Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

2 -es szoba

+3
Justine Black
Elektra
Ametrin
7 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

512 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 00:33

Justine Black

Justine Black

Félig nyitott szememmel láttam, hogy nem megy el. Elmosolyodtam rajta, majd mikor leült mellém az ágyra mondott valamit, de nem értettem, hogy mit. A csókja viszont jól esett.
- Feküdj le és aludj te is.- mondtam neki két szuszogás között. De semmiről nem tudok, hogy történt volna, mivel én elaludtam. Azt sem tudtam, hogy Adam maradt, vagy elment.

522 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 00:42

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine elég hamar bealudt. Csak elmosolyodtam rajta. Mióta ismerem, kétszer berúgott már, de nekem tetszett, hogy nem szende szűz ártatlan kislány. Betakartam mindkettőnket, majd átkaroltam a derekát. Becsuktam a szemem, és próbáltam elaludni. Reméltem, nem haragszik rám amiatt, hogy nem töltöttünk sok időt együt ma délután.

532 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 00:54

Justine Black

Justine Black

Reggel, mikor felébredtem örömmel láttam, hogy Adam ott van mellettem. Közelebb húzódtam hozzá és tovább feküdtem mellette. Mikor már egy kicsit éberebb voltam és nem voltam olyan mint egy félholt, felültem az ágyban. Mikor Adam is kezdett ébredezni és odabújtam hozzá és egy hosszú csókot nyomtam a szájára. Nem tudtam mi ütött belém, talán örültem neki, hogy ott van velem.
- Jó reggelt.

542 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 01:01

Adam Martínez

Adam Martínez

Reggel arra ébredtem, hogy Justine felül az ágyban. Mikor észrevette, hogy én is felébredtem, odabújt hozzám, mint egy kiscica, és megcsókolt. Álmosan rámosolyogtam, és közelebb húztam magamhoz.
- Jó reggelt neked is. Jól aludtál?- kérdeztem.
- Aranyosan nézel ki kócos hajjal.- mondtam mosolyogva.

552 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 12:02

Justine Black

Justine Black

Olyan érzésem volt mintha a tegnapot végig együtt töltöttük volna. Mikor megcsókoltam, ő kómásan rám mosolygott.
- Én jól aludtam. Na és te?- kérdeztem tőle és megint hozzásimultam. Elmosolyodtam azon amit mondott. Gondolkoztam, hogy visszavágok valamivel, de nem tettem.
- Szeretlek- ennyit tudtam mondani neki. Megcsókoltam, de utána egy ideig csendben maradtunk és élveztük a nyugalmat.

562 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 12:19

Adam Martínez

Adam Martínez

- Én is jól aludtam. Bár egyszer majdnem lelöktél az ágyról.- mondtam mosolyogva. Justine bevallotta, hogy szeret. Valamiért megkönnyebbülést éreztem, mikor kimondta az a szót. Kicsit azonban fura is volt. Az ilyen vallomások után a kapcsolat komolyabb lesz. De én nem mintha bánnám.
- Én is szeretlek.- mondtam. Megcsókoltuk egymást, majd egy ideig csendben feküdtünk.
- Van kedved elmenni megenni egy sütit, vagy valamit?- kérdeztem.

572 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 12:33

Justine Black

Justine Black

Elnevettem magam, mikor elképzeltem magamban ahogy lelököm az ágyról. Feldobta, hogy mennyünk el sütit enni.
- Nekem oké, de aztán elmegyünk focizni? Tudod, le kell mozogni a kalóriát.- mondtam neki mosolyogva és kipattantam az ágyból. Akkor vettem észre, hogy farmerban aludtam. Megrántottam a vállamat és kimentem a fürdőszobába. Fogat mostam és nagy szenvedések közepette kifésültem a hajamat. Bár nem is csodálkoztam rajta. Annyi lakktól még jó, hogy ki tudtam fésülni. Mikor teljesen kész voltam ránéztem Adamre.
- Átmész a szobádba?

