Moon Dale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dönsd el melyik oldalra állsz. Nincs második lehetőség. Harcolsz vagy elpusztulsz.


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

1-es szoba

+2
Adam Martínez
Ametrin
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

261-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-13, 18:12

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Ajkai lassan elindultak a felsőtestemen és egyre lejjebb haladt, míg el nem ért egy bizonyos pontot. Mikor már minden egyes érintése után megremegtem felhúztam magamhoz és zihálva így szóltam:
- Ha így sietsz hamarabb elsülök mint terveztem.- Vigyorogtam és megcsókoltam. Alám fektettem, majd fölé térdelve végig csókoltam izzadságtól nedves testét. Hallottam, hogy sóhajai betöltik a szoba csöndjét.

271-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-13, 19:32

Rosey

Rosey

- Tudok én mást is, nem csak ezt - kuncogtam, és erősen magamhoz húztam. Azt hittem hogy rosszban leszünk. Legalább is az elején. Hogy egy agyatlan tuskó, aki csak a f@rkára tud gondolni... szerencséje hogy látom a másik oldalát is.
- És ezután mi lesz? - kérdeztem arra célozva, hogy csak nem folytathatjuk egész nap ezt...
Felültem az ágyon, majd hátra simítottam a hajam, hogy lássam az arcát.

281-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-13, 19:55

Sebastian Graham

Sebastian Graham

- Mit csináljunk?- Kérdeztem és a hátát kezdtem el simogatni. Olyan gondoltok kavarogtak a fejemben, hogy nem is tudtam mit mondjak. Ahogy rám nézett, ahogy csókolt....
Felültem, majd megcsókoltam.
- Menjünk el valamerre.- Mondtam és kiszálltam az ágyból. Elővettem egy pólót és egy boxert, majd odaadtam neki.
- Szerintem mind a kettő nagy lesz egy kicsit.

291-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-13, 20:01

Rosey

Rosey

- Úgyis csak addig kell, amíg átérek a lány koliba.
Felvettem őket, és kimentem a fürdőbe. A tükörben látván magam nem bírtam megállni, hogy nevessek.
- Hát, rajtad jobban állnak...
Magamhoz vettem nedves ruháimat, és rendbe tettem némileg a fürdőt, hogy ne Adam-re maradjon a takarítás.
- Akkor a menzán...
Mély levegőt véve gyorsan átmentem a lányok részébe (értsd: szaladtam), és villámsebesen becsaptam magam mögött az ajtót.

//Lány kollégium/2-es szoba//

301-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-13, 20:41

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Mikor kijött a ruháimba elfojtottam egy röhögést.
- Nem baj, akkor is szexi vagy.- Vigyorogtam. Mikor kilépet az ajtón a fürdőbe mentem, lezuhanyoztam és magamra kaptam tiszta ruhákat és elindultam a menza felé.
//Menza//

311-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-13, 23:23

Adam Martínez

Adam Martínez

Benyitottam a szobámba. Sebastian ágya eléggé feldúlt volt, de nem lepődtem meg rajta. Gondolom Rosey-val nem beszélgetőestet tartottak. A szekrényemből elővettem egy törülközőt és a fürdőszobába mentem. Az ajtóban azonban ledermedtem. A tükrön rászáradt vízcseppek voltak, ahogy a földön és a csempén is. Ezek szerint itt is voltak. De azért örültem volna, ha kitakarítanak maguk után. Letakarítottam a tükröt és a csempét, és lezuhanyoztam. Mikor végeztem, felmostam a fürdőt. Amennyit tudtam, letöröltem. Felvettem egy boxert, majd mivel fáradt voltam, lefeküdtem aludni.

321-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-14, 21:48

Adam Martínez

Adam Martínez

Mikor kinyitottam a szememet, boldogan tapasztaltam, hogy a fejem már nem fáj. Ezek szerint a másnaposságom elmúlt. Ránéztem az órámra. Több, mint 12 órát aludtam. Elmentem lezuhanyozni, majd felöltöztem. Dobtam haza egy SMS-t, hogy minden oké, majd felvettem a tornacipőmet és elindultam le az udvarra.

