Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Loch Moon Tó

+4
Justine Black
Penelope Mint
Violeta
Ametrin
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

51Loch Moon Tó - Page 3 Empty Re: Loch Moon Tó 2010-12-02, 19:08

Adam Martínez

Adam Martínez

Elindultunk a kocsihoz, mikor Justine-nak csörögni kezdett a telefonja. Semmi közöm nem volt a beszélgetéshez, akárki hívta, ezért tovább sétáltam a kocsihoz. Beültem, beindítottam a motort, és bekapcsoltam a fűtést. Elején még hideg levegőt fújt, de mire Justine beült a kocsiba, kellemes meleg volt az autóban.
- A suliba menjünk, vagy keressünk egy kávézót, és igyunk meg egy forró csokit, vagy akármit?- kérdeztem.

52Loch Moon Tó - Page 3 Empty Re: Loch Moon Tó 2010-12-02, 19:33

Justine Black

Justine Black

Mire odaértem a kocsihoz és beültem nagyon örültem a melegnek.
- Inkább kávézó- mondtam neki és ránéztem az elfagyott ujjaira.
- Ne vezessek én?- kérdeztem és megfogtam az ujjait. Olyan volt mintha jégkocákat fogdosnék a kezemben. Meg sem vártam mit mond, kiszálltam a kocsiba és átmentem a kocsi másik oldalára. Kinyitottam az ajtót és megvártam míg Adam kiszáll a kocsiból. Mikor helyet cseréltünk beindítottam a kocsit és elhajtottunk a tótól.

//Kávézó//

53Loch Moon Tó - Page 3 Empty Re: Loch Moon Tó 2010-12-02, 19:39

Adam Martínez

Adam Martínez

- Nem kell neked vezetned.- mondtam, de nem hallgatott rám. Kiszállt, és megvárta, míg átülök az anyósülésre.
- Tudtam volna én vezetni.- mondtam neki az úton. Igaz, legalább az ujjaim "felolvadtak". A táblákat követve a kávézóhoz mentünk.

//Kávézó//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Mi is ez a Moon Dale?

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.