582 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 12:37

Adam Martínez

Adam Martínez

- Persze, menjünk. Úgyis rég voltunk.- mondtam. Visszaemlékeztem, mikor én tartottam neki edzést. Elment, és a hajával kezdett szenvedni. Még jó, hogy nem vagyok lány.
- Elmegyek átöltözni. Öltözz kényelmes ruhába, mert a cukrászdából egyből a pályára megyünk.- mondtam. Adtam neki egy puszit, majd felvettem a cipőmet, és elmentem átöltözni.

//Fiú kollégium/1-es szoba//

592 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-21, 12:47

Justine Black

Justine Black

Kényelmes ruhába kell öltöznöm. Oks.
- Rendben, parkolóban találkozunk.- mondtam neki és a szekrényem felé vettem az irányt. Kutakodtam egy kicsit egy olyan szabadidő után amit utcára is fel lehet venni. Átöltöztem és befogtam a hajam egy egyszerű lófarokba. Felvettem az Adidas sportcipőmet és kinyitottam az ablakot. Ki tudja Elektra mikor lesz. Majd kimentem a szobából. Mikor leértem a parkolóba, Adam már lent volt. Elindultunk a cukrászdába, bár fogalmam sem volt, hogy merre van, úgyhogy inkább Adamre hagyatkoztam.

//Cukrászda//

602 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-23, 18:23

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Mivel istennőnk Justinet különleges képességgel ruházta fel meglátogattam. Az ajtó elé egy apró dobozt tettem amin egy boríték van. A borítékban az istennőnk, Artemisz akarata szerepel és ajándéka.2 -es szoba     - Page 3 Zpmtj9wcrc3ij29cj7w0

612 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-29, 17:26

Justine Black

Justine Black

Mikor visszaértem a koliba, megkönnyebbülten sóhajtottam egyet. Majdnem szétfagytam miközben sétáltam vissza, mivel a hó elkezdett esni és nekem meg muszáj volt kint ballagni. Az ajtóm előtt volt egy kis dobozka. Felvettem és azzal a kezemben mentem be a szobámba. Leraktam az ágyamra és megragadtam a törülközőm és beviharzottam a fürdőbe. Forró vízzel letusoltam. Mikor kiértem, csak azt figyeltem ahogy a gőz áramlik kifele a fürdőből. Felöltöztem a legmelegebb ruhámba és bebújtam a takaró alá. A dobozt mikor kinyitottam, egy toll kukucskált ki rám és pedig meglepődötten bámultam a tárgyra. Mikor kivettem a tollat észre sem vettem, hogy úgy világítok mint egy hatalmas fényes lámpa. Ijedtemben eldobtam a tollat, de aztán inkább úgy döntöttem, hogy jobban szemügyre veszem. Mikor megfogtam ismét fényes lettem és csendesen nézegettem. Egyre halványabb lett a fény, aminek örültem. A tollat leraktam az éjjeliszekrényre, majd kivettem a tatyómból az Mp4-emet. Bedugtam a fülest és maximumon hallgatni kezdtem a zenét.

622 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-11-30, 19:35

Justine Black

Justine Black

Sokkal később keltem föl az ágyamból. Sőt, még az MP4-em is kikapcsolt és mikor nem akart újra bekapcsolni, arra következtettem, hogy lemerült. Remek Felraktam töltőre és felöltöztem valami normális ruhába. Kinéztem az ablakon ahogy a hópelyhek hullanak lefele. Nagyot sóhajtottam és leesett az, hogy nemsokára karácsony. Bámultam ki az ablakon és majdnem elaludtam úgy, hogy álltam. Pedig magamon egyáltalán nem éreztem, hogy fáradt vagyok, mivel körülbelül húsz órát döglöttem. Megfogtam magam és ki akartam egy kicsit szellőztetni magam, ezért elindultam. Bár azt nem tudtam hova, de aztán eszembe jutott, hogy mi lenne ha kimennék a tóhoz.

