Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Iskola parkolója

+15
Kristin Gether
Herzschlag
Ash Kingstone
Honoria Manning
Thomas
Lily Water
Awakened
Rosey
Sebastian Graham
Justine Black
Adam Martínez
Elektra
Kesztella
Violeta
Aquamarine
19 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 18:07

Justine Black

Justine Black

Mikor leértem a parkolóba, Valery már kissé dühösen ácsorgott. Lassan odamentem hozzá és még el is mosolyodtam a mondatán.
- Bocsi.- jelentettem ki röviden. Nem igazán voltam sose az a fajta akire félóránként rájön a vásárlási láz. De most legalább társaságban leszek és még jobban megismerjük egymást. Remélem. Miközben vártuk Blurry-t ránéztem Rosey-ra.
- Régóta vagy itt?- kérdeztem tőle, de közben a farmerom zsebével babráltam.



A hozzászólást Justine Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-18, 18:13-kor.

27Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 18:13

Rosey

Rosey

- Másfél óra, de mit számít!?
Mikor láttam, hogy nem indul el, és hogy szépen, kényelmesen beáll mellém, felvontam a szemöldököm.
- Szuper, kire várunk? Mond hogy nem Adam-re!
Leültem az út szélére, és ingatni kezdtem a fejem. Legyünk már túl rajta..

28Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 18:24

Justine Black

Justine Black

- Ne haragudj.- mondtam neki, de közben inkább zsebre dugtam a kezemet és vártam. Kicsit meglepődött mikor nem indultunk el. Elmosolyodtam mikor Adamre tippelt.
- A-a. Nem Adam. Összeismerkedtem egy csajjal és ő is jön. De ne legyél vele is flegma légyszíves, mert normális.- mondtam neki teljesen komolyan.

29Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 18:36

Rosey

Rosey

- Nem is vagyok flegma! Csak te vagy túl ártatlan. És amúgy se tegyél úgy, mintha te lennél az atyaúristen, vili?
Nem bírtam Just-ot. Most is ki akart oktatni. Majd én eldöntöm kedvelem-e a csajt, vagy inkább nem. De ez is tőle függ. Speciel Justine-t egyre jobban kezdtem megutálni. Nem illettünk össze. Ő ártatlan volt, cuki, imádni való, és a többi, én viszont nem. Nekem a gyerekkorom sem volt mézes-mázos, mint neki. Én tisztában voltam vele, hogy az életnek van egy rosszabb, kegyetlenebb arca is, egy olyan, amin azért kell küzdened nyolc évesen, hogy éhen ne halj. Úgy láttam, ő mindent megkapott..
- Hát, én spec' eleget vártam már így is, szóval részemről a szerencse hogy találkoztunk. Ha jössz, jössz, ha nem, hát nem.
Felálltam és elindultam a kocsim felé.

30Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 18:43

Justine Black

Justine Black

Nem mondtam semmit. Egyértelműen nem voltunk ugyanolyanok. És lehetett rajta látni, hogy gyűlöl. De nem mondtam semmit. Halkan végighallgattam. Majd a kocsikulccsal kezdtem játszani. El kéne menni, de ha egyszer úgy beszéltük meg Blurry-vel, hogy találkozunk akkor meg fogom várni. Nem ültem le, csak néztem ahogy Valery megy a kocsija felé. Nem tudtam eldönteni, hogy mennyek- e vele, de végül nem mentem. Nem akar szerintem ő sem egy olyan személlyel együtt lenni akit kifejezetten utál. Ezért nem is mentem. Tovább álltam és vártam. Közben pedig Valery szavai csengtek a fülemben.

31Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 21:03

Lily Water

Lily Water

Paul kitett minket a parkolóban. Kivettük a csomagtartóból a bőröndöket. Volt két lány a parkolóban. Csak odaintettem nekik. Odafordultam Tomhoz.
- Megyek megkeresem a szobámat. Pakolj ki, mielőtt csajozni vagy bulizni mennél jó?- kértem a testvéremet.
- Vigyázz magadra, és ha bármi van, mobilon elérsz.- mondtam. Adtam egy puszit neki, majd két bőröndömet magam után húzva elindultam arra, amerre a szobámat sejtettem.