//Udvar//

331-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-19, 21:37

Adam Martínez

Adam Martínez

Felértem a szobámba. Lezuhanyoztam, és elkezdtem zenét hallgatni, miközben a laptopomat is elővettem. Msneztem haverokkal, felmentem facebookra. Jó volt beszélgetni a spanyol ismerősökkel, és anyámmal is tudtam pár szót váltani. Meséltem neki Justine-ról is. Mikor már fáradt voltam, lefeküdtem aludni. Mielőtt elaludtam, eszembe jutott, hogy holnap bál. Nem paráztam miatta.

341-es szoba     - Page 2 Empty Ruha rablás! 2010-11-19, 23:05

MoonDale Fantom

MoonDale Fantom

Holnap elérkezik a nagy nap. Ötven éve. Végre. Nyomasztó volt várni, de végre elérkezett a pillanat. A bálterem készen állt. Az ötlöző bepakolva már csak a ruhák és a vendégek kellenek. Minden meghívott szobájába belopóztam és elhoztam a kellékeit. Ruhát, maszkot, cipőt. Össze gyűjtöm őket egy helyre. Levelet nem hagyok had izguljanak egy kicsit.

351-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-20, 15:36

Adam Martínez

Adam Martínez

Mozgolódásra keltem. Valami hapsi turkált a szekrényemben. Úgy voltam vele, hogy biztosan csak álmodom, és visszaaludtam...
Mikor felkeltem, elmentem zuhanyozni. Ránéztem az órámra. Mindjárt bál. Felzseléztem a hajamat, majd a szekrényhez léptem, hogy elővegyem az öltönyömet. Azonban az nem volt a helyén. Gondolkodtam, hol hagyhattam el. Eszembe jutott az "álmom". Biztos elvitte a bál helyszínére. Felvettem egy farmert, pólót, majd lementem a parkolóba, és elhajtottam a bál helszínére.

//Hold keringő/Fiú öltöző//

361-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-21, 12:40

Adam Martínez

Adam Martínez

Beléptem a szobámba. Kinyitottam az ablakot, szellőztettem. Elmentem zuhanyozni. A szekrényemből elővettem egy melegítőt, atlétát, és tornacipőt. Felvettem, majd a fürdőszobában befújtam magam spray-vel. Fogtam a focilabdámat, és lementem a parkolóba. Megvártam Justine-t, majd elindultunk a cukrászdába.

//Cukrászda//

371-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-11-24, 14:52

Sebastian Graham

Sebastian Graham

Felballagtam a szobámba pingvinnek öltözve. Gyorsan leszedtem magamról a fekete-fehér maskarát, majd a fördőbe mentem és beálltam a zuhany alá. Gyorsan lefürödtem, majd felkaptam egy boxert és bedőltem az ágyba aludni...


...Később...

Kipihenten ébredtem fel. Kikecmeregtem az ágyból, majd felvettem egy farmert meg egy fekete pólót. Rendbe szedtem magam a fördőben, majd elindultam a sportpálya felé.
//Sportpálya//

381-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-08, 16:09

Adam Martínez

Adam Martínez

A suliba visszaérve felmentem a szobámba. Üres volt. Sebastian nem tudom hol lehet. Igazából nem is érdekel. Nem túl szimpatikus srác. Nem fogok sírni, ha nem látom gyakran. Elmentem zuhanyozni. Felvettem egy boxert, befeküdtem az ágyba, és próbáltam elaludni. Gondolkodtam a mai napon. Furcsa volt. Mintha megéreztem volna, hogy Justine bajban van. Lehet, hogy csak véletlen, de lehet, hogy képesség? Meglehet. Hamarosan elaludtam.

391-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-12, 20:57

Adam Martínez

Adam Martínez

Felébredtem. Ránéztem a telefonomra. Átaludtam egy egész napot. Ezt meg hogy csináltam? Kikeltem az ágyból és elmentem zuhanyozni. Felöltöztem, vastag ruhákba, mert kint hó volt, bár most nem havazott. Ahogy ránéztem a naptárra, láttam, hogy mindjárt karácsony. Justine-nak ajándékot kell vennem. Megkerestem a kocsikulcsomat, a mobilomat zsebre tettem, és elindultam az áruházba venni valamit.

//Moon Dale áruház//

401-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-12, 21:29

Adam Martínez

Adam Martínez

Visszaértem a szobámba. A dobozt a szekrényembe tettem, hogy ha Justine be is jönne a szobámba, ne találja meg. Levettem a vastag kabátot és pulcsit, és tornacipőre váltottam. Úgy döntöttem, elmegyek megkeresni Justine-t. A szobájában nem volt, ezért a lányok nappalija volt a következő úticélom.

