejem fájt. Aztán bevillant, hogy tartottunk egy két fős bulit, aztán piáltunk, ő megcsókolt és itt aludt. Azt hiszem ennyi volt.

132 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 23:06

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine bevett egy gyógyszert, és nekem is nyújtott egyet. Elfogadtam.
- Köszi.- mondtam. A markomba fogtam, és lassan kicsoszogtam a fürdőszobába. Egy kis vízzel lenyeltem. Megmostam az arcomat hideg vízzel, majd újra kisétáltam a szobába.
- Attól függetlenül, hogy nem nagyon emlékszem sok mindenre, én jól éreztem magam tegnap. Remélem nem bántad meg te sem, hogy eljöttél velem bulizni.- mondtam. Az ablakhoz léptem, kinyitottam, és szívtam egy kis friss levegőt. A levegő, a gyógyszer és a víz lassan kezdte kitisztítani a fejem.

142 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 23:15

Justine Black

Justine Black

Bólintottam amikor elvette a gyógyszereket és figyeltem ahogy kimegy a fürdőbe. Hol a hajamat babráltam, hol pedig karba tettem a kezemet. Kijött a fürdőből én pedig hallgattam.
- Nem. Jól éreztem magam.- mondtam neki, majd figyeltem ahogy kinyitja az ablakot. A hideg szellő kellemesen csapta meg az arcomat és ez most nagyon jól esett. A fejfájásom is lassan kezdett elmúlni.
- Te mire emlékszel a tegnapból?

152 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 23:20

Adam Martínez

Adam Martínez

Megkérdezte, mire emlékszem a tegnapból. Elléptem az ablakból, és leültem mellé az ágyra.
- Hát, emlékszem, hogy elmentünk bulizni. Táncoltunk és ittunk, közben pedig beszélgettünk nem tudom mikről.- mondtam. Erőltettem az agyam.
- Azt nem vágom, hogy jöttünk haza. A következő emlékem, hogy lefekszem Elektra ágyára és elalszom. Ehhez képes a te ágyadban ébredtem. Mi történt? Te mire emlékszel?- kérdeztem. Lehet, hogy este, vagyis inkább hajnalban lefeküdtem Justine-nal? Mondjuk arra csak emlékeznék... Vagy nem?

162 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 23:24

Justine Black

Justine Black

Elmagyarázta, hogy ő mire emlékszik. Szuper! Nem emlékszik arra, hogy megcsókolt. Vajon elmondjam?
- Nos, emlékszem arra, hogy elmegyünk bulizni, táncolunk meg ilyenek. Aztán... odamentünk a pulthoz és elég rendesen bepiáltunk.- mondtam neki és úgy döntöttem, hogy elmondom mit is csinált velem.
- Aztán megcsókoltál, és valahogy itt lyukadtunk ki. Én lefektettelek Elektra ágyára, hogy aludjál és én is aludtam a saját ágyamba. De, hogy te, hogy kerültél az én ágyamba arról fogalmam sincs.- meséltem neki.

172 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-12, 23:32

Adam Martínez

Adam Martínez

Csak egy picit lepődtem meg azon, hogy megcsókoltam. Ezek szerint hoztam a formám. Elmosolyodtam.
- Szóval megcsókoltalak? Nem lehettem rossz, ha végül egy szobába, sőt, egy ágyba kerültünk.- mondtam vigyorogva.
- Kár, hogy nem emlékszem a csókra... Ha nem bánod, felfrissítem az emlékezetemet.- mondtam, majd lassan közelebb húzódtam, és megcsókoltam. Egy kis idő után elhúzódtam.
- Nem tudom, erre hogy nem tudok emlékezni.- mondtam mosolyogva. Röviden újra megcsókoltam. Lehet, hogy önző dolog volt a részemről, de ez van...A jóból sosem árt a sok.

182 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 15:37

Justine Black

Justine Black

Kicsit meglepődött azon, hogy megcsókolt.
- Igen, megcsókoltál. De kizárt, hogy lefeküdtünk. Arra biztos, hogy emlékeznék, vagy legalább valami derengene. Vagy nem..- mondtam neki. Most egy kicsit én lepődtem meg, de nem érdekelt. Megint megcsókolt én pedig megint majdnem elájultam, olyan észveszejtően csinálta. Mikor elhúzódott egy kicsit csalódott lettem.
- Ilyen jó?- kérdeztem tőle mosolyogva. Majd én húzódtam hozzá közelebb és én csókoltam meg.