//Lány kollégium/4-es szoba//

32Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-18, 22:37

Rosey

Rosey

Just nem jött, én pedig unottan vontam meg a vállam. Arról már nem tehetek, hogy a csaj nem bírja szedni a kicsi popsiját ide. Két nap múlva bál, én meg még sehol sem vagyok. Sőt, ha nem ír rám sms-t hogy jöjjek vele, talán nem is veszek ruhát. De így is-úgy is egyedül megyek shoppingolni. Reméltem hogy van annyi ízlésem, és tudásom a divat terén, hogy nem valami ókori hacukát veszek. Nem voltam divatbolond.

//MoonStone Áruház//

33Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-19, 14:44

Thomas

Thomas

Paul elhozott minket az iskolához. Mikor az autó leállt kipattantam belőle. Már nagyon vártam az új helyszínt.
- Rendben hugi jó fiú leszek. - Szemet forgattam és megpusziltam. Kezet ráztam Paulal, majd én is a szobám felé kezdtem menni.

//Fiúkollégium 3-as szoba//

34Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-19, 19:11

Justine Black

Justine Black

Honoria nem jött. Szerintem összeakadt valakivel és most éppen egy hosszú trécselés közepette van. Nagyot sóhajtottam, majd elindultam Adam kocsija felé. Mikor odaértem és kinyitottam, vártam még egy kicsit hátha Blurry éppen befut. De nem jött. Beszálltam a kocsiba és ismét sóhajtottam egy nagyot. Beindítottam az autót és elhajtottam.

//MoonStone áruház//

35Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-19, 19:46

Justine Black

Justine Black

Behajtottam a parkolóba és ugyanarra a helyre beálltam ahol volt a kocsi. Kipattantam az autóból és kiemeltem a hatalmas szatyrot amiben volt a cuccom. Lezártam a kocsit és felszenvedtem magam a szobámig.

//Lánykollégium/2-es szoba//

36Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-20, 15:05

Honoria Manning

Honoria Manning

A parkolóban alig volt az enyémen kívül kocsi. Hm, úgy tűnik, Justine elment egyedül vagy a barátaival.. Na mindegy. Gyorsan beszálltam a cuki kis ford fiestámba, amit nemrég vettem, és beindítottam. A kis Csoda ügyesen siklott ki a suliból, miközben megpróbáltam egyszerre előszedni a mobilomat és előadót választani.
- Játszd - Charicet- tagoltam az mp3-lejátszójának, mire meg is szólalt a zene. Közben Iant tárcsáztam. Úgy vette fel, mint aki napok óta lesi a telefont, hogy mikor hívom már.
- Csak nem hiányoztam? - kuncogtam meglepődést színlelve.
- Á, dehogy. Ki is vagy? Nem emlékszem, mikor találkoztunk utoljára - jött rögtön a válasz. Mosolyogva forgattam a szemem. Ez a bál- valami nagyon feldobott.
- Azt viszont tudom, mikor fogunk legközelebb. Nem jössz el velem a bálba, ide a suliba? Hölgyválasz van.
Csend.Aztán:
- A sulitokba? Nem hiszem. Figyelj, mennem kell.. - elég zavart volt a hangja, és... letette. Bosszúsan vontam össze a szemöldököm, de aztán leesett, hogy valószínűleg megint felszedett valami szőke libát, és az per pillanat jobban érdekli, mint én. Nem sértődtem meg, máskor is volt már ilyen. De egy kicsit morogva folytattam az utamat a MoonStone áruházba.