//Lányok nappalija//

411-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-14, 20:06

Adam Martínez

Adam Martínez

Odaértem a szobámhoz. Egyik kezemmel kinyitottam az ajtót, így pár másodpercre fél kézzel fogtam Justine-t, de egyáltalán nem volt nehéz tartani a lányt. Beléptem, lábammal pedig becsuktam az ajtót. Letettem az ágyamra Justine, és leültem mellé.
- És, most mit szeretnél csinálni?- kérdeztem, de mielőtt válaszolni tudott volna, hosszan és szenvedélyesen megcsókoltam, de egy kis idő után elhúzódtam, hogy meglássam, mit lép erre.

421-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-14, 20:27

Justine Black

Justine Black

Mikor felértünk a szobájához, fél kezével kinyitotta az ajtót és beléptünk azon. Letett az ágyára én pedig felkönyököltem. Hogy mit szeretnék csinálni? Szerintem egyértelmű. Már éppen mondani akartam neki, de a hosszú és szenvedélyes csókja megzavart és egy időre még beszélni is elfelejtettem. Mikor elhúzódott gondolkoztam rajta, hogy mit is akartam mondani. De inkább nem gondoltam semmire csak őrá. Közelebb húzódtam és gyengéden, de mégis vágyakozva megcsókoltam. Aztán egy kicsit elhúzódtam tőle, de csak annyira, hogy meg tudjak szólalni.
- Szerintem egyértelmű- mondtam neki de meg sem vártam, hogy mit mond. Hozzásimultam és az ajkamat az övére tapasztottam.

431-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-14, 21:34

Adam Martínez

Adam Martínez

Justine reakciója egyértelmű volt. Elmosolyodtam, és viszonoztam a csókját. Lassan hanyatt feküdtünk az ágyon. Nem igazán szakadtunk el egymás ajkaitól, csak annyi időre, amíg levettem a lány pólóját, és az ágy mellé dobtam. Just szaporábban kezdte venni a levegőt, és én is. Elhúzódtam puha ajkaitól, és a nyakát puszilgattam, majd lejjebb haladtam egészen a hasáig, majd visszafele is megtettem ugyanezt az utat. Tevékenységem alatt Justine-ból halk-hangosabb sóhajok törtek ki. Tetszett, hogy ilyen hatást tudok elérni nála.
- Gyönyörű vagy.- suttogtam bele a fülébe, majd újra megcsókoltam.

441-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-15, 18:25

Justine Black

Justine Black

Elfeküdtünk az ágyán, és levette rólam a pólót. Nagyon élveztem a csókjait a nyakamtól a hasamig. Gyorsabban vettük a levegőt mind a ketten, majd mikor Adam visszatért az ajkaimhoz, nekem kipattant a szemem és egy kicsit elhúzódtam tőle.
- Egy pillanat- majd kiugrottam az ágyból, odaszaladtam az ajtóhoz és elfordítottam a zárat. Mikor visszamentem Adamhez, mosolyogva ránéztem.
- Nem szeretném, hogy megint megzavarjanak- majd visszasétáltam hozzá és levettem róla a pólóját. Majd megcsókoltam de mintha az összes eszem elment volna. Beletúrtam a hajába és nem tudom, hogy de ott kötöttünk ki, hogy a falnak feszülve álltam, ő pedig előttem. Huncutul rámosolyogtam és odahúztam magamhoz.

451-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-15, 18:38

Adam Martínez

Adam Martínez

Egyszer csak Justine felpattant. Néztem, merre megy. Az ajtóhoz ment, de szerencsére nem ment ki, hanem a kulcsot fordította el a zárban. Felkeltem, és odasétáltam hozzá, majd a falnak döntöttem.
- Te ilyenkor még gondolkodni is tudsz? Nekem teljesen elveszed az eszemet te kis boszi.- mondtam mosolyogva, és vágyakozva csókoltam meg, és közben kezemmel a nadrágját vettem le. Pár másodpercre elszakadtam tőle, és levettem a saját farmeromat is. Egy hirtelen ötlettől vezérelve a fenekénél fogva felemeltem, így kénytelen volt a lábait a derekam köré fonni. Egy ideig úgy csókolóztunk, hol vadul, hogy szenvedélyesen, végül az ágyhoz vittem.

461-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-15, 19:13

Justine Black

Justine Black

- Én mindig tudok- válaszoltam mosolyogva és mikor már a nadrág is lekerült rólunk, Adam felkapott ( bár ez egy kicsit meglepett, de nem zavart) és én gyorsan a dereka köré fontam a lábamat azért, hogy ne vágódjak hanyatt. Mikor az ágyhoz értünk, én kerültem alulra, ő pedig felém. Átöleltem a nyakát és és szerintem még a hátát is megkarmoltam és felszakítottam egy kicsit a bőrét.. Nagy valószínűséggel így volt, mert halkan nyögött egyet. De nem tehettem róla. Nagyon kívántam, de egy kicsit furcsa is volt, hogy egy sráccal második alkalommal kötök ki az ágyban. De nem zavart. Imádtam őt és legalább olyan érzésem volt, mintha a drogra lennék rákattanva, csak jelen esetben Adammel voltam ilyen helyzetben.
- Szeretlek- suttogtam két levegővétel között.

471-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-16, 08:32

Adam Martínez

Adam Martínez

Mikor Justine megkarmolta a hátamat, férfias nyögés hagyta el a torkomat, de nem fájt, sőt, még jobban beindított. Azon a bizonyos helyen éreztem, hogy egyre jobban elhatalmasodik felettem a vágy, ettől a kis mozdulattól is, és attól is, hogy azzal a lánnyal vagyok együtt, akit életemben először tényleg szeretek.
- Én is szeretlek.- mondtam neki, majd mohón tapadtam az ajkaira. Közben kicsit megemeltem a hátát, és kikapcsoltam a melltartóját, ami a többi, eddig már feleslegessé vált ruhadarab mellett landolt a földön valahol a szobámban. Végigsimítottam a most már "akadálymentes" felsőtestén, majd kezemet az ajkaim váltották fel, és puszikkal halmoztam el. Mikor a nyakánál jártam, picit megszívtam a nyakát, de ügyeltem, hogy ne okozzak neki fájdalmat, legfeljebb élvezetet.

481-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-16, 17:54

Justine Black

Justine Black

Vadul csókolóztunk és Adam egy kicsit megemelte a hátamat, majd kikapcsolta a melltartómat. Elmosolyodtam rajta és mikor végig simított elkezdett bizseregni a bőröm. Jó érzés volt, viszont azt nagyon furcsának találtam hogy egy fiúval fog bekövetkezni második alkalommal. De mit számít? Szeretem. Remélhetőleg ő is szeret. Akkor nem mindegy? De, nagyon is az. Végig puszilt és mikor a nyakamnál járt elkezdte szívni azt. Jó érzés volt és hangosan sóhajtottam egyet. Mikor elszakadt a nyakamtól mind a ketten megszabadultunk a maradék ruhadaraboktól és akcióba lendültünk.

491-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-16, 18:20

Adam Martínez

Adam Martínez

Végül lekerültek rólunk a maradék ruhák, és megtörtént, amire mindketten annyira vágytunk már.

...

Mikor a végső gyönyör mindkettőnket átjárta, Justine a karjaimban feküdt. Pihegve vette a levegőt, ahogy én is, és apró izzadságcseppek voltak arcunkon, de szerintem ez érthető, hiszen az elmúlt időszakban nem kártyáztunk vagy társasjátékoztunk.
- Szeretlek.- mondtam, majd megcsókoltam.
- Mielőtt lefeküdtünk volna, éreztem valami furcsa érzést irányodból. Talán kételyeid voltak velem kapcsolatban?-kérdeztem, bár nem akartam hangulatromboló lenni, de ezt tudnom kellett.

501-es szoba     - Page 2 Empty Re: 1-es szoba 2010-12-16, 18:47

Justine Black

Justine Black

Ilyen pillanatokban élveztem az életemet. De mikor valami balul sül el.. hát akkor legszívesebben megölném saját magamat. De ilyen érzésem nem volt mióta Adammel együtt voltam.

.........

Csendesen feküdtünk az ágyon és csak a halk levegővételek hallatszottak a néma szobában. Éreztem ahogy egy izzadságcsepp folyik végig a homlokomon és ezen el is mosolyodtam.
- Én is téged- majd megcsókolt. Felvetette, hogy kételkedem benne.
- Tessék? Ha kételyeim volnának akkor szerinted most itt lennék? Nem voltak kételyeim csak furcsának találtam, hogy kétszer történt meg és mellesleg ugyanazzal a fiúval- magyaráztam neki, de közben felültem az ágyban.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.