Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

4-es szoba

+2
Lienna Sanchéz
Ametrin
6 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

14-es szoba     Empty 4-es szoba 2010-11-13, 19:19

Ametrin

Ametrin
Admin

Szoba lakói:
Lienna Sanchéz
Lily Water4-es szoba     A9v08e1jrz5hn7rxyh8u



A hozzászólást Ametrin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-19, 14:34-kor.

24-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-17, 14:57

Lienna Sanchéz

Lienna Sanchéz

Nah itt vagyok, ez a szobám lepakoltam aztán ehatároztam, hogy elmegyek az udvarra ismerkedni.A bőröndömben annyi ruha volt, hogy most nem volt kedvem kipakolni így elmentem, azzal a szándékkal, hogy majd kipakolok később.

//folytatás-az iskola udvara//

http://legendarycreatures.secrets-stories.net

34-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-18, 21:06

Lily Water

Lily Water

Felértem a szobámba. Nehezek voltak a bőröndök. Lehet, hogy okosabb ötlet lett volna megkérni Thomast, hogy segítsen. Most már mindegy. Az ajtón egy másik lány neve is ki volt írva. Ezek szerint van szobatársam. Ennek örültem is, meg nem is. Örültem, mert talán sikerül barátokat szereznem, de kicsit féltem is, mert mi van, ha barátságtalan lesz velem... Kipakoltam a ruháimat, könyveimet, vázlatfüzeteimet, rajzeszközeimet, majd a rajzfelszerelésemet magamhoz véve a nappaliba indultam rajzolni egy kicsit.

//Lányok nappalija//

44-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-19, 21:03

Lily Water

Lily Water

A csomagokkal a kezemben felvánszorogtam a szobámba. Könyökömmel lenyomtam a kilincset, majd a szatyrokat az ágyamra dobtam. A ruhát kivettem, és beakasztottam a szekrénybe, hogy ne gyűrődjön. A cipőt beraktam a szekrény aljába, és a maszkot pedig a polcomra tettem. Remélem nem törik el holnapig. Elmentem zuhanyozni, és felvettem a tesóm egyik pólóját, és egy rövidnadrágot. Leültem az ágyamra, bekapcsoltam az iPodomat, és rajzolni kezdtem. Mikor végeztem, felragasztottam az ágyam melletti falra, majd elaludtam.



A hozzászólást Lily Water összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-11-29, 17:23-kor.

54-es szoba     Empty Ruha rablás! 2010-11-19, 23:05

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Holnap elérkezik a nagy nap. Ötven éve. Végre. Nyomasztó volt várni, de végre elérkezett a pillanat. A bálterem készen állt. Az ötlöző bepakolva már csak a ruhák és a vendégek kellenek. Minden meghívott szobájába belopóztam és elhoztam a kellékeit. Ruhát, maszkot, cipőt. Össze gyűjtöm őket egy helyre. Levelet nem hagyok had izguljanak egy kicsit.

64-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-20, 12:27

Lily Water

Lily Water

Kinyitottam a szemem. Egész jól aludtam, ahhoz képest, hogy ez idegen hely volt. Kikászálódtam az ágyból, és elmentem zuhanyozni. Felöltöztem, de közben valami furcsa érzés kerített a hatalmába. Felnéztem a polcomra, ahová a maszkomat tettem. Nem volt ott. A szekrényhez szaladtam, és kinyitottam. A báli ruhám is eltűnt, és a cipőm is. Nagyon kétségbeestem. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Valaki ellopta a ruhámat. Pedig milyen sokáig tartott megkeresni. Az ágyra roskadtam, és sírni kezdtem. Hol van ilyenkor Tom?

74-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-20, 13:04

Penelope Mint

Penelope Mint

Immár magabiztosan, és idegesen trappoltam be a négyes szobába, ahol Lily-vel találtam magam szembe. Szuper, jó hogy még nem azzal a csajjal, aki annyira nem szeret engem Awakened miatt. Bár mostanra már tuti biztos összemelegedtek, és.. nem! Ezen most felesleges izgatnom magam.
- Lil drágám, eltűnt a ruhám! Kérlek segíts!

84-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-20, 13:08

Lily Water

Lily Water

Egyszer csaj Pen robbant be a szobába. Neki is eltűnt a ruhája.
- Neked is ellopták? Az enyém sincs meg.- mondtam szipogva, és kifújtam az orrom, majd megtöröltem a szemem.
- Én... nem értem ezt az egészet. Ez biztos csak valami rossz vicc...- mondtam, miközben próbáltam erőt venni magamon. Nem szerettem mások előtt sírni.

94-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-20, 15:43

Penelope Mint

Penelope Mint

- Az. Nagyon rossz vicc..
Idegesen mentem ki a szobából magammal húzva a lányt. Már remegtem, annyira izgultam.
Féltem. Nagyon - nagyon féltem. Hogy mitől? Nem tudom.

//Hold Keringő/Lány öltöző//

104-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-20, 15:46

Lily Water

Lily Water

Úgy döntöttünk, elmegyünk a bál helyszínére. Megmostam a hajam, és egy táskába elpakoltam hajlakkot, fésűt, hullámcsatot és mindent, ami a frizurához kellhet. Mikor mindennel végeztem, felvettem a cipőmet, és Pennel elindultunk.

//Holdkeringő/Lány öltöző//

114-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-21, 10:06

Lily Water

Lily Water

Felértem a szobámba. Fáradt voltam, a taxiban is majdnem elaludtam. Levettem a báli ruhámat, a fogasra akasztottam, majd kimosom. Kibújtam a cipőmből, amiben már eléggé fájt a lábam. Kiszedtem a hullámcsatokat a hajamból, és elmentem zuhanyozni, és hajat mosni. Megszárítottam a hajam, és lefeküdtem aludni.

*reggel*

Felébredtem. Rosszul aludtam, mert tegnap nem nagyon beszéltem Tommal, és nem tudtam, minden rendben van-e vele. Bíztam benne, hogy igen. Felöltöztem, magamhoz vettem egy könyvet és az udvarra mentem.

//Udvar//

124-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-28, 12:46

Lily Water

Lily Water

Mikor visszaértem a sulihoz, kifizettem a taxit. Nem volt nálam elég pénz, de a taxis kedves volt, és elnézte nekem a különbséget. Felsétáltam a szobámba, és beálltam a zuhany alá. Gondolkodtam a mai napon. Nagyon furcsa volt. Először egy fantom jelenik meg, aztán mondhatni első látásra beleszeretek egy srácba, akinek minden bizonnyal az egyetlen barátnőm tetszik itt a suliban. (Nem mintha egyébként olyan sok lenne). Megráztam a fejem. Ki kell vernem Asht az agyamból. Elzártam a csapot, megtörölköztem, vettem egy bő pólót és egy rövidnadrágot, és lefeküdtem aludni.

134-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-11-29, 16:50

Lily Water

Lily Water

Kinyitottam a szemem, kiszálltam az ágyból, és bementem a fürdőszobába. A pólóm vizes volt. Ránéztem az arcomra. Piros volt, és a szemem is. Sírtam volna? Valószínű. Nem könnyű az életem mostanában. Átöltöztem, oldalt begumiztam hullámos hajamat, majd elindultam a nappaliba. Rajzolni akartam. A rajzfelszerelésemet lent hagytam, így csak az iPodommal a kezemben indultam le.

//Nappali//

144-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-09, 23:12

Lily Water

Lily Water

Felértem a szobámba. Leültem az ágyamra és az ölembe tettem a laptopomat. Rákerestem a dracville-i kisállat kereskedésre. Csak hatig van nyitva, de pechemre már háromnegyed hat volt. Nem értem volna oda. Elmentem lezuhanyozni, és lefeküdtem aludni...

***

Felkeltem, és felöltöztem. Eszembe jutott, hogy kisállatot szerettem volna venni tegnap. Felvettem a cipőmet, és elindultam boltot keresni.

***

Visszatértem a faluból egy ketreccel a kezemben, amiben két tengerimalacom kíváncsian szemlélte, hogy hova jöttünk. Helyet csináltam az éjjeliszekrényemen, és oda tettem a ketrecet. Levettem a kabátomat, majd miután a szekrénybe tettem, elővettem a szatyorból egy "használati utasítást" tengerimalacokhoz. Az első dolgok között volt, hogy a tengerimalacok társas lények, ezért is vettem kettőt, a tervezett egy helyett. Két lányt vásároltam, mert az eladónő is azt mondta, hogy ők könnyen kijönnek egymással, mint a más párosítások. Egy lányt és egy fiút akartam, de azt mondta a néni, hogy ha nem akarom őket szaporítani, akkor egyelőre inkább azonos neműeket válasszak. Megfogadtam a tanácsát. Mikor végeztem az etetésről szóló fejezettel, megtöltöttem az itatójukat és a tartóba tettem friss szénát, mivel az kell nekik. Sunshine elkezdett inni, Rainbow pedig a szénát kezdte rágcsálni. Egy idő után helyet cseréltek. Én csak ültem az ágyon, és néztem, hogy viselkednek. Játszottak is, amin néha jót kacagtam. Írtam egy sms-t Tomnak is.

"Hali. Lily vagyok, a húgod. Vagy talán elfelejtetted? Jó lenne, ha néha feljönnél a szobámba. Köszipuszi, Lil."

154-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 13:58

Thomas

Thomas

Nem tudtam melyik lehet Lill szobája. Először a hatost néztem meg, de azon nem volt ki írva a neve. Visszafele a négyest kukkoltam meg, hisz tudtam, hogy az ötösben nem lehet, mert most jöttem ki onnan. A négyes szobába volt beosztva tudtam meg az ajtó mellé ért kis cetliről. Bekopogtam, hogy kinyithassa az ajtót. Nem akartam benyitni hátha valami olyat látnék amit nem kellene.

164-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 14:37

Lily Water

Lily Water

Egyszer csak valaki kopogtatott az ajtón. Biztos Tom az! Felpattantam az ágyról, és ajtót nyitottam. Tényleg a testvérem állt az ajtó előtt. Megörültem neki, és a nyakába ugrottam.
- Reméltem, hogy megkapod az sms-t és megérted a célzást!.- mondtam nevetve.
- Fogadok megint egy csajjal voltál...- mondtam szemforgatva. A saját lábamra álltam, és a karjánál fogva behúztam a szobába.
- Nézd csak miket vettem!- mondtam, és a tengerimalacokra mutattam. Ránéztem, hogy mit szól hozzájuk.

174-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 14:54

Thomas

Thomas

Az ajtó kitárult és egy széles mosoly fogadott. Természetesen a hugom vigyorgott a túloldalról. Nem is váratott sokáig magára egyből a nyakamba vetette magát.
- Látom hiányoztam. Mi lenne veled nélkülem? - Állítottam lábára szeleburdi tesómat. Ha előbb született volna akkor is a hugom lenne, de így azért jobb. Nem tud mentegetőzni.
- Persze, hogy vettem a célzást. - A másik mondatára inkább csak a szememet forgattam. Egyszer fölbérelek egy srácot és beetetem, hogy bu*zi vagyok. Akkor nem kellene többet ezt a mondatot hallgatnom.
- Na csak nem vettél magadnak egy szőrős mamuszt? - Vajon most milyen kütyüvel pakolja tele a szobát? Beljebb lépve két rágcsálót láttam. A ketrec két különböző pontján játszottak. Amikor beléptem össze kuporodtak. Be akartam szólni, de amikor jobban megnéztem őket ránk emlékeztettek. Mi is mindig két külön ponton voltunk, de amikor jött valami mi is "összebújtunk".
- Nagyon aranyosak hugi. Végre valami értelmeset is vettél. - Borzoltam össze haját. - Mi a nevük?

184-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:02

Lily Water

Lily Water

- Mi az, hogy végre valami értelmeset is vettem?- kérdeztem és felháborodottságot színleltem. De egyébként tetszettek neki a tengerimalacok.
- Nos, ő Sunshine- mutattam a kicsit kisebbre,- és ő pedig Rainbow.- mutattam a másikra. Tetszettek ezek a nevek.- Nem akartam olyan átlagos neveket adni, hogy Bogyó, vagy hasonlók. Leültem az ágyamra, és megpaskoltam a mellettem levő helyet, hogy üljön le Tom is. Mikor leült, kivettem a tengerimalacokat a ketrecből, és kettőnk közé tettem az ágyra. Vigyáztunk, hogy ne másszanak el messzire, de ne kuksoljanak végig a ketrecben.
- Mesélj, bátyó, mi történt veled?- kérdeztem.
- Mióta beköltöztünk nem is láttalak. Kezdtem azt hinni, hogy elfelejtetted, hogy van egy ikertestvéred.- mondtam nevetve.

194-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:13

Thomas

Thomas

Felnevettem.
- Te is tudsz neveket választani. Mondjuk tényleg jobb, mint a bogyó meg a bigyó. Nagyon gagyin hangzana. - kivettük a malacokat. Azt hiszem éppen Sinshine-t dögönyöztem.
- Én meséljek? De hisz te hívtál. - Löktem meg könyökömmel. - Mint azt már nagyon profin megállapítottad lánnyal voltam, de nem úgy ahogy te gondolod. - Tisztáztam gyorsan a helyzetet. Mondjuk nem voltam annyi lánnyal együtt, mint amennyit a legtöbben gondolnak. - Most ismerkedtem meg vele nem rég. Lehet, hogy ismered. Amikor oda mentél ahhoz a sráchoz a fura fickóval. Akkor raboltam el. - Vigyorogtam büszkén. - Tényleg ki volt az a figura? - Húztam fel a szemöldököm. Közben hátracsúsztam. Hátamat a falnak tettem a pockot meg leraktam a hasamra had szaladgáljon. - Visszatérve az eredeti témára azt hiszem megkedveltem a lányt. Vagy is ez így nem pontos, mert tudom, hogy kedvelem csak abban nem vagyok biztos, hogy szer.... szóval érted. - Fújtam egy nagyot.

204-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:19

Lily Water

Lily Water

Figyelmesen hallgattam Thomas "meséjét".
- Tehát a bátyám szerelmes?- kérdeztem lelkesen.
- Ez szuper!- mondtam, és egy puszit nyomtam az arcára.
- Gratulálok nektek.- mondtam.
- A nevét megtudhatom?- kérdeztem kíváncsian. Igazából nem emlékeztem a lányra, de ha Tom azt mondja, ott volt, mikor Ash-sel odamentem, akkor biztos úgy van.
- Azt a srácot Ashnek hívják. Nagyon tetszett, de már kiábrándultam belőle. Úgyis szerintem összejött Pennel. Vagy ha nem, akkor majd fognak.- mondtam, és semmi keserűséget nem éreztem a hangomban.

214-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:25

Thomas

Thomas

Tyűűűha Lily lelkesebb volt, mint gondoltam.
- Héééhéé nyugi van. Nem tudom, hogy ez az e. De lehet, hogy csak én dekódolok rosszul. - Wow. Nem hittem volna, hogy ilyen lelkesedés fogad majd. Ennyire azért nem lehet elviselhetetlen.
- Gyanús nekem kis hölgy. - Fenyegettem meg az ujjammal.
- Persze, hogy megtudhatod a nevét. Odamész hozzá és megkérdezed. - Cukkoltam. Felemeltem a szememet.
- El sem hiszem. Te kinéztél magadnak valakit! Pasizik a hugom! Még a végén össze jössz valakivel. Tessék védekezni. Fiatal vagyok még a keresztapaszerepre. De kezdetnek jó volt. Biztos jön még valaki, hogy neked is legyen párod. - Biztattam. Nem mindig könnyű.

224-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:34

Lily Water

Lily Water

- Nem pasizok!- tiltakoztam. Máskor is már tetszettek a srácok, még ha nem kötötte mindig az orrodra.- mondtam. A következő mondataira beleboxoltam a karjába, bár tudtam, úgyse fáj neki, de nem is az volt a szándékom.
- Ne cukkolj jól van? Nem lehet mindenki olyan, mint te.- mondtam. Kicsit rosszul esett, bár tudtam, hogy csak viccel. Nem én tehetek róla, hogy nem volt még pasim. Na jó, talán igen. De akkor is...

234-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:40

Thomas

Thomas

- Még a végén korostorba kell, hogy adjalak. - Nevettem fel. Letettem Malackát magam mellé majd hugitól is elcsórtam. Átültem a másik oldalára, hogy ne legyen köztünk a ketrec.
- Szóval megint szemtelenkedsz velem kisasszony? - Vigyorogtam rá gonoszan. Kicsit megemeltem a kezem. Közben az ujjaimat is mozgattam. - Akkor most megbüntetlek. - Jelentettem ki majd rávetettem magam és csikizni kezdtem.

244-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:47

Lily Water

Lily Water

- Lehet, mindenki jobban járna.- mondtam nevetve. Ekkor elvette a malacokat és csikizni kezdett. A nevetéstől hanyatt dőltem az ágyon. Próbáltam eltolni, rúgtam, csapkodtam, de nem igazán hatotta meg. Lassan nem kaptam levegőt a sok nevetéstől. Végre abbahagyta.
- Hát illik ilyet csinálni? Bántani a kisebbet, gyengébbet, ráadásul a lányt?- kérdeztem dorgáló hangnemben, de még mindig szaporán vettem a levegőt.

254-es szoba     Empty Re: 4-es szoba 2010-12-10, 15:54

Thomas

Thomas

Jó volt mosolyt csalni állandóan komor testvérem arcára. Néha el sem hiszem, hogy ikrek vagyunk. Annyira mások még is megegyezünk. Mikor vissza szólt ismét neki álltam csikizni.
- Ne légy szemtelen te kis szent. Szépen mond utánam és akkor abbahagyom a kínzásod.
"Thomas a legjobb testvér. Amor angyalka kis kedvence ki testvéremet a jóképűek kútjába fürdette, de mivel testvérek voltunk engem is el vitt így én is szép lettem. Nem vagyok egy szent lélek. És most megígérem imádni való testvérem füle hallatára, hogy nem halok meg szüzen"
Imádtam amikor tudtam mivel cukkolni. - Ha valamit elfejtettél szóljál és súgok. - Vigyorogtam ördögin majd még jobban csikizni kezdtem.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.