Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Iskola parkolója

+15
Kristin Gether
Herzschlag
Ash Kingstone
Honoria Manning
Thomas
Lily Water
Awakened
Rosey
Sebastian Graham
Justine Black
Adam Martínez
Elektra
Kesztella
Violeta
Aquamarine
19 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1Iskola parkolója Empty Iskola parkolója 2010-10-31, 11:07

Aquamarine

Aquamarine
Admin

Itt parkolnak a diákok és a dolgozók autói. Néhány környékbeli lakos is ide parkol.

https://moondale.hungarianforum.net

2Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-10-31, 11:53

Violeta

Violeta

Befordultam a parkolóba, és megálltam két piros autó közé. Fekete Mercedesem kitűnt közülük. Kiszálltam, kivettem a két bőröndömet, majd bezártam a kocsit. Elindultam a felé a ház felé, amit az igazgatók mindig megkapnak. Még sose voltam belül. Egyszer kellett megkeresnem az igazgató urat, mikor idejártam. Furcsa lesz most nekem igazgatni az iskolát, de szeretem a kihívásokat.

//Az igazgató külön háza//

3Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-10-31, 12:08

Vendég


Vendég

Még pár évig a törzzsel maradtam kitanulni az átváltozás képességét. A sámán tanácsát megfogadva az elvarázsolt völgybe jöttem. A városnak van egy szép iskolája, ha szerencsém lesz akkor kapok munkát. A matekot és a kémiát csinálnám szívesen, de ha nincs más akkor a törit is elvállalom. Végsőm ments várként tesitanár vagy könyvtáros is leszek.

//Tantermek/Igazgatói iroda//

4Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-01, 15:04

Kesztella

Kesztella

Lassan hajtottam be fekete Bogárhátum-mal a parkolóba. Láttam egy pár kocsit. Beálltam egy szabad helyre és leállítottam a motort. Kiszálltam és kinyitottam a csomagtartót. Kiszedtem belőle a bőröndjeimet, majd az igazgatói iroda felé vettem az irányt.
//Tantermek/Igazgatói iroda//

5Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-01, 23:02

Elektra

Elektra

Kiszálltam a taxiból és bevágtam az ajtót. A taxis idegesen húzta le az ablakot. - És a pénz?! - kérdezte kikelve magából. - Szerintem már megkapta a fizetését. Egész úton taperolt. Na most pedig menjen maga vén f*sz. - mondtam gúnyosan. A pasas még ordibált valamit, de én elengedtem fülem mellett. Inkább csak felemeltem kecsesen, középső ujjam és tovább mentem. Mindössze egy bőröndöt hoztam. Abban sem volt valami sokk cucc. Nem is kell nekem sok minden.
Na most merre merre is kéne menjek? Úgy érzem magam mint egy szőke nő. Kihúztam magam és magabiztos léptekkel elindultam megkeresni a kollégiumot.
// Lány Kollégium/ 2-es szoba//

6Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-03, 15:39

Adam Martínez

Adam Martínez

Kiszálltam a kocsimból a parkolóban. Kicsit fáradt voltam, mert Spanyolországból ide hosszú az út. Kivettem a cuccaimat a csomagtartóból, majd lezártam a kocsit. Meg kéne keresni Violetát, de előbb kipakolok meg körülnézek. Megfogtam a sporttáskáimat, majd elindultam arra, amerre a kollégiumot sejtettem.

//Fiú kolesz/1-es szoba//

7Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-04, 11:57

Justine Black

Justine Black

- Rendben, menjünk a te kocsiddal. Sietek.- mosolyodtam el és felszaladtam a szobámba. Ott felvettem az egyik legkényelmesebb szabadidő együttesemet, összefogta a hajamat lófarokba de még a mobilomat gyorsan betettem a zsebembe és már mentem is le Adam-hez. Leértem és ő a kocsijánál volt.
- Szép autó. - dícsértem meg az autóját.. Tetszett, de nekem soha nem lesz ilyenem. Sőt, nekem még kocsim sem volt soha...
- Gyors voltam?- kérdeztem tőle mosolyogva.

8Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-04, 12:05

Adam Martínez

Adam Martínez

A kocsim mellett álltam, és vártam, hogy Justine jöjjön. Mikor végre ideért, megdicsérte a kocsimat.
- Kicsi korom óta erre spórolok.- mondtam. Végignéztem a lányon.
- Jól nézel ki.- mondtam. - És ahhoz képest, hogy lányból vagy, egész gyorsan elkészültél.- mondtam és rámosolyogtam. Kinyitottam neki az ajtót, beült, én is beültem, és elindultunk a sportpályát megkeresni.

//Sportcsarnok/Sportpálya//

9Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-04, 12:10

Justine Black

Justine Black

- Komolyan? Én biztos, hogy valamire elköltöttem volna.- mosolyodtam el.
- Köszi szépen. Nem igazán szoktam órákig készülni.- mondtam, majd kinyitotta az autója ajtaját, én beültem, ő is beült és elindultunk sportpálya felé.