//Loch Moon Tó//

632 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-12-08, 17:20

Awakened

Awakened

Nem tudtam volna a szemébe mondani ezért inkább a könyebb utat választottam és az egészet levélbe közöltem vele. Beléptem a szobába majd a levelet az asztalra tettem. Utána távoztam is.

//El//


Elektra
Nem búcsúztunk el egymástól, de jól tudtuk, hogy a különéléssel a kapcsolatunk halálra ítéltetett. A telefon vagy a levelezés teljesen értelmetlen. Semminek sincs értelme, ha nem tudjuk átölelni egymást.
Úgy tervezem,
hogy ez búcsúzás volt.

Awakened

U.I:Persze nem hagytuk el az iskola területét,de még is úgy érzem te elrepültél. Tényleg sajnálom.

642 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-12-12, 19:40

Justine Black

Justine Black

Ásítva léptem be a szobámba, és az asztalon találtam egy darab lapot. Elektrának érkezett ezért nem is figyeltem. Elolvasni nem akartam, mert az sz*métség lenne. Ezért elrejtettem a táskám mélyére a könyvet amit Rosey-nal vettem és az órát. Bementem a fürdőbe és forró vízzel letusoltam és hajat mostam. Törölközőbe csavartam a hajamat is és saját magamat szintén. Elővettem a hajszárítót és megszárítottam. Mikor végeztem a hajammal, felöltöztem, befeküdtem az ágyamba. Nagyon unatkoztam ezért magamhoz vettem a rajzfüzetemet és rajzolni kezdtem. Először úgy indult, hogy egy farkast rajzolok, de végül egy teljesen másik állatot választottam. A rajz egyszerűen mesés lett. Mikor végeztem vele nagyon elfáradtam ezért lefeküdtem a párnára és rögtön elaludtam.

652 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-12-12, 20:02

Justine Black

Justine Black

Sokkal, sokkal később keltem fel és akkor is arra, hogy fázok. Nem csoda, teljesen ki voltam takarózva. Felkaptam egy szabadidő nadrágot, és egy vastag pulcsit. Vártam pár percet míg kicsit felmelegedek. Megfésültem a hajamat, bekaptam egy mentolos rágót. Nem akartam kimenni a levegőre, de a szobában sem akartam ülni. Ezért úgy gondoltam, hogy lemegyek a nappaliba tévézni. Hangos csapással zártam be az ajtót.

//Lánykollégium/ Lányok nappalija//

662 -es szoba     - Page 3 Empty Re: 2 -es szoba 2010-12-22, 17:22

Justine Black

Justine Black

Nagy dírrel- dúrral léptem be a szobámba. Elektra (mint szokás szerint) nem volt bent. Levettem magamról a ruhákat és két törülközővel a hónom alatt bementem a fürdőbe. Levettem a polcról a tusfürdőmet és a samponomat, majd beálltam a zuhanyzó alá. Megnyitottam a meleg vizet és élveztem a tusfürdő illatát amint magamra kentem. Gyorsan hajat is mostam és mikor végeztem az egyik törülközőt a hajamra, a másikat pedig magam köré csavartam és úgy léptem ki a hűvösebb szobába. Kikaptam a szekrényből a kedvenc nadrágomat, pólómat, és a csizmámat, és még kivettem a lila kabátomat is. Felöltöztem és a telefonomat gyorsan a farmerem zsebébe csúsztattam. Felvettem a kabátomat és indultam le a parkolóba anyámék elé. Mikor már majdnem kiléptem az ajtón eszembe jutott, hogy oda kéne már adnom Adamnek az ajándékát. Ezért visszafordultam és a bőröndöm alján kezdtem el kotorászni mígnem megtaláltam a micimackós csomagolópapírba csomagolt kis dobozkát. Mikor kivettem, elmosolyodtam és a parkoló felé vettem az irányt.

//Parkoló//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.