192 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 15:45

Adam Martínez

Adam Martínez

Mintha egy kis csalódottságot láttam volna Justine arcán, amikor elhúzódtam. Ezen elmosolyodtam. Megkérdezte, hogy ennyire jó-e, majd egy kicsit meglepődtem, mikor megcsókolt, de azért örültem is neki. Ezek szerint nem csak én élvezem ezt annyira.
- Ezt én is kérdezhetném tőled.- mondtam mosolyogva. Elhúzódtam tőle egy kicsit.
- Nincs kedved járni velem?- kérdeztem hirtelen. Tetszett nekem Justine, és valószínűleg én sem vagyok közömbös neki. Akkor meg miért húzzuk az időt?

202 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 15:55

Justine Black

Justine Black

Jó volt vele lenni. Élveztem. De azt még jobban élveztem mikor csókolóztunk. Elmosolyodtam a válaszán és a következő kérdésének úgy örültem, mint majom a farkának.
- Találgass.- mondtam neki vigyorogva, aztán ismét megcsókoltam. Már azóta tetszik mióta az udvaron találkoztunk, tehát nekem ezzel az ötlettel nem volt semmi problémám. De ezt nem mondtam ki hangosan. De aztán eszembe jutott valami más is.
- Muszáj kérdeznem valamit. Én is azok közé a spanyol lányok közé fogok tartozni akikkel csak futókapcsolatod volt?- néztem rá és közben vártam a válaszát. Nagyon aggódtam amiatt, hogy most felpattan és elmegy.

212 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 16:02

Adam Martínez

Adam Martínez

Egy kicsit elkomolyodott, és feltett egy kérdést. Megfogtam a kezét.
- Hát, reméljük nem.- mondtam, és ki tudja hányadszor, de megcsókoltam. Csókunkat a hasam korgása szakította meg. Felnevettem.
- Úgy tűnik, a szervezetem a tegnapi sok pia után kér egy kis ételt is. Te nem vagy éhes?- kérdeztem.
- Mehetünk a suli menzára is, de felőlem a faluban is kereshetünk egy jó kis helyet.- mondtam. Előtte majd el kéne mennem átöltözni, mert tegnap óta nem voltam a szobámban.

222 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 16:07

Justine Black

Justine Black

A válaszának örültem is és nem is. De most nem a jövőben vagyok, hanem a jelenben. Megint megcsókolt és nagyon elmosolyodtam azon amikor a hasa megkordult.
- De én is éhes vagyok.- mondtam neki még mindig mosolyogva.
- Nekem teljesen megfelel a suli menza.- mondtam neki, és valahogy leolvastam az arcáról, hogy át akar öltözni. Elmosolyodtam és így feleltem:
- Menj csak. Ott találkozunk.

//Tanár- diák menza//

232 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 16:13

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine is éhes volt. Az átöltözéssel kapcsolatos gondolatomat mintha a fejemből olvasta volna ki.
- Rendben. Sietek.- mondtam. Felvettem a cipőmet, és kiléptem az ajtón. Kisétáltam a lánykoleszból, és a szobámhoz mentem, hogy átöltözzek.

//Fiú kollégium/1-es szoba//

242 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 17:23

Justine Black

Justine Black

Visszajöttünk a szobámba és ránéztem.
- Nem tudod mire mondtam az "Amúgy igen" mondatomat ugye?- kérdeztem tőle mosolyogva.
- Nos...- léptem hozzá közelebb és megcsókoltam. Mikor egy kicsit elhajoltam tőle megszólaltam.
- Szeretnék veled járni.- mondtam neki mosolyogva, és újra megcsókoltam, de sokkal szenvedélyesebben.

252 -es szoba     Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-13, 17:30

Adam Martínez

Adam Martínez

Felértünk a szobájába. Becsuktam magunk mögött az ajtót. Elmondta, mire értette azt, hogy "Amúgy igen.'' Örültem a válaszának. Megcsókolt, de ez a csók sokkal hosszabb és szenvedélyesebb volt, mint az előzőek.
- Bíztam benne, hogy igent mondasz.- mondtam. Átkaroltam a derekát, és közelebb húztam magamhoz. Csókolózás közben lassan az ágyhoz araszoltunk. Én hanyatt feküdtem, Justine pedig a hasamon. Szinte alig éreztem a súlyát, olyan könnyű volt.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.