//MoonStone áruház

37Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-21, 21:14

Ash Kingstone

Ash Kingstone

Begurultam az iskola parkolójába és az egyik üres helyre beálltam motorommal. Levettem a bukót és leszálltam. Az iskola tök átlagos volt semmi extra. Még is mire vártam?
Fogtam a fényképezőt ami a nyakamban lógott és kattintottam párat. Hmm egész jók lettek. Mármint amennyire jó lehet egy iskoláról készült fotó. Végignéztem magamon. Csupa por és szutyok voltam. Hát igen. Elég hosszú volt az út és mivel teljesen le vagyok gatyásodva kénytelen voltam a szabad ég alatt aludni. Na így szedjek fel csajokat. Legfeljebb bevetem a rossz fiús mosolyom.....Vagy lesznek olyan kegyesek és megmutatják pusztán kedvességből a fiú kolit.
Fogtam a hátizsákom és elindultam az udvarra.
// Udvar//

http://tintapca.blog.hu/

38Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-22, 16:17

Herzschlag

Herzschlag

Félek a változatosságtól. A kirekesztéstől.
A volt gót bandámból két személy kísért el idáig. Egy srác, és egy lány. A helyzet felettébb kényelmetlen volt. Hogy miért?
A fiú egész úton a dekoltázsomat stírölte a visszapillantóban, a fűzős rucinak hála, arra pedig hogy a csaj sem valami normális, akkor jöttem rá, amikor megérkeztünk.
Még meg sem állt a tragacs, a pandasminkes szöszi villámsebesen pattant ki a furgonból, és "szakította" fel az ajtómat.
- Jó neked, szerezz sok barátot, örülök hogy megismerhettelek... szia!!
Hát igen, többsége a bandának nem bírta elfogadni, hogy nem vagyok teljesen ember. Mindegy is, talán jobb is, hogy eljöttem.
- Neked is kellemes szünetet Dorissia, a viszont nem látásra.
Persze a "nem " szavacskát csak gondolatban tettem hozzá. Miután kiszálltam, a csaj máris visszahuppant az anyósülésre, és hosszan, mohón lesmárolta a pasit.
A kis féltékeny. Azt hiszi élveztem, hogy vetkőztetett a pasija egész úton?
Szem forgatva indultam tova a terepen.

39Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-22, 16:35

Thomas

Thomas

A parkolóba egy új csaj érkezett és ahogy észre vettem nem mindennapi.Fekete ruha, haj, smink, sőt minden. Ilyen fura alakot se láttam még az iskola területén, de hát ez se sokkal másabb, mint a többi suli előbb utóbb mindent át kell élni. Különc stílusa ellenére a csaj nem volt csúnya, ellenkezőleg. Nagyon szép lány volt. Jól állt hamvas bőréhez a fekete. Most se késtette magát sokáig férfi hormonjaim egyből a csaj meghódításán járt az eszem. Oda sétáltam hozzá és köszöntem az egyik bájos mosolyom kíséretében.
- Hello Thomas vagyok! Én is most jöttem, ha gondolod szívesen segítek pakolni.
Persze csak ha utána van kedved beszélgetni. Tettem hozzá magamban.

40Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-22, 16:47

Herzschlag

Herzschlag

Még a kapuig sem mentem el, amikor egy srác lépett elém.
- Jesszus, meg vagy hib... - kezdtem, de nem folytattam. Összezavarodtam. Két pillanat sem telt el azóta, hogy itt vagyok, és máris rám talált a társaság? Úgy látom, nem lesz nehéz barátokat keresni.
- Az rendes lenne tőled. Már komolyan kezdtem azt hinni mikor ide jöttél, te, mint cuki srác, hogy sznobként egyből leordítod a fejem, hogy "húzz el boszorka". Meglepődtem...
Csak úgy dőltek, és dőltek belőlem a szavak, pedig nem vagyok valami beszélgető típus. A "cuki srác" is véletlenül bukott ki belőlem. Kissé vállat vonva szegeztem tekintetemet a betonra, lehajolva a táskámért...
... éppen akkor, amikor ő is. Erősen koccantak össze homlokaink.
Öhmm... áucs? Oké, nem fájt, de azért elég kellemetlen volt. Pláne zavarba ejtő.
- Már nem is állom utadat!
Mutattam magam elé, mondván hogy induljon el, inkább követem.

//Udvar//

41Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-22, 16:55

Thomas

Thomas

A csajszi arcára meglepetés ült ki amikor megszólítottam. Utána egy kisregényben kifejtette, hogy miért is reagált így. Fura volt a lány amin nevetnem kellett. Nem olyan volt, mint a többi csaj. Rendesen beszélt is, de amit nagyon szokatlan volt tőle hallanom az a "cuki srác" volt.
Lehajoltam a táskájáért közben ő is így történt egy kis koccanás. Felnevettem és előre mentem.
- Fura vagy, de jó értelemben ami nekem tetszik. - Mosolyogtam a lányra.
- Thomas vagyok, de hívj nyugodtan Tomnak vagy aminek tetszik.

//Udvar//

42Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-23, 19:04

Kristin Gether

Kristin Gether

Behajtottam a parkolóba a BMW-mel, illetve Sara BMW-jével, de mivel ő már nem fogja visszakapni ezért az enyém lett. Beálltam a legközelebbi parkolóba, és kiszálltam az autóból. Felnéztem az épületre és azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha itt is olyan vadb*rmok lesznek mint a másik suliban. Nem igazán érdekelt... Kikaptam a hátsó ülésről a bőröndömet és mikor levágtam a földre kitört a kereke.
- A pics*ba- káromkodtam el magam véletlenül és reméltem, hogy nem hallotta senki. Nem szerettem volna rögtön rossz benyomást kelteni az emberekben. Lezártam a kocsit, felkaptam a bőröndöt és a lánykoli felé vettem az irányt.

//Lánykollégium/5-ös szoba//

43Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-24, 18:17

Thomas

Thomas

Ide fele is játszottam a gyagya's fiút. Végig Lorit lögdöstem és beszóltam neki. "Na mi van nem tudsz egyenesen menni? Kis részeg. Engem is megkínálhattál volna." Hát szóval nagyon értelmes beszélgetést folytattunk. A kocsimba segítettem a hölgyet.
- Örülök, hogy szeretsz kocsikázni, de ezt a furgont nem vezetheted. - Az autómat csak a hugi vezetheti. Egy sorsoláson nyertem. Ha választhattam volna. Egy jaguárom volt. Nem nagy cucc. Nem a szebbik fajta.

//Vidámpark//

44Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-24, 18:31

Herzschlag

Herzschlag

- Majd kapsz, miután jó kisfiú leszel.
Szem forgatva mentem ahhoz a kocsihoz, amihez vezetett.
- Nem is fogom. Isten őrizz, még csak az kéne! Jogsim sincs...
Hát, naná. Kényszeríteni kéne, hogy vezessek, nem hogy önként elvállaljam!
Beültem tehát az anyósülésre az ajtót szorongatva.

//Vidámpark//

45Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-25, 19:10

Emma

Emma

Megérkeztem száműzetésem új helyszínére. Megint nyomorúságos éveknek nézek elé. Remélem legalább saját szobám lesz. Ha meg nem akkor csinálok magamnak, de az túl fárasztó. Inkább eltüntetem a szoba társam. Egyszerűbb és praktikusabb megoldás. Addig is azt hiszik, hogy ott van velem és nem kapok újabbat.

//Udvar//

46Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-29, 18:58

Kristin Gether

Kristin Gether

Hangosan trappoltam lefelé a parkolóba. Mondhatni olyan voltam mint egy elefánt... Mikor leértem érdekesen pillantgattam az égre, hiszen esett. De nem az eső volt, hanem a hó. Nagyon szerettem a karácsonyt mindig, de eddig életemben soha nem esett ilyen sűrűn a hó. Úgy tűnik jó karácsonyom lesz. Gondoltam magamban. Közben odamentem a kocsimhoz és csak álldogáltam. Mikor már olyan érzésem volt, hogy menten odafagy a lábam a talajhoz, megjelent Honoria.
- Azt... hittem... már sose... jössz...- nyögtem ki a szavakat és közben a fogam vacogott. Nagy nehezen megmozdítottam a lábamat és beültem a kocsiba. Mikor Honoria is beült, ránéztem.
- Készen állsz életed első edzésére?- kérdeztem tőle mosolyogva.

//Konditerem//

47Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-11-29, 19:36

Honoria Manning

Honoria Manning

Ahogy kiértem a szabadba, megcsapott egy ismerős illat és valami hideg esett a fejemre. A gyanú boldogan remegett meg bennem.. felemeltem a kezem, hogy megnézzem..és igen...
-HÓÓÓÓ VAAAAAN!! - sikoltottam, mint egy óvodás, majd elkezdtem nevetni. Ahogy nőtt a pelyhek nagysága, úgy lehettem fokozatosan vidámabb. Elképzeltem a mandarin illatát [pff, nem nehéz, most is azt eszek xD bocsi ezt nem hagyhattam ki xDD] , a közelgő karácsonyt a sütijeivel és a halom ajándékkal, a kényelmes mélázásaimat a kandalló előtt, Ian hülye szőke nős vicceit szilveszterkor.. és rögtön elkapott a várakozás izgalma.
Apropó várakozás.. Betty már tuti agyonunta magát lent. Ajajj...
Hirtelen futni kezdtem. Bár eszembe jutott, hogy nem kellene edzés előtt kifárasztani magam, gyorsan elhessegettem az undok kis hangot a fejemből. Csak futottam, futottam, de amikor észrevettem Bettyt, egy kis bűntudat is a felszínre tört. Szegény lány már biztos teljesen átfagyott.
- Ne haragudj, teljesen belefeledkeztem a hóba - mondtam bocsánatkérően pislogva, és még el is vörösödtem szégyenemben. Vagy a rohangálástól pirultam ki? Mindenesetre gyorsan bemásztam a kocsiba. Odabent jó meleg volt, halkan szólt a zene. Tökéletes.
- Hát remélem, megúszom egy-két lila folttal - vigyorogtam, de azért nem féltem már annyira.

//Konditerem

48Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-12-02, 16:29

Awakened

Awakened

Úgy tűnik a nagy kóválygás közepette a parkolóban lyukadtam ki. Itt sem tartózkodott senki. Az iskolában csend honol. Ott sem láttam, hallottam senkit. Az udvaron és az erdőben sincsenek akkor már végképp nem tudom. Teljesen át fagytam így nem mehetek sehová. Föl kell melegednem. Egy langyos fürdő tökéletes lesz.

//Fiúkollégium/2-es szoba//

49Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-12-04, 16:55

Christina Dother

Christina Dother

A busz begördült a megállóba és egy igen nagy fékezéssel állította meg a járműt. Mivel nem sikerült helyet szereznem és elég fáradt voltam sikeresen eltanyáltam. Jó páran halkan vagy kevésbé halkan kuncogtak rajtam. Én csak felálltam, megigazítottam ruhám és a gúnyolódó népség felé csak egy pár szúrós pillantást vettem oda. Ennél nem érdemel többet a h*lye csürhe. A busz ajtaja kivágódott én pedig mikor az utolsó lépcsőfokhoz értem leugrottam. Az ajtó becsukódott és hangos robajjal indult tovább. Csak a naplóm és egy kisebb táska volt nálam azokkal a ruhákkal telli amit az út közben szereztem. Nem tudtam először merre kéne induljak, de kiszúrtam az iskola kapuját. Lassú léptekkel közelítettem az épület felé majd erőt véve magamon beléptem. Először csak kóvályogtam a kollégiumot keresve, de persze sikertelen próbálkoztam. Végül az udvarra mentem útbaigazítást kérni.
// Udvar//

50Iskola parkolója - Page 2 Empty Re: Iskola parkolója 2010-12-11, 20:01

Beverly Rebel

Beverly Rebel

A repülőtérről stoppal hozattam magam a középiskolához. Mivel pénzem nem volt, ezért a hapsi, aki a 30-as évei elején járt, más fizetségi módszert kért. Pontosan azt, amire gondoltok. Nem volt túl kényelmes a kocsi hátsóülésén csinálni, de ez van, ezt kell szeretni. Nem vagyok válogatós, bár pasikkal nem szeretem csinálni. Végül kirakott a sulinál, előtte még belemarkolt a s€ggembe.
- Kösz a fuvart te gy*kér.- szóltam be az ablakon. Valamit utánam szólt, de nem igazán érdekelt. A sporttáskámmal, benne pár cuccal elindultam körbenézni, és a szobámat megtalálni. Jó kis helynek tűnt. Ha van fűtés és kaja, valamint jó csajok, akkor jó lesz ez a hely.

//Lány kollégium/6-os szoba//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Az iskola Udvara.

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.