//Sportcsarnok/ Sportpálya//

10Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-04, 16:29

Justine Black

Justine Black

Megérkeztünk. Kiszálltam az autóból és Adamre néztem.
- 20 perc múlva találkozunk az udvaron?- kérdeztem tőle, mert nem akartam a szobában ülni. Szerettem volna még beszélgetni vele. Megvártam még válaszol és aztán a szobám felé vettem az irányt. Olyan büdös voltam mint egy borz. Muszáj volt lezuhanyoznom. De miközben mentem föl, eléggé sok diákkal találkoztam. Kicsit ciki volt, hogy ilyen büdös voltam. Szerencsétlenek köhögtek. Csodálkoztam, hogy Adam nem hányt miattam. De végre eljutottam a szobám ajtajáig és bementem.

// Lány kollégium/ 2-es szoba//

11Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-04, 16:39

Adam Martínez

Adam Martínez

Megérkeztünk a parkolóba. Justine kiszállt, és megkérdezte, találkozunk-e az udvaron.
- Felőlem oké. Ott találkozunk.- mondtam, majd elindult a szobájába. Én bezártam a kocsit, és én is elindultam, csak én épp a fiú kollégium felé. Le kéne zuhanyoznom, meg át kéne öltöznöm.

//Fiú kollégium/1-es szoba//

12Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-04, 19:01

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Behajtottam új Lamborghini-mel a parkolóba. Beálltam és és kinyitottam a csomagtartómat. Kiszedtem a bőröndömet, és elindultam az udvarra, hát ha találkozom egy-két bigével.
//Iskola Udvar//

13Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-10, 14:43

Vendég


Vendég

A parkolóban kiszálltam a taxiból. A sofőrnek nem igazán voltam szimpatikus, ugyanis lángot szóró szemekkel nézett rám egész úton. Kicsit fellélegezhettem amikor kiszálltam az autóból. Kivettem a csomagtartóból a bőröndömet, és a sofőr kezébe nyomtam a pénzt. Majd sarkon fordultam és a fiú kollégiumot vettem célba.

14Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-11, 18:14

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Kisétáltunk a parkolóba.
- Na, szóval hova megyünk vöröske?- Kérdeztem meg már másodszorra, majd óvatosan magamhoz rántottam és beletúrtam vörös hajába.
- Hova sietünk?- Vigyorogtam és szorosan préselődtem hozzá. Mellei a mellkasomnak feszültek.

15Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-11, 19:02

Rosey

Rosey

Vöröske?... Na jó, még mindig jobb mint a cica.
- Szórakozni. Van annál jobb mulatság is, mint amikor az ember s*ggét lesik egész nap...
Ezután váratlanul magához húzott, és beletúrt a hajamba. Nem tágít... és én sem húzódtam el. Most nem. Egyrészt mert nem akartam, másrészt, had legyen neki karácsony.
Ezután már csak arra eszméltem fel, hogy vadul, és mohón faljuk egymás ajkait.
Én kezdeményeztem volna? Szuper. Kezdek megőrülni.
Így mentünk tova a kocsimhoz, majd ott én is beletúrtam a hajába.
Aztán lassan szétváltunk zihálva, én pedig ködös aggyal beindítottam a kocsimat, és elhajtottam.

//Moon Dale/PaintBall Pálya//

16Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-11, 19:07

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Vadul falni kezdtük egymást. Lassan a kocsijához mentünk, majd elengedtük egymást.
- Nem rossz.- Vigyorogtam és beültem mellé. A Paintball pálya felé vettük az irányt. Hm...ez izgalmas lesz.
//Moon Dale/Paintball Pálya//

17Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-11, 19:41

Awakened

Awakened

Átváltozásom után haza mentem összepakolni. Tudtam, hogy apám alakváltó. Tudtam, hogy arra számít átveszem majd a helyét. Tudtam azt várják, hogy mikor megyek vissza a lagzira. Tudtam mit várnak el tőlem még sem tudtam ottmaradni. Most, hogy megtudtam az igazat nem is akartam. Este visszamentem össze szedtem a cuccomat és idejöttem. Nem próbálgattam a szárnyamat csak jöttem. Fölhívtam a törzs barátját Aristid professzort, hogy tudja, hogy jövök. Mindent elintézett. A koleszban kaptam egy szobát és egy szoba társat. Most még a szárnyam a hátamhoz van szíjazva, de ez roppant kényelmetlen. A szobában majd fölveszem a nagy köpenyem.

//Udvar//

18Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-12, 19:33

Adam Martínez

Adam Martínez

Befordultam a parkolóba, és a legközelebbi parkolóhelyre álltam. Leállítottam a kocsit.
- Kicsit tovább tartott ideérni, mint a discoba, de legalább rendőrökkel nem futottunk össze, és balesetünk se volt.- mondtam, és büszke voltam magamra, hogy ezt sikerült összehoznom. Kiszálltunk. Nekidőltem a kocsi oldalának, mert a talaj kicsit mozgott.
- Hát, akkor majd holnap találkozunk.- mondtam, de a lábam nem indult. Nem tudtam miért. Vagy azért, mert az agyam tudta, hogy valószínűleg elesnék, vagy Justine miatt. Nem tudtam.

19Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-12, 19:37

Justine Black

Justine Black

Befordultunk és a legközelebbi helyre be is kanyarodtunk.
- Jobb így. Inkább lassan menjünk, minthogy a kórházban kössünk ki.- mondtam neki, majd kiszálltam az autóból. Ha nem lett volna ott a kocsi én biztos, hogy elesek.
- Rendben. Holnap találkozunk. Jó éjt.- mondtam neki és lassan elindultam. Láttam, hogy nem indul el, ezért megfordultam és visszamentem hozzá.
- Minden rendben?- kérdeztem tőle a szemét fürkészve.

20Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-12, 19:44

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine elköszönt, és elindult. Járása elég instabil volt. Megfordult, és kérdezte, minden rendben van-e.
- Igen. Azt hiszem.- mondtam. - Felkísérlek a szobádba. Elég bizonytalanul lépkedsz, és nem akarom, hogy út közben bajod legyen.- mondtam, és elindultam felé. Nem vártam a válaszára, mert mindenképp tudni akartam, hogy rendben felért-e. Ha már mind a ketten részegek vagyunk, felelősséggel tartozunk a másik iránt. De főleg én, hiszen én vagyok a fiú, ő pedig a lány. Felmentünk a lány kollégiumig. A szobákra ki voltak írva a nevek, és ahol Justine nevét láttam, beléptem.

//Lány kollégium/2-es szoba//

21Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-12, 19:49

Justine Black

Justine Black

Szóval tudni akarja, hogy jól leszek- e.
- Ha bajom esik reggel megtalál valaki és kész. Nem kell felkísérned. Te is menj aludni.- mondtam neki, de már úton voltunk a lánykolesz felé. Lassan mentünk, majd beléptünk a szobámba. Nagy volt a kupi.
- És ha neked lesz bajod miközben mész a szobádhoz akkor én mit csináljak? Leesel a lépcsőn vagy valami.- mondtam neki, majd leültem az ágyra.

//Lánykollégium/2-es szoba//

22Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-14, 17:53

Vendég


Vendég

Megérkeztünk a parkolóba. A fejem sajgott, de nem akartam rá gondolni ezért ránéztem Keszire.
- Te hány éves vagy?- kérdeztem tőle, ugyanis én úgy gondoltam, hogy nálam idősebb. Álmos voltam pedig én nem szoktam ilyen korán elaludni. Bár az a repülőút kikészített. Megvártam a válaszát. Valami azt súgta nekem, hogy nem diák. Erre majd rá fogok kérdezni, de nem most.
- Én szerintem megyek aludni. Majd még találkozunk. Szia.- mondtam neki és intettem. Utána pedig elindultam a fiúkolesz felé.

//Fiúkollégium/2-es szoba//

23Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-14, 17:58

Kesztella

Kesztella

Mikor megérkeztünk a koromról érdeklődött.
- Aki kíváncsi hamar megöregszik.- Adtam a választ.
- Jól van, menj csak. Én is ledőlök egy kicsit.- Mosolyogtam Kevinre, majd elindultam a lány kollégium felé, hogy kicsit lepihenhessek.
//Lány kollégium/Kesztella Redway szobája//

24Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-15, 21:50

Elektra

Elektra

Kiléptem a parkolóba ami jelen pillanatban üres volt. A taxi amit hívtam már várt. Hangos dudálással jelezte, hogy siessek. Nem különösebben érdekelt a a taxiban ülő sofőr idegeskedése én szépen, nyugodtan sétáltam. Mikor kinyitottam az ajtót. Kissé meglepődtem majd már csak nevettem azon, hogy milyen rossz szerencsém van. A sofőr nem más volt mint aki idefelé hozott. - Csak vigyen el, ha azt akarja, hogy kifizessem. - jelnettem ki szúrós szemekkel. Rátaposott a gázpedálra és elindultunk. Mikor elértünk a hatalmas áruházhoz kirakott.
// MoonStone Áruház/ Földszint//

25Iskola parkolója Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 17:56

Rosey

Rosey

Unottan vonszoltam ki magam a parkolóba.
Istenem, ruha vásárlás... Bár valamelyest izgultam miatta, és vártam, hogy kikenceficézzem magam, ezt még saját magamnak sem akartam bevallani, így úgy tettem, mintha baromira nem izgatna ez az egész.
Nekidőltem a falnak. Percek, órák teltek el míg Just ki nem trappolt a parkolóba.
- Ajánlom figyelmedbe a matekot. Másodikban tanultuk az óra használatát!
Arrogánsan felé fordultam. A lábam már fájt asok álldogálástól, és ezen mit sem segített a magassarkú.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Az iskola Udvara